Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Divx filmek lejátszása (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Hali! Van egy k6-2 500mhz-es procim+acorp 5ali61-em+riva tnt2 vanta 32mb+sb16(Isa)+192mb sb! Nem igazán játsza a filmeket! Egy darabig megy minden,aztán elcsúszik a hang vagy elkezd akadni! Persze a haver 333-as celeronján meg persze megy! Milyen oprendszert,codeket és lejátszót ajánlanátok,hogy esetleg jobban vigye a filmeket? Vagy ha megtámogatom egy jobb hangkártyával, vagy ramot rakok alá akkor jobban fog menni?

(#2) Tapsi válasza Ronyman (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

Keress rá ,me van már ilyen topic.
Amúgy Ace mega codecs,vagy Nimo codec + Divx 5,03Pro.
Ezzel minden megy.
Op rendszer Win 98,Win XP.

(#3) robekri válasza Ronyman (#1) üzenetére


robekri
addikt

ACE kóódek 4.31-sel még eddi nekem minden ment! (Jó hozzá kell tennem a gépem is 2Ghz-en megy!)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) Gaskin válasza Ronyman (#1) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Na egyszer én is találkoztam egy géppel, amely szarul játszotta a filmeket, pedig a gép viszonylag bika volt (pIII750+valami matrox). Na ez a szerencsétlen attól javult meg, hogy feltoltam rá a 3dmark 2001-et. Utánna akadozás nélkül ment minden. Szóval valamit felnyomott a mark, amitől meggyógyult. Talán a DirectX-et?...

(#5) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Föl ne rakjatok ilyen kodek pack izéket má bazzeg, 88 topick volt arrol, hogy milyen szar az ace kodek pakk, meg a nimmo kodek pack, erre ti meg azt ajánjátok ennek a szerencsétlennek, hogy ilyesmit rakjon fel

(#6) Gaskin válasza joysefke (#5) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Na ja... Pl: az egyik:
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12999[/L]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Divx filmek lejátszása (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.