Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Citroware


Citroware
addikt

El sem hiszem, hogy jön a folytatás. 2021 utolsó negyedévére ígérték a megjelenést, konzolokra is. A második rész az egyik legjobb stratégia-RPG volt, a harmadik nem sikerült olyan jól. Van egy olyan megérzésem, hogy ez most nagyot fog szólni.
Bejelentő Trailer

(#2) MutantZombie válasza Citroware (#1) üzenetére


MutantZombie
tag

Én egy kicsit szkeptikus vagyok

Neked legyen igazad, de némiképp aggodalommal tölt el, hogy az ígért időponthoz képest, "csak" egy intro-t mutattak. A játékról meg semmit. Nem az, hogy nincs róla mozgókép, hanem hogy nincs róla semmi információ, még egy állókép sem.

Persze-persze, a pre-alpha-ra keresik a játékosokat, de amelyik játék pre-alpha státuszban van, az ha egy kicsit is ad a minőségre, nem szokott abban az évben kijönni, már persze feltéve, ha nem egy aknakereső. Vagy ez is majd mai trendnek megfelelően a dlc-kkel lesz 1.0?

A II. nagyon tetszett, többször is végig vittem, de a III. ..., szóval az infó legalább jelezhetné, hogy melyikre fog jobban hasonlítani.

Ja és remélem, hogy nem telefonra jön.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#3) myckey


myckey
veterán

Disciples új játékmenet...

Felemásak az érzéseim.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) MutantZombie


MutantZombie
tag

Ha jól látom, október 21.-n megjelent:
https://store.steampowered.com/app/1287840/Disciples_Liberation/

A minimum gépigénye miatt nálam sajnos (egyelőre tuti) felejtős, de a gameplay-t nézve annyira még nem is győzött meg.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.