Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Disc geometry (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Hello!

Adott egy 80GB vinyó amin Windows 2003 Server futott amíg valaki egy programmal (EFdisk) meg nem piszkálta a vinyó fájl rendszerét. A 4 külön partició összeomlott 1db 76GB-os BAD particióként látszik. Semmilyen programmal nem lehet hozzányúlni R-Studio-n kívül, a Partition Magic 8 elindításkor azt írja ki hogy a diszk geometria eltér a default értéktől és még formázni sem hajlandó a particiót.

Tehát a kérdésem az lenne hogy létezik-e valami progi ami ezt a ''disc geometry''-t vagy mit helyre tudja állítani, hogy újra használható legyen a vinyón levő rendszer? Fdisk /mbr megvolt hatás=0
Szal nem visszatörlő, undelete, rendszermentő stb. prg. kéne hanem egy helyreállító cucc.

Kösz a segítséget előre is. :)

(#2) Cathfaern válasza Flashcash (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Pedig jó lenne, ha rendszermentő progiknak (pontosabban olyannak, ami formatált/törölt/stb vinyóról vissza tudja szedni az adatokat) is utánanéznél, mert nem nagyon hiszem, hogy találsz ilyen programot :)

Btw. ki volt az a valaki? Keze már le van törve? :D

(#3) Flashcash válasza Cathfaern (#2) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Az R-Studio-val vissza tudom hozni az adatokat csak így az oprendszer beállítások elvesznek ráadásul elég macerás 80GB vinyót archiválni. :)
Az a valaki csak meg akarta nézni milyen particiót hoz létre a Win2003. :DD

(#4) Cathfaern válasza Flashcash (#3) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ja, azt nem tudtam mi az az R-Studio...ez meg is akartam kérdezni, csak elfelejtettem leírni :))

Végül azért sikerült neki, vagy csak szétcs*szt* az gépet? :DD

(#5) Tapsi


Tapsi
addikt

Paragon Particion Manager?-próbáltad már?

(#6) Flashcash válasza Cathfaern (#4) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Azt mondta valami Longhorn-t írt ki neki. :))

(#7) Flashcash válasza Tapsi (#5) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem próbáltam, megnézem mit tud.

(#8) Tapsi válasza Flashcash (#7) üzenetére


Tapsi
addikt

Nekem bejött.Floppyról is tud indulni,és grafikus,áttekinthető a felülete.Még egér is van.SZVSZ egy próbát megér.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Disc geometry (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.