Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86011) milan26


milan26
senior tag

Szerintem az ügyfélszolgálaton is múlik, hogy mit kér. A honlapjuk szerint tulajdonosi hozzájárulás kell.

Jogi szempontból: Ha valóban jogsértő lenne kérni, akkor nem lenne (lehetne) ez fenn a honlapjukon. Illetve kérni lehet, hogy nem szabad neki, de hiányában a szerződést valószínűleg megtagadhatja. Semmi sem kötelezi rá őket, hogy nekik nem kedvező szerződést kössenek, addig amíg ezzel más törvényt nem sértenek. Azt tehát nem mondhatják, hogy velem azért nem kötnek, mert pl szemüveges vagyok vagy teszem azt néger, hisz az diszkrimináció lenne.(Gépkölcsönzős sem kérheti el a személyit, mert nem hatóság, de ha nem adom oda, akkor nem ad nekem gépet.) Azért elég gáz lenne nekik egy csomó felhasználót elbukni, mert feketén lakik az albérletben.

Ettől független lehet, hogy van olyan ügyfélszolgálat, ahol a szerződést kérik, vagy azt is elfogadják, de szvsz nincs rá központi utasításuk.

Szerk: Hopp, van ott egy kitétel a linken, hogy műholdas szolgáltatás esetén, kábelesről nem nyilatkozik.

Szerk2: Dehogynem nyilatkozik, ott van, hogy személyi és lakcímkártya. Igazatok van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.