Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 23:02:43

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) tojsz™ válasza coolmpi (#600) üzenetére


tojsz™
aktív tag

hát ha jó netet akar magának olcsón
utóbb úgy is megtérül...

(#602) kalauzhal


kalauzhal
csendes tag

Hali!
Nem tudja valaki, hogy Veszprémben merre felé lesz még Digi lan?
A húsz emeletes érdekelne különösen, ott elképzelhetőnek tertjátok, ha igen kb mikorra várható?
Előre is kösz!

(#603) xabolcs


xabolcs
őstag

lenne egy kerdesem digifont hasznalo forumtarsak!
a digifonnal van szamhordozas?
szoval az muxik, h regi szolgaltatonak viszlat, digifon jon, s a telszam regi marad?
oke, rtfm meg nem volt :B

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#604) T.Robin válasza xabolcs (#603) üzenetére


T.Robin
csendes tag

Van!
Ők ezt elintézik a T-Commal,csak azonos néven legyen a T-Comos telefon és a Digis előfizu.

(#605) xabolcs válasza T.Robin (#604) üzenetére


xabolcs
őstag

kosszep ... szukseg lesz ra ;]
jol jon majd marketingszovegnek is :DD

koszi megeccer :R

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#606) zsocaozd


zsocaozd
tag

[link]

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

(#607) DjPremier válasza zsocaozd (#606) üzenetére


DjPremier
aktív tag

Faca lesz. :(((

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#608) tojsz™ válasza zsocaozd (#606) üzenetére


tojsz™
aktív tag

kultúrális járulék
hát ez a szép legalább ne így neveznék
ha kultúrálódni akarsz akkor fizess :Y

csak azt nem tudom a telefonnak mi köze a kultúrához
mert hát az is drágul

(#609) zsocaozd válasza tojsz™ (#608) üzenetére


zsocaozd
tag

Tökmindegy, valahol be kell hajtani a vizitdíj törlése miatt kiesett lóvét. Ha kell, akkor a levegőt is meg fogják adóztatni, teljesen mindegy, hogy jogos-e vagy sem.

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

(#610) coolmpi válasza zsocaozd (#609) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Ezeknek a nagy cégeknek szétosztva havonta lebontva ügyfélre lebontva szinte lényegtelen árváltozást eredményezhetne, amit nem fog mert verseny van...

Ez maximum a profitot csökkenti az ilyen mamutcégeknél, amibe nem fognak belehalni. :)

(#611) brd válasza tojsz™ (#608) üzenetére


brd
nagyúr

Sajnos itt tart ez az ország (legalábbis a zsírosbödön körül ülő férgek).

The only real valuable thing is intuition.

(#612) zsocaozd válasza coolmpi (#610) üzenetére


zsocaozd
tag

Kezdetben....aztán emelik az adó mértékét évente, félévente, negyedévente és így tovább....évek múltán szép summa lesz, majd meglátod (és nekünk szép kiadás). Teljesen természetes, hogy ez volt a terv a vizitdíjjal is, csak tagadták. :K

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

(#613) coolmpi válasza zsocaozd (#612) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Nem kellene politizálni, de amint lett vizitdíj, nem ült 5-10 mami a körzetinél, és amikor munka után 39 fokos lázzal mentem a dokihoz, érdekes rögtön bejutottam. Korábban mindig legalább 1 órát számoltam a háziorvosra... Mind1, megint mehetnek a mamik megbeszélgetni a mindennapi dolgaikat a dokihoz, hiszen ingyééé van, és ők már nagyon ráérnek.....

[ Szerkesztve ]

(#614) Aranytaltos válasza coolmpi (#610) üzenetére


Aranytaltos
csendes tag

Egy gond van nem a nyereseg utan kell fizetni hanem az elofizetoi dij utan. Magyaran neked adjak 5000 abbol az allam lenyul elbol 50Ft-ot aztan az AFA szinten a 5000 utan. Ergo a smarzs amibol fedezik a fejleszteseket 10% 500 marad 450 igy vagy a vegletekig barkacsolas lesz vagy csokken a hasznalhatosag (tobszor nem lesz net munkaido utan mert a bereken sporolnak). A digi nem mamut es vannak kicsik is akik ezzel eleg komoly penz kihuzast kaptak.

Amugy egy nagy gorenyseg.

Nem ertek mindenhez de vannak olyan reszek amihez jol

(#615) Fulmi


Fulmi
senior tag

szerintem ebbol nem lesz semmi, mivel az unioban van egy olyan elv h minel tobb ember internetezzen. azonban ezzel az internetadoval sokkal dragabbak lennenek a csomagok ezaltal kevesebb ember tehetne meg h elofizet, vagyis az unios elvvel szembe menne a magyar allam amit szerintem az europai bizottsag gyorsan eltoroltetne. en igy latom. :)

(#616) zsocaozd válasza coolmpi (#613) üzenetére


zsocaozd
tag

Azért én ezeket a dolgokat nem hasonlítanám az "Internet adóhoz".

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

(#617) satomee


satomee
senior tag

xabolcs,a másik topicban feltett kérdésedre: Miskolc, Szentgyörgy u. ha ez mond neked valamit...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#618) xabolcs válasza satomee (#617) üzenetére


xabolcs
őstag

... hat azt, h lassan beerik egy frissites a LAN cimlistanak :DD
pl te sem vagy benne a feb. 26-i keltezesuben

vki jar a korosi es a harmat utca sarkan rajtam kivul?
csak mert hasonlo kabelveget lattam ott a jarda mellett, mint amilyen mifelenk is van :))

viszont a saroknal (ahol a kabelt lattam) tobbnyire 4 emeletes kis lakotombok vannak es csak elvetve akad koztuk 10 emeletes ... mindenesetre tetszik a terjeszkedes :C

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#619) megaraid válasza xabolcs (#618) üzenetére


megaraid
csendes tag

diginetes vagyok
mármint én épitem be nektek a netet
van valakinek kérdése?

Asus Z7S WS,2db 5148 Xeon,FB Dimm 4*4Gb,Chieftec MESH CH-01-B-B-SL ,Enermax 1000w,Asus Gtx 680 DC,OCZ Revodrive 80Gb,Asus Xonar DX/XD/A,Dell Sas,HP 147Gb Sas Drive 2db,2Tb 64M WD Eco Green 2db

(#620) megaraid válasza megaraid (#619) üzenetére


megaraid
csendes tag

www.digikabel.hu

Asus Z7S WS,2db 5148 Xeon,FB Dimm 4*4Gb,Chieftec MESH CH-01-B-B-SL ,Enermax 1000w,Asus Gtx 680 DC,OCZ Revodrive 80Gb,Asus Xonar DX/XD/A,Dell Sas,HP 147Gb Sas Drive 2db,2Tb 64M WD Eco Green 2db

(#621) megaraid válasza T.Robin (#604) üzenetére


megaraid
csendes tag

NINCS DIGIS ELŐFIZU
te........
nincs havi előfizetési dij
a telefonra
digifon

Asus Z7S WS,2db 5148 Xeon,FB Dimm 4*4Gb,Chieftec MESH CH-01-B-B-SL ,Enermax 1000w,Asus Gtx 680 DC,OCZ Revodrive 80Gb,Asus Xonar DX/XD/A,Dell Sas,HP 147Gb Sas Drive 2db,2Tb 64M WD Eco Green 2db

(#622) megaraid válasza coolmpi (#610) üzenetére


megaraid
csendes tag

láma szag van

Asus Z7S WS,2db 5148 Xeon,FB Dimm 4*4Gb,Chieftec MESH CH-01-B-B-SL ,Enermax 1000w,Asus Gtx 680 DC,OCZ Revodrive 80Gb,Asus Xonar DX/XD/A,Dell Sas,HP 147Gb Sas Drive 2db,2Tb 64M WD Eco Green 2db

(#623) megaraid válasza megaraid (#622) üzenetére


megaraid
csendes tag

szerintem záratom ezt a topikot,mert ételmetlen nem létező dolgokról beszél

Asus Z7S WS,2db 5148 Xeon,FB Dimm 4*4Gb,Chieftec MESH CH-01-B-B-SL ,Enermax 1000w,Asus Gtx 680 DC,OCZ Revodrive 80Gb,Asus Xonar DX/XD/A,Dell Sas,HP 147Gb Sas Drive 2db,2Tb 64M WD Eco Green 2db

(#624) satomee válasza xabolcs (#618) üzenetére


satomee
senior tag

Értem.Nem vagyok meglepve.Mikor először érdeklődtem telefonon,egy pesti számra volt átirányítva a megadott helyi szám.Ott közölték hogy a mellettünk lévő házba már behúzták a kábelt,de érdeklodjek a helyi ügyfélszolgálatnál ( személyesen,mert nincs külön tel.számuk! ),és amúgyis jobban tudják hogy haladnak a munkával.Ott azt mondták hogy nagyjából nyár közepéig nemigen érnek el erre a városrészre,kb 2 hét múlva meg bedobták a szórólapot...Lehet hogy azért nem tudják követni hol tartanak a fejlesztéssel, mert olyan rohamtempóban haladnak?:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#625) brd válasza megaraid (#622) üzenetére


brd
nagyúr

Valóban, de felőled érződik inkább. Lehet ám szerkeszteni a hozzászólásaidat is, jó né hány percig. Nem kell minden mondathoz újat írni, pláne nem így, hogy sok értelme egyiknek sincs. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#626) xabolcs válasza megaraid (#621) üzenetére


xabolcs
őstag

:U
o asszem a kerdesemre valaszolt, te pedig szerintem a havidijra gondoltal,
mert igen, az tenyleg "nincs" azaz a havi elofizetesi dij == 0Ft.

viszont az en kerdesem arra vonatkozott, h lehet-e szamot hordozni a digihez:
telefonszolgaltato valtozik & telefonszam marad.

es pont emiatt gondolkozok rajta, mert a 0-nal olcsobb nincs :K :R
persze menne melle meg net is, talan meg tv is, de ez az utobbi annyira nem lenyeges :D

udv a topikban!

(#624) satomee
igen, ez konnyen elofordul, h balkez nemtudja mit csinal a jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#627) Fulmi válasza xabolcs (#626) üzenetére


Fulmi
senior tag

de, 0-nal van olcsobb! ha az ISP fizet neked h hasznald a szolgaltatast ;) :D pl. teszterkent :)

(#628) T.Robin válasza megaraid (#621) üzenetére


T.Robin
csendes tag

Előfizetés = szerződés.
"te...." no ez pontosen mit jelent?

(#629) #47492352


#47492352
törölt tag

Üdv!

Csak az érdekelne,hogy ha kábelmodemes netre már elő lehet fizetni,akkor előbb utóbb majd PPPoE-s lannetre is ugye?tehát nem kell megszavaztatni vagy ilyesmi?mert mintha olvastam volna valami ilyesmit itt...

[ Szerkesztve ]

(#630) satomee válasza xabolcs (#626) üzenetére


satomee
senior tag

Jaja,annyira nem tudja hogy 24-én már jönnek is bekötni a cuccot! :DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#631) T.Robin


T.Robin
csendes tag

Most voltak bekötni a netet :C
Az egész 20 perc alatt készen van,nagyon rendesek voltak a srácok.
Beállítják a sz.gépen és megmutatják a speedtest.neten,hogy megvan a kellő sebesség.
Én 20/20-ast kértem és a speedtest szerint lefele 20Mbit/felfele 60Mbit :Y
Már be is kötöttem a routert és minden szép és jó.

(#632) Laca19 (a) válasza T.Robin (#631) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Már énis várom, hogy ilyen LAN netem legyen. Már fúrtak itt nálunk a lépcsőházban két nap délelőtt a szerelők, állítólag a szolgáltatás nyár elején indul be. Már várom őket remélem jó lesz :C

http://www.diesel.com

(#633) Exoon007


Exoon007
csendes tag

Üdv!

Nálunk is bekábelezték a lépcsőházat kb 1 hónapja...De még semmi.. :O
Esetleg ha van Tatabányai Fórumtárs pls irja meg ha tud valamit (konkrétan sárberek)

köszi!

(#634) coolmpi válasza Laca19 (a) (#632) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Nálatok hol? :) nálunk a IV. kerületben hasonló a helyzet, én nyár közepét kaptam iránymutatásul, de ezt is csak a szerelőktől, az üszi semmit nem tudott...

(#635) Laca19 (a) válasza coolmpi (#634) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Én nem Pesti vagyok, hanem Várpalotai. (Székesfehérvár és Veszprém között.)
Kb 4-5 héttel ezelőtt fúrtak a lépcsőházba. Írtam emailt a diginek, azt írták nyár elején indul be a szolgáltatás itt Várpalotán. Hát remélem nem nagyon fog csúszni az indulás, éppen az előbb voltam lennt a Lidl-be, nagy táblán hirdetik magukat, hogy ne kötelezzék el magukat az emberek (hűséggel másik/UPC/ szolgáltatóhoz). :D
Jelenleg 10/2-es netet kapunk 6500Ft-ért hűség nélkül /Chello-DN/. A szolgáltatás amúgy nem rossz, szakadás gyakorlatilag sosem fordul/fordult elő, a 10/2 a valóságban 9/2 inkább, pingek jók. De a 10/10-es net 2500 Ft-ért jobban tetszene, szóval ezért várom Digiéket :K
mod: meghát a TV ugye, ugyanannyi pénzért lesz 54 csatornánk/2700Ft/, most a upc ennyiért 12-őt ad

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#636) T.Robin válasza Exoon007 (#633) üzenetére


T.Robin
csendes tag

Nálunk kábelezés után kb. 3-hét mulva a postaládába volt bedobva az üzletkötőjük szorólapja+Digis tájékoztatóSzerződésnél mondta az üzletkötő hölgy,hogy Kb. 1 hónapot kell várni a bekötésre,mert nagyon sok a megrendelés.
2 hét mulva hívtak a szerlők,az időpontért.Összesen szerződéskötéstől 3-hét volt.
Tudom ez Budpest,de az ügymenet miatt írtam le.

(#637) murex válasza Exoon007 (#633) üzenetére


murex
tag

Én annyit tudok, hogy állitólag 22000 háztartást akarnak bekábelezni, és utána húzzák be az optikát. Már nálunk is megcsinálták a kábelezést február közepén, azóta semmi. Az ÜFSZ sem tud semmit, azt mondták, menjek be a helyi irodába, de mondtam neki, hogy még ki sem nyitott. Erre azt mondta, hogy várjak türelemmel. Állitólag junius első felében szeretnének megindulni.

(#638) kano válasza T.Robin (#631) üzenetére


kano
nagyúr

Hol laksz Pesten?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#639) Fulmi válasza kano (#638) üzenetére


Fulmi
senior tag

ezek kozul valamelyikben gondolom:

http://www.digikabel.hu/images/stories/pdf/lan-budapest-20080415.pdf
[link]

:)

[ Szerkesztve ]

(#640) T.Robin válasza kano (#638) üzenetére


T.Robin
csendes tag

Budapest XV.
Ujpalota.
Lakótelep,egy halom 10 emeletes ház.

(#641) kano válasza Fulmi (#639) üzenetére


kano
nagyúr

HAli!

Igen, de látom, hogy 04.15-én lett frissítve. Nem szóltam. :B

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#642) FNZ


FNZ
őstag

nálam is ott lóg az ajtónál a kábeltv és a net kábele tegnap óta. :)
remélem hamar szólnak, hogy menjek szerződést kötni és gyorsan be is hozzák a lakásba.

(#643) xabolcs válasza FNZ (#642) üzenetére


xabolcs
őstag

nalunk mar 48,5%-nal tart a lelkesedes, es most reggel az lattam, h a szomszed hazba hozzak a szerelok a sok kabelcsatornanak valot :)

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#644) FNZ válasza xabolcs (#643) üzenetére


FNZ
őstag

nálunk ez nem volt kérdés
jöttek, fúrtak, kábeleztek, és készen vannak a szerelők( 1 hét alatt). a többi a digin múlik, hogy mikor jönnek a lakásokba

(#645) DjPremier


DjPremier
aktív tag

Nálunk csak a plakát árválkodik,de azonkivül semmi :(

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#646) Exoon007 válasza murex (#637) üzenetére


Exoon007
csendes tag

Üdv!
Akkor még elég sokat kell várni :O .... kössz az infót!

(#647) coolmpi


coolmpi
aktív tag

Hihetetlen, hogy csak a szerelőktől lehet infót szerezni... :)

Tegnap este lent kábeleztek, és kiderült, hogy az optikai kábel még nem ért ide, szóval kb. 2 hónapot mondott. (ezt miért nem tudhatja az ügyfélszolgálat...)

(#648) zsocaozd válasza coolmpi (#647) üzenetére


zsocaozd
tag

Az ügyfélszolgálat az ügyfelek kiszolgálására van...aki nem ügyfél, azt nem kötelessége tájékoztatni...merthogy az ügyfélszolgálatot az ügyfelek fizetik a saját tájékoztatásuk végett... :U

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

(#649) kano válasza zsocaozd (#648) üzenetére


kano
nagyúr

No persze. Ennyi erővel, ha bemegyek egy autószalonba akkor a dealer sem köteles velem foglalkozni, mert még nem vagyok tulajdonos, nem tejeltem nekik.
Magyarország.... no comment. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#650) zsocaozd válasza kano (#649) üzenetére


zsocaozd
tag

A termékforgalmazást ne keverd már össze a szolgáltatással. Csak akkor kapsz szolgáltatást, ha fizetsz érte. Az ügyfélszolgálat üzemeltetése egy szolgáltatás, amiért fizetni kell és ki fizet? Aki az adott szolgáltatónál van és passz. Tudom, hogy türelmetlenek vagytok, pontosan tudom, hogy milyen érzés, de a realitás érzéketeket azért nem kell elveszíteni... Én kifizettem T-Online-nak 40k-t azért, hogy Digikábelem lehessen, tudom, miről beszélek.

ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.