Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) ubbconfig válasza gsc73 (#698) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Aláírás gyűjtés a lakók körében, hogy az 50-ből mennyit érdekelne a digi. Aztán közös képviselőt letámadni, hogy keresse meg hivatalos úton a digit a listával a kezében. Nekünk 6 hónapba telt, míg bekötötték a társasházat (tőlünk 30 méterre volt a végpont), de ezzel a módszerrel összejött. B@szogatni őket, előbb-utóbb lépnek, ne várjatok a sültgalambra...

(#702) forrest85 válasza ubbconfig (#701) üzenetére


forrest85
senior tag

Igen ehhez az kell, hogy atöbbi lakó is belemenjen, hogy megérje nekik elhúzni a mézes kanócot addig.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#703) gsc73 válasza forrest85 (#702) üzenetére


gsc73
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszokat!

1: nem, még nem telefonáltam......arra gondoltam, ha 2 házzal arrébb van egy nagy Digi iroda, biztosan van a környéken mindenhol......tévedtem. Persze délután azért bemegyek!

2: ha a többi lakó is "kell", akkor buktam a dolgot. Itt idősek laknak, mindekinek macera lenne váltani (meg is értem őket), bár anyagi oldalról erős az ösztönző erő. Ha most tudnék váltani akkor éves szinten közel 100.000 Ft-ot lehetne spórolni közel ugyanolyan (vagy inkább jobb) szolgálatásért. (kicsit kevesebb/más TV csatorna, gyorsabb NET, talán olcsóbb telefon)

Üdv: g.

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#704) ubbconfig válasza gsc73 (#703) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Én annó úgy csináltam, hogy a digi csomagjairól írtam egy rövid tájékoztatót (net, tv, telefon) és hogy hűségidő nélkül lehetne beköttetni, ha többen is igénylik a házban és sikerül beszerveznünk a digi-t. Bedobáltam a postaládákba, 1 hét alatt összejött a lakók felének az aláírása. Ezt a közös képviselőnek leadtam és onnantól ő intézte. Ha akkor nem kezdek neki, még mindig t-home lenne csak a házban. Persze ehhez tökös kk is kell, a miénk szerencsére ilyen. Azóta a ház többsége átállt, a t-home-os hűségek lejártával pedig akinek esze van, mind átmennek a digihez. Sajnos ez időigényes, de minél hamarabb elkezded, annál hamarabb lesz esély a bekötésre. A többség mindig azt várja, hogy más intézkedjen helyette, ilyen a mentalitás :( (pedig a miénk nem panel idősekkel, hanem egy fiatal társasház átlagosan fiatal - kisgyerekes- családokkal). A váltás pedig egyáltalán nem macera, a hálózat kiépítése a digi feladata (alvállalkozókkal megcsináltatja), ha meg a lakásajtóig eljöttek a kábellel, onnan csak rá kell kötni a régi koaxra és mehet a móka (a lakáson belüli kábelre azt köttetsz akit akarsz, azzal nem foglalkoznak)

sok sikert! :K

(#705) looser válasza gsc73 (#703) üzenetére


looser
addikt

Szerintem ha bevállalod hogy áthangolod mindenki készülékét, talán az öregek is belemennek ;) A net-tv-telefon akció nagyon meggyőző, bár nekünk csak net+tv van, anyám ragaszkodik a...huhh, fogalmam sincs kinél vagyunk telefonilag (talán t-com). Szóval ahol most vagyunk, az kb. havi 4-5e és van 100 óra lebeszélhetőség, az meg jobb, mint a percdíjak, mert naponta 1-2 órát beszél rajta...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#706) McLaca válasza ubbconfig (#701) üzenetére


McLaca
őstag

Pont ez történt nálunk is, az egész utcában két házban nem volt digi, az egyik persze a miénk (úgy 2 éve járt a szerződéskötő szerződni, akkor elhajtotta a KK). A mi házunk egy hármas tömb egyik széle, tehát tetőn át kb. 10 méterre volt a kábel. :) Ebből kifolyólag csak a belső vezetékezés és engedélyeztetés vett igénybe időt, novemberben kezdtem vakarózni a KK-nál, jannuár elején már be is kötötték az első szomszédot, bár az is érdekes volt, mert az iroda szerint még el sem indult a szolgáltatás a házban, neki meg csupaszon tekergetett kábellel voltak összekötve a LAN kábelek, nem dugósan...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#707) gsc73 válasza looser (#705) üzenetére


gsc73
aktív tag

A lényegre rátapintottál.... :)) mert eddig is én hangolgattam a készülékeket, meg net-et is állítottam be, meg outlook-ot.....:) Ismernek, megkockáztatom szeretnek, de ez kevés, mert csak az egyik lépcsőházról van szó (a másikból senkit sem ismerek), azaz az 50-ből max 5-10-en lennének.

ubbconfig
Viszont a postaládás ötlet nagyon jó! :R Ezen elgondolkodom, és lehet belevágok, hiszen vesztenivaló nincs! Közös Képviselő? Hát nem tudom......Ismerem, jóba is vagyok vele, de hogy bármit is megtenne a házért, az már kétséges.

Üdv: g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#708) 52cseti


52cseti
csendes tag

Sziasztok!
Segítsen valaki.Nekem egy philips 32PFL5604H/12 tv-m van.Be akarom állítani a DVB-C-t,
de nem tudom hogy kell az országot beállítani,nem találom.Az analóg kézi beállításnál a csatorna beállításoknál régiók jönnek ny.európa,k.európa,anglia,franciaország,de nem tudom az országot finn stb.kikérni.Hogy kell?
Köszi előre is.

(#709) anrab válasza 52cseti (#708) üzenetére


anrab
addikt

lehet hogy elkéstem de:
install
csat. beáll.
automatikus beáll.
indít
csat. ujratelepít
Finn o.
kábel
beállít.
jel seb.: automatikus
freki keresés: teljes
analóg csat.: be
kész
indítás.
ha fent van a legújabb frissítés akkor 20perc. ha nincs másfél óra.

(#710) zozi29


zozi29
csendes tag

sziasztok valaki nem tud valami friss infot lakatos lakotelep 18 ker mikor lessz már végre elérhetö a szolgáltatás már a házba bent vannak a kábelek válaszotokat elöre is köszönöm elnézést hogy itt a topicon keresztül de ezt a t-home internet tv megörjit már

(#711) forrest85 válasza zozi29 (#710) üzenetére


forrest85
senior tag

Nálunk lassan 1 éve bent vannak a kébelek és még semmi nem történt szóval...
Bár múlt héten járt itt üzletkötő, de szerintem még jó sok víznek le kell folynia a Dunán...

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#712) simi12345


simi12345
tag

Nálam speciel simán jön analógon keresztül a HBO, digitálisan van csak lekódolva. Nem kértem hogy legyen mégis van, és elég tűrhető a minősége, hiába analóg. Pl. digitálisban az RTLKLUB simán leveri a TV2-őt, viszont analógba mindkettőt leveri ez az HBO....

(#713) 52cseti válasza anrab (#709) üzenetére


52cseti
csendes tag

Szia anrab! nagyon szépen köszönöm a segítséged.Végre valaki aki egyszerűen és értelmesen leírta, hogy kell behangolni.Még azt szeretném megkérdezni,hogy nekem a
DVB-C-t csak DEU,DNK,NLD, csatornákra engedi.Akkor is elfogadja finnországot?
Köszönettel:52cseti!

(#714) anrab válasza 52cseti (#713) üzenetére


anrab
addikt

"DVB-C-t csak DEU,DNK,NLD, csatornákra engedi.Akkor is elfogadja finnországot?"
először írd le azt is hogy mi az a DEU-DNK-NLD.
nem találkoztam ilyennel. hol van?

(#715) 52cseti válasza anrab (#714) üzenetére


52cseti
csendes tag

Szia a tévé hátulján írja a DVB-C csatit ezekben az országokban fogja.
németország,dánia,hollandia

(#716) zhagyma válasza anrab (#714) üzenetére


zhagyma
őstag

"... DVB-C-t csak DEU,DNK,NLD, csatornákra engedi.Akkor is elfogadja finnországot? ..."

Lehet hogy tovább "fejlesztette" a PHILIPS az országfüggő harver / szoftver elemek engedélyezését. Vagy az is lehet, hogy az egyes régiókba forgalmazott TV-kben eltérően "támogatja" a cég a "problémamentes" TV-zést. :) A tréfát félretéve, leszokhatnának már erről a "hülyeségről" az LG-vel együtt, mivel ezt az életbe nem fogják rendesen megcsinálni naprakész adatok nélkül.

(#717) anrab válasza 52cseti (#715) üzenetére


anrab
addikt

ne foglalkozz vele. szerintem minden országon jön csak a Magyar o.-on nem. ez olyan lehet mint régebben a használati utasítás. minden nyelven meg volt /hátha a Japán innen viszi a sharp tv-t/ csak a Magyar nem. a lényeg hogy kábelen kell keresni nem antennán. ilyesmit én nem nézegettem. rádugtam az antennát majd sec-pec két nap után meglett a dvb-c :DDD mivel csak addigra tudtam meg zhagyma-tól hogy Finn o.-on keressem, és kábelre kell állítani. mivel a kábel lehetőség csak akkor jelenik meg. már azon voltam hogy reggel visszaküldöm. de azóta tókéletes. igaz már átállítottam Magyar-ra, mert idegesített az internetnél hogy nem .hu van a klaviatúrán hanem .fi.

(#718) anrab válasza zhagyma (#716) üzenetére


anrab
addikt

nem is értem hogy miért van ez az országfüggőség mert csak annyi hogy ON-ra kell állítani és megy minden országnál a kábeles keresés. /az MM-be az eladó simán piszkálta :Y . nem tudom ilyenkor mivan a garivesztéssel? de ezt már valamikor írtam/ autómatikusan megtalálja a csatikat. igaz valami hülyeséget ír ki. jelsebesség -1.0-1 /amit már írtam Neked/ a 6900 /ha jól emlékszem/ helyett. bele tudnék menni és beírni az utóbbit. nem tudom mi lenne, de ha automatikusan ezt írja be magának akkor csak nem piszkálom! ő tudja :D

(#719) zhagyma válasza anrab (#718) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... nem is értem hogy miért van ez az országfüggőség ..."

Ne is gondolkozz rajta. Valamelyik termékfejlesztési összeröffenésen ezt találta ki egy illetékes a felhasználói elégedettség növelése céljából. Minden esetre "főnök" lehetett az illető, mert a "többiek" nem világosították fel ... :)

Az ilyen és általad említett egyéb hiányosságokat idővel foltozzák firmware-be. Ahogy olvastalak, mintha "open source" menne a fejlesztés. Ha van kívánság listája a projektnek írd be a hibákat ...

(#720) anrab válasza zhagyma (#719) üzenetére


anrab
addikt

nemrég írtam nekik egy-két javaslatot. azt írták hogy továbbítják!
kíváncsi lennék rá! pedig csak egy-két kattintás lenne tovább küldeni.

(#721) KrAt


KrAt
veterán

Tegnap elhoztam a HD boxot, elsőre: kurvajóóóóóó! DigiSporton ment foci HD-ban, vmi egészen korrekt képe volt, tetszik.. Elvileg lehet USB-re felvenni is, azt ki fogom próbálni mindenképp :) Havi 1e-ért mindenképp, a sima SD adás is sokkal jobb digitálisan :R

(#722) petkow


petkow
tag

Sziasztok!

Én még novemberben vettem egy Toshiba 42XV635D gépet, és tökéletesen elégedett vagyok vele, csodálatosan viszi a digitális csatornákat (kivéve a duna hdn néha van valami akadozás, de szerintem ott a fejállomsáson rontottak el valamit). Persze előtte sokat járogattam hogy dvb-c-t tudja, és igazán csak amikor bedugtam és láttam hogy viszi, akkor nyugodtam meg hogy tényleg jó, mert különben nagyon nehéz infót szerezni arról hogy mi dvb-c-s és mi dvb-ts.

A jó vicc, hogy most gondoltam arra, hogy veszek pc be is egy belső tunert, hogy mondjuk néhány adást lementsek, de itt még nagyobb a káosz mint a tvknél. Itt aztán végépp nem tudom mi lenne ami dvb-c -s és tényleg működne. Volt valakinek ilyen tapasztalata?

(#723) zhagyma válasza petkow (#722) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... Itt aztán végépp nem tudom mi lenne ami dvb-c -s és tényleg működne. ..."

Néhány PC-s DVB-C tuner az akkori kérdező stílusának megfelelően "távirati" stílusban: [link]

[ Szerkesztve ]

(#724) Laca19 (a)


Laca19 (a)
aktív tag

Hetek óta a MusicMixTV-csatornán csúszik a kép-hang egymástól.
Tapasztalta ezt más is? Országos vagy helyi jellegű a probléma?
Szerk:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy analóg és digitális adásnál is.

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#725) pompexx válasza Laca19 (a) (#724) üzenetére


pompexx
csendes tag

Én úgy két hónapja vettem ezt észre (Szolnok), azóta már megszoktam, de azthittem csak a digitális adásnál jelentkezik...

(#726) 52cseti válasza anrab (#717) üzenetére


52cseti
csendes tag

Sziasztok igazatok van.a lényeg,hogy nekem németországot kiválasztva sikerült befogni a csatornákat. mégegyszer köszönöm a segítséget!

(#727) petkow válasza Laca19 (a) (#724) üzenetére


petkow
tag

Köszönöm, nagy nehezen valahol találtam TechniSat - CableStar HD2 -t 20kFt-ért és megrendeltem. Remélem jól fog működni.

(#728) wlantal


wlantal
tag

Szervusztok.
Megtaláltam a megoldást a TechniSat DIGIT HD4 CX tulajok problémájára.
Miszerint a HDD-re rögzített felvételeket a box saját fájlrendszere véget képtelenség PC-re másolni.
A program neve Mediaport.
Ezzel ha rádugjátok router-re a boxot és a Menu>Settings>Special functions>Network setting-LAN menüben IP mode DHCP client-re állítjátok, már is lehet a progival a felvételeket a PC-re másolni.

Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#729) TayRol


TayRol
veterán

'estet!

sracok, az az en tv-m hibaja, hogy nincsen a digitalis musorujsagban benne a tv2 es az rtl-klub? de minden mas igen...

(#730) zhagyma válasza TayRol (#729) üzenetére


zhagyma
őstag

Nálam van, mindkettő ...

(#731) TayRol válasza zhagyma (#730) üzenetére


TayRol
veterán

oksa, koszi. akkor nemtudom mi lehet. mindegy, hasznalom a teletextet.

(#732) anrab válasza TayRol (#729) üzenetére


anrab
addikt

mert csak ötven csatit teszbele.
menj bele az epb beállításokba. ott egy reset majd vissza állít, és ahogy beraktad magadnak a csatikat, olyan sorrendben lesznek az epg-ben is. tudsz hozzáadni és kivenni is belőle.

[ Szerkesztve ]

(#733) TayRol válasza anrab (#732) üzenetére


TayRol
veterán

hat nem talalom, hol kell resetelni...

(#734) anrab válasza TayRol (#733) üzenetére


anrab
addikt

EPG-options-kendvencek

(#735) TayRol válasza anrab (#734) üzenetére


TayRol
veterán

na, pont a kedvencek az egyetlen, amelyiket nem neztem meg. hetfo este megyek haza legkozelebb, akkor megnezem.

nagyon koszonom a segitseget, erre szerintem soha nem jottem volna ra!:)

(#736) anrab válasza TayRol (#735) üzenetére


anrab
addikt

én is véletlenül jöttem rá.
és nem ugyan az mint a csatorna listában a kedvencek.

(#737) TayRol válasza anrab (#736) üzenetére


TayRol
veterán

pedig arra tippeltem. a lenyeg, koszonom a segitseget!:)

(#738) looser


looser
addikt

Ma bekukkantottam édesanyámmal a kirendeltségre, megérdeklődni a MAXPAK létét, mely köszöni szépen, jól van, de kb. másfél hónap múlva tudunk csak hozzájutni, ezenfelül egy darab stb jár háztartásonként, ami ugye egy darab tv-re köthető, nekünk pedig két tv-re kellene. Az ügyintéző hölgy igazán tündér volt, de megkértem, hogy töröljön a kérvényezők közül, ennyi restrikcióval inkább legyen azé, aki igazán szeretné. Én is ilyen voltam, de utána csak dúltam magamban egy pár percet, hogy miért ilyen tök az HBO menedzsmentje, hiszen ha ekkora igény van a csatornáira, akkor ezerrel gyártani a kártyát, akciózni a hozzá használandó stb-t, nyomni hűségnyilatkozattal (minimális a lemorzsolódás, felteszem) ha már vinné a nép, mint a cukrot. De nem, másfél hónap. Mindenesetre kevesebb idő, mint a hetvenes években a telefon vagy a Zsiguli a Merkurtól, de azért meglepő. Remélem azért idővel változik a dolog.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#739) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Most béreltem a Digitől egy TechniSat DIGIT HD4 CX-et és lenne néhány kérdésem.
1. Lehet-e magyar nyelvű menüt beállítani akár szoftverfrissítéssel?
2. Van-e rá mód, hogy avit is lejátszon USB-ről?
3. Tudom-e a távirányítójával a TV-t is irányítani (pl. ki-be kapcsolni)?
4. Csatornáknál a minőség: Level: 48-50, Quality: 100. Ez normális vagy esetleg ennél lehene jobb? Egyáltalán e két jelző mit takar?
5. Hol találom meg a TV, rádió csatornakiosztások frekvenciatáblázatát (Budapest)?
6. USB-re való felvétel közben miért akadozik a kép?

Amúgy a DigiSport HD-ben gyönyörű (!!), a többi adásnál valószínűleg nekem volt nagyobb az elvárásom....(vagy esetleg ez a "level:50"-nek kellene jobbnak lennie?).

Köszi előre is a válaszokat.

(#740) petkow


petkow
tag

Tapasztalataim a Technisat Cablestar HD2 PC-s kártyával:

A cucc 2 napja érkezett meg. A csomagolás igényes, látszik hogy a terméket kifejezetten német piacra gyártják. Később az kiderült hogy ez a Technisat Cablestar HD2 gyakorlatilag ugyanaz mint a Twinhan Mantis vagy Azurewave Mantis egy taiwanon gyártott processor.
Beüzemelés ment, tudtam TV-t nézni rajta, szóval meg a kábeles Digivel. Gond viszont volt bőven, ugyanis a hozzá adott DVBViewvernél az adások képe akadozott, nem volt folyamatos. Leszedtem a ProgDVB-t is és azzal is ezt csinálta. Mint kiderült ennek a fő oka az ATI videokártya drivere amiben valami bug volt és nehezen renderelte le. ATI catalyst frissités után ez javult a DVBViewerben. Viszont most annak ellenére hogy a renderelés elvileg jó, mégis néha random kockázik, még a nem HD csatornáknál is, vagy megugrik, mintha nem lenne elég jó a jel (pedig az, már csak azért is mert a tvn ezek tökéletesek). Sajnos ez a felvételre is átmegy pedig én kifejezetten műsorokat rögzíteni akartam vele.
A másik dolog hogy próbáltam VLC-vel is lejátszani de elsőre nem ment. Aztán összevissza kutyultam a drivrekkel, ugyanis XP X64-em van. Azt hittem hogy ez nem BDA kompatibilis driver, de mint később kiderült mégis az, mert egyszer bejött az adás a VLC-vel is. (Azóta se sikerült újra összehozni). Próbálkoztam egy DVBStreamExplorerPro analizátor progival, ami elvileg megtalálja a kártyát, de már tuneolni, multiplexereket megtalálni nem tud.
Sajnos nekem sokat nehezít a dolgon hogy XP x64 em van, gondok vannak az ATI és a kártya driverével is szerintem, és ezt a BDA-s dolgot sem ismerem annyira.
Valószínűleg minden probléma amúgy szoftveres. Majd még próbálkozok szépen lassan.

(#741) klaczi válasza petkow (#740) üzenetére


klaczi
aktív tag

Szerintem az XP a ludas! A DVB Viewernél jobb progi erre a célra, szerintem nem létezik.
Új jelenség: az RTLlub nálam elég furán jelenik meg, a program valamiért 16:9 arányúnak látja. De nem igazán az. 720x576. Manuálisan kell a helyére tenni az arányokat. Igazából 4:3. Mi változhatott?

[ Szerkesztve ]

(#742) anrab válasza klaczi (#741) üzenetére


anrab
addikt

nem tudom én is kapcsolgatok mert a phili automatikus képméretezője nem csinál vele semmit. viszont máshol meg jó. 16:9-be jön és manuálisan kell átraknom.

(#743) klaczi válasza klaczi (#741) üzenetére


klaczi
aktív tag

Nagyszerű! A hiba nem az ön készülékében van! :) Gondolom a Diginél is látják, hogy valami nem az igazi.
Nem lenne rossz, ha 16:9 re átállnának néhányan.
A német RTL már 16:9 és nem torz.

[ Szerkesztve ]

(#744) wlantal válasza klaczi (#741) üzenetére


wlantal
tag

Ezt én is tapasztaltam ma,de a gond nálam analóg adásban is fennáll.A régi orion is 16:9-re vált ha automatára állítom a formátumot.

(#745) klaczi


klaczi
aktív tag

A német adóknál ugyanezen a felbontáson minden rendben van. A képarány 16:9 és nincsen összenyomva. Talán itt is ezen dolgoznak ami csak jó lehet. Bár az is lehet, hogy valami lúzer a Diginél az RTL beállításait alkalmazta az RTLklubnál is.
Persze ez csak egy kósza gondolat.

(#746) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Az érdekelne hogy ki hogy oldja meg a felvétel készítést DVB-C alatt?
Mert ugye a coaxot hiába dugom be az MPEG 2-es analóg tunerrel rendelkező asztali dvd írómba attól még az analóg adást fogja rögzíteni.

(#747) looser válasza looser (#738) üzenetére


looser
addikt

Csak most nézem, hogy ez nem a Digi TV fóruma, kissé megtévedtem, elnézést :B

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#748) konrada válasza Misi 007 (#746) üzenetére


konrada
tag

Hát ahhoz olyan eszköz kell, mely képes kezelni a DVB-C-t.
Tán a legegyszerűbb megoldás egy olyan digitális settopbox, mely képes rögzíteni az adást. Persze abból, ha tárolni-átadni akarod, ki kell valahogyan szedni az anyagot és ha az SB saját formátumot csinál azt konvertálni..... de ez már másik fórumok témája, de ebben az irányban kell keresgélni.

(#749) zhagyma válasza klaczi (#741) üzenetére


zhagyma
őstag

Na észrevették ... :) Az RTL-KLUB megint 4:3 képaránnyal jön.

(#750) TayRol válasza anrab (#736) üzenetére


TayRol
veterán

koszi a tippet, jo volt, most mar szuper a musorujsag. koszonom!:)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.