Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Diablo: Immortal (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-07 14:17:19

LOGOUT.hu

Téma lezárva, kérlek folytassátok itt: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Heavylifter


Heavylifter
csendes tag

Sziasztok!

Amikor bejelentették, egy emberként zúdult fel a Diablós közösség.
Már közel a megjelenése, a Blizzard ígéretet tett rá, hogy 2021 végefelé kijön.
A szánk íze nem olyan rossz már, hisz a jön a Resurrected, és a 4 is készül.
Bevallom én már izgatottan várom az Immortalt is. Ti várjátok?

(#2) Egzee


Egzee
őstag

:Y !!!FELHÍVÁS!!! :Y

Kedves fórumtársak! Nagyon úgy tűnik, hogy a játék Telekomos internetkapcsolattal Reconnect el 15-20 másodpercenként, mind mobilon, mind PC-n. Ezt teszteltem úgy, hogy a munkahelyemen nincs probléma, ott nem áll fenn a hibajelenség. Ideiglenesen ezt VPN használatával tudjátok kiküszöbölni, de hosszú távon ez a verzió számomra elfogadhatatlan!
Felhívtam a Telekomot és egy közös levelet kell írnunk és ennek a közös levélnek a megírására szeretnék vállalkozni Csak a nevetekre és ügyfélazonosítótokra van szükség ehhez a közös levélhez, amit direkt megkérdeztem az ügyfélszolgálattól és ezekkel az adatokkal garantálhatóan semmiféle visszaélést nem lehet velük elkövetni! A támogatás ezt a módszert ajánlotta, mert így eljut a felsővezetésig a probléma és nagyon úgy tűnik, hogy ha nem vesszük közösen kézbe az ügyünket, soha nem fog megoldódni, mert hát "az internetkapcsolatunk stabil és nincs benne hiba", ami igaz is, de valamilyen ütközés van a Blizzard és a Telekom szerverei között!
Kérem aki tapasztalja a hibát, rajtam és Daelion fórumtársunkon kívül, az jelentkezzen nálam privát üzenetben, erre a következő 3 napban van lehetőség, utána a levelet beküldöm a Telekomnak!
Köszönöm a figyelmet! :R

[ Szerkesztve ]

(#3) sittes79 válasza Egzee (#2) üzenetére


sittes79
addikt

Mi az hogy nem oldódik, nekem 6 éve mikor még Magyarországon éltünk, nekem pl. Diablo 3 al volt gondom de az UPC volt, felhivtam őket hogy ez a probléma kijottek kicserélték még routert is
Vonalat mindent is kivizsgáltak.

Milyen felsovezetes?

Gyanús ez a komment nekem..

(#4) mcsm88 válasza sittes79 (#3) üzenetére


mcsm88
senior tag

Nem tudom miért gyanús, hiszen csak a név + felhasználói azonosító párost próbálja kicsalni egyszerre minél több embertől 😃

(#5) ForRedGlory válasza Egzee (#2) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Teljesen normálisan megy Telekomos nettel…

(#6) Louro


Louro
őstag

Uh, 10 GB-ot még le akar kapni. Értem én, de azért na.... Manapság képtelenség megúszni egy játékot értelmezhető méretben?

Mess with the best / Die like the rest

(#7) sittes79 válasza Louro (#6) üzenetére


sittes79
addikt

Azok csak a loot boxok :)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Diablo: Immortal (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.