Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#981) Qru válasza dbius (#978) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kicsit fura a dolog, Cpu-z szerint csak 1,4V a fesz (bios ban 1,425V), de alámér rendre (1,375->1,35 & 1,35->1,3).

Csak cpu-t tesztelve Orthos simán futkorászik max 60fok körül van a melegebbik mag. Ha stres-tesztre állítom akkor pár perc után behal. Ram tuti bírja, mert minden by SPD és ha a 225-öt bírja, akkor visszaosztva a 211-et miért nem???

Amúgy Oblivion alatt nem megy csak 50fok környékére. Kíváncsiságból néztem 3DMák tesztet, 2480MHz-ről 2530Mhz-re húzás után 1-2FPS-t kaptam pluszba. Vissza rakom alapfeszes 11x225-re, úgy nem melegszik annyira és úgy is bőven elég még az Oblivionhoz is.

Háát, vízhűtéshez még kicsit gyűjtögetnem kéne, talán majd jövőre, de lehet addigra váltok majd ha kijön az új AM3-as AMD proc. Meglátjuk mennyire veri le a C2D-t.


To Hack3er: Jobban visszakéne osztani és magasabb FSB-t próbálni. Mert ahogy látom hasonló a problémánk, csak nálam bejön a win. Játékok alatt satbil (tnap Obliviont nyomtam 4órán keresztül és semmi fagyás) Orthosban meg sec-perc alatt elbukik. :W

Hát ezért vettem über-brutál tunin lapot :F :Y

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.