Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#738) dbius


dbius
veterán

Hát, ahogy elnézem jelen pillanatban két venus megint eladó, Adrián eltűnt, west nem nagyon jár errefelé, ha egyáltalán megvan még neki is, Blueathlon kolléga is rég járt erre...

Még a végén mire felocsúdok egyedül maradok :DDD (bár remélem ha elmennek a lapok ujdonsült gazdáik is belátogatnak majd ide és megosztják friss tapasztalatukat)

Én most éppen teszelgetem valamennyire a vízhűtést. Úgy nézem, hogy a venus nem nagyon szereti a chipfesz emelést...

Most 2750-en megy a proci 10*275-ben, szinkronban a rammal, proci 1.4 volttal, 2,5 órája megy az sp2004.

Vízzel egy rövid próbát megejtettem 3 ghz-en is, felállt a rendszer szépen, de sp2004 hamar hibázott. Bár pozitív jel hogy megy a rendszer 3g-n, ugyanis léggel itt már boot során meghalt... Finomhangolás szépen megy majd alulról fölfelé, ahogy haladok mhz-ben...

pwm ic-kre ragasztott bordák. Sztem jól felveszik és leadják a hőt, mert elég forróak, igen, kézmelegnél jóval melegebbek... Viszont a vízhűtés miatt ezen a területen nincs olyan légmozgás, így a pwm hőfok jelentősen romlott, kb. 10 fokot, most éppen 54 fokos a teszt közben.

Úgy nézem, hogy még egy ventit beiktatok a házba a pwm ic-k fölé, ahogyan régen volt a ninja mellett is egy venti erre a célra, akkor 10-13 fokkal csökkent a pwm hőmérséklete.

De ezt majd később, most nincs kedvem megint szétkapni a rendszert.

Na, üdv mindenkinek! Aki el akarja adni, annak komoly, vastag pénztárcájú vevőt kívánok!!!

:R

dbius

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.