Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65) james001


james001
veterán

Na a végére értem a játéknak még délután. Mit ne mondjak,eléggé epic lett a befejezése. :D Igaz kissé olyan "semmilyen" is lett a vége,vagyis olyan hogy úgyis lesz folytatás valószínűleg,de baromira élveztem az egészet.
Maga Dante-t nagyon fun irányítani,ez az új Devil Trigger-je nagyon OP,a Balrog fegyver meg az egyik legjobb Agni & Rudra óta :D Jó hogy meghagyták a különböző harcstílusokat is,de még mindig Swordmaster a legjobb. :)
Innentől spoileres,ha nem vitted még végig ne olvasd tovább.
Sztoriban sok meglepetés nem ért azért,nyílt titok volt már a megjelenés előtt is hogy Vergil lesz a nagy főellenség megint,illetve azt már a 4ben is sejteni is lehetett hogy a fia az Nero.
Viszont kár hogy annyira Nero-ra nem fókuszáltak,hiába ő van mindenhol "legelől" (borító,menü,stb),mégis mintha a végére kissé háttérbe kerülne,aztán meg csak azért kerül elő mert amúgy ja igen ő Vergil fia.
Nagyon tetszett amúgy Vergil karaktermodellje,meg úgy teljes egészében a mozgásai is meg minden,Dante mellett nagy kedvencem ő is,remélem berakják őt egy dlc-ben vagy ilyesmi. :) Meg ha már dlc,remélem bekerül a Bloody Palace is majd a játékba,vagy csak egy patch-ként,és akkor akár oda is be lehetne rakni Vergil papát játszható formában :D

Mindenképp 10/10,GOTY nálam,a 3. rész mellett ez lett a kedvenc DMC nekem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.