Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Deck válasza BoneDragon (#50) üzenetére


Deck
titán

Epic nagyon a játék :P

PS5

(#52) Deck válasza BoneDragon (#50) üzenetére


Deck
titán

Sima S eddig Nero-val a rekordom de nagyon szoknom kell még a gameplayt. Normálon játszok :P

PS5

(#53) james001 válasza Deck (#52) üzenetére


james001
veterán

Hajrá adjad neki ezerrel :D Kíváncsi leszek V hogy tetszik majd nektek. Érdekes karakter :)
Amúgy nagyon viszket a tenyerem hogy játszhassak már vele megint :O

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#54) Deck válasza BoneDragon (#50) üzenetére


Deck
titán

Elég fasza V. Nekemis vele lett meg most először az SSS. :P

james001: Nyomd neki :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#55) uregpapa


uregpapa
csendes tag

Sziasztok! Az miért van, hogy az amd rewards -on még mindig nem kaptam meg a kódot? 2 napja még mindig azt írja hogy: Your key will be assigned as soon as it is available. Fórumtárs írta, hogy össze kell kapcsolni a steam accountot az amd rewards accounttal. Én ilyen opciót sehol sem találok. Thx

(#56) sagem válasza uregpapa (#55) üzenetére


sagem
addikt

Azt csak azután látod, hogy megjelent a lehetőség, ha neked mg azt írja, hogy "Your key will be assigned as soon as it is available" akkor sajnos valószínűleg várnod kell még rá. Esetleg próbálj meg érdeklődni a supportnál, én nagyon régen beregisztráltam rá, szóval hónapok óta vártam a kulcsra, de a megjelenést követő két órában megkaptam.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#57) uregpapa válasza sagem (#56) üzenetére


uregpapa
csendes tag

Írtam már a supportnak, de 5-6 nap mire vissza ír. Ezért gondoltam itt érdeklődök, hátha tudtok segíteni. De azért köszi!

(#58) james001 válasza Deck (#54) üzenetére


james001
veterán

Nyomnám én csak nem otthon vagyok :(
Majd holnap. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#59) Deck válasza james001 (#58) üzenetére


Deck
titán

Ma végre nyomhatod :P

PS5

(#60) james001 válasza Deck (#59) üzenetére


james001
veterán

Nyomtam is most egy jó 3 órát :D Dante fiú jöhetne már,a közepénél vagyok a játéknak és még sehol nincs :(
Egy kis mozizás haverral aztán este ugrok is neki folytatni :)
Amúgy eddig 2 dolog nem tetszik a játékban,az egyik az hogy nem lehet a Devil Breaker-ek között válogatni pl a nyilakkal,csak akkor ugorhatsz a következő karra ha elpusztítod az előzőt... Jó gondolom ez direkt van így kitalálva,de akkor is :D A másik meg hogy a kamera sokszor meghülyül,ha szűk helyen bunyózol akkor nem látsz nagyon semmit normálisan,és könnyen meg tudsz sérülni.
Egyébként eddig 10/10 az egész számomra,GOTY az tuti. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#61) Deck válasza james001 (#60) üzenetére


Deck
titán

Nálam is az ;)
Na, hogy állsz vele? Én a felénél kb volt pár dolgom de mindjárt folytatom :P
Csodálkozom amúgy, hogy milyen kevesen játszunk vele itthonról :/

PS5

(#62) BoneDragon válasza Deck (#61) üzenetére


BoneDragon
veterán

Csak nincs mit irni, ez nem grindelős játék. F*sza és kész. :D

(#63) Deck


Deck
titán

Most olvasom, hogy Trish fenekét cenzúrázták a nem Japán verzióba.. :/

PS5

(#64) uregpapa


uregpapa
csendes tag

Sziasztok! Akinek az amd rewards-on van/volt a game, azok már megkapták a kulcsot?

[ Szerkesztve ]

(#65) james001


james001
veterán

Na a végére értem a játéknak még délután. Mit ne mondjak,eléggé epic lett a befejezése. :D Igaz kissé olyan "semmilyen" is lett a vége,vagyis olyan hogy úgyis lesz folytatás valószínűleg,de baromira élveztem az egészet.
Maga Dante-t nagyon fun irányítani,ez az új Devil Trigger-je nagyon OP,a Balrog fegyver meg az egyik legjobb Agni & Rudra óta :D Jó hogy meghagyták a különböző harcstílusokat is,de még mindig Swordmaster a legjobb. :)
Innentől spoileres,ha nem vitted még végig ne olvasd tovább.
Sztoriban sok meglepetés nem ért azért,nyílt titok volt már a megjelenés előtt is hogy Vergil lesz a nagy főellenség megint,illetve azt már a 4ben is sejteni is lehetett hogy a fia az Nero.
Viszont kár hogy annyira Nero-ra nem fókuszáltak,hiába ő van mindenhol "legelől" (borító,menü,stb),mégis mintha a végére kissé háttérbe kerülne,aztán meg csak azért kerül elő mert amúgy ja igen ő Vergil fia.
Nagyon tetszett amúgy Vergil karaktermodellje,meg úgy teljes egészében a mozgásai is meg minden,Dante mellett nagy kedvencem ő is,remélem berakják őt egy dlc-ben vagy ilyesmi. :) Meg ha már dlc,remélem bekerül a Bloody Palace is majd a játékba,vagy csak egy patch-ként,és akkor akár oda is be lehetne rakni Vergil papát játszható formában :D

Mindenképp 10/10,GOTY nálam,a 3. rész mellett ez lett a kedvenc DMC nekem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66) Deck válasza james001 (#65) üzenetére


Deck
titán

Nálam is eddig az év legjobb játéka ;)
Akkor most jöhet a nehezebb szint? :D

PS5

(#67) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Én is a végére értem, az eddigi PS pályafutásom alatt ez a legjobb game amivel játszottam. Már baromi untam a grindelős játékokat meg társaikat. GoW? Last of Us? Póki? Na ne röhögtessük egymást. :U Ez egy igazi adrenalin bomba egész végig, jó sztorival, grafikával és brutálisan jó gameplayel, zenék meg ahw...
Tényleg le a kalappal a Capcom előtt, amit mostanában csinálnak 10/10.

SPOIILEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A vége mekkora epic már, Nero igazi badass. Mikor átváltozik: "Fuck you" :C
Az elején nem is sejtettem, hogy Vergil az, pedig elég egyértelmű volt igy visszagondolva. Viszont ami Nero-t illeti, őt egyáltalán nem is gondoltam volna, pedig aki jobban vágja a sztorit, szerintem neki is egyértelmű, hogy kicsoda is valójában.
Jöhet a kövi rész. :C :C

[ Szerkesztve ]

(#68) BoneDragon válasza BoneDragon (#67) üzenetére


BoneDragon
veterán

Úgy döntöttem eladom. Én ezt sose fogom platinázni, mikor olyan trófea van, hogy minden küldetést S rankon csinálj meg minden fokozaton.. Hát persze. :Y :DDD

(#69) Deck válasza BoneDragon (#68) üzenetére


Deck
titán

Nem lehetetlen csak nem 1 hét alatt fogod :D

PS5

(#70) BoneDragon válasza Deck (#69) üzenetére


BoneDragon
veterán

Soha nem lesz annyi skillem, hogy én megcsináljak mindent S rankra, szerintem még a kövi fokozat se menne. Áh, nincs nekem ennyi türelmem. :DDD

(#71) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Egy kis SPOILERES fun fact

Végigjátszás után a menüben, Dante és V, Nerot nézi. :))

(#72) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Üdv!

Van itt olyan, aki PC-n játssza a játékot és NEM kontrollerrel? Kedvem lenne kipróbálni videók alapján, mert tetszik a stílus, de nagyon rég nem szedtem elő a kontrollert és csak emiatt a játék miatt nem akarok visszaszokni rá :U

(#73) BoneDragon válasza Shadowguard (#72) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem ez a tipikus kontrollerel játék, nem is tudnám elképzelni ezt billel és ezt mondom úgy, hogy az előző részt azzal játszottam. Meg lehet próbálni, de kényelmesebb...

(#74) Deck válasza BoneDragon (#70) üzenetére


Deck
titán

Én hiszek benned :D
Ez a trófea lesz az eddigi legnehezebbem.. Lehet drukkolni valahogy majd meglegyen :D

PS5

(#75) james001 válasza Deck (#66) üzenetére


james001
veterán

Előbb végigviszem Human-en,összeszedek minden gyűjteni valót amit kihagytam meg Secret Mission-t is,aztán jöhet a Son of Sparda mód. Meg akarom nyitni a Heaven or Hell fokozatot,remélem ahhoz nem kell Dante Must Die-on végigtolni. :D De platinára én se hajtok,annyira jó én se vagyok a játékban hogy minden fokozaton S rangot toljak... :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#76) Deck válasza james001 (#75) üzenetére


Deck
titán

Én se de még lehetünk annyira jók :D Kihívás megvan, előbb vagy utóbb meglesz ;)

PS5

(#77) BoneDragon válasza Deck (#76) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sokszor már igyis fájt az ujjam, mi lenne akkor. Meghagyom nektek ezt az örömöt. :D

(#78) james001 válasza Deck (#76) üzenetére


james001
veterán

Kihívás van az biztos,főleg Hell and Hell-en :P

Amúgy van egy easter egg a játékban,ha megölöd Urizen-t a Prologue-ban Nero-val,akkor kapsz egy secret ending-et. ;) Igen,meg lehet ölni,csak kissé sokáig tart még NG+ esetében is :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79) BoneDragon válasza james001 (#78) üzenetére


BoneDragon
veterán

Meg lehet ölni? Jó tudni. :D Én úgy láttam egyáltalán nem fogy az élete.

Most nézem, hát ez elég gyors végigjátszás igy. :D

[ Szerkesztve ]

(#80) Deck válasza james001 (#78) üzenetére


Deck
titán

Hoppá. Ezt jó tudni köszi!
:D

A játék, a zene, a gameplay, a grafika mind lenyűgöző a játéknál. 4k TV-ről lefolyik szinte. Hamarosan lesz új játszható karakter, kooperatív mód, bloody palace. Utóbbi micsoda? :)

PS5

(#81) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#82) Deck válasza BoneDragon (#81) üzenetére


Deck
titán

Én a 10 órás verziót szoktam hallgatni vagy a videó klippeset nézem. Megunhathatatlan szám, imádom :D

PS5

(#83) james001 válasza Deck (#80) üzenetére


james001
veterán

Bloody Palace az egy "túlélő mód",van 1 életed és úgy kell leverni a hullámokban érkező ellenfeleket. DMC4 Bloody Palace
Új játszható karakter?... Remélem az lesz akire gondolok/vágyok ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84) Deck válasza james001 (#83) üzenetére


Deck
titán

Köszi!

Vergil lesz :D Co-op amúgy fasza lenne.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#85) james001 válasza Deck (#84) üzenetére


james001
veterán

Ahh yisss

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#86) BoneDragon válasza Deck (#82) üzenetére


BoneDragon
veterán

Elég jóféle. :K Rég nem tudott igy feltüzelni játék, már egy ideje azt érzem totál kiégtem, erre tessék. :R

(#88) Shadowguard válasza BoneDragon (#73) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Rápróbáltam bill+egérrel, gondoltam, ha nagyon muszáj akkor tudok váltani. De úgy néz ki nem kell, még kicsit bele kell nyúlnom az irányításba, de egyébként hihetetlen mód kézre esik. Némelyik konzolportnál konkrétan polipnak éreztem magam, de itt sima ügy. Meg is lett az első S rangos csatám a secret mission alatt :)

Csak az a baj, hogy én csak belenézni akartam... Fél ötkor kelni kell, vár a meló... :O Vagy főzök egy liter kávét és alszok máskor :DD

(#89) james001


james001
veterán

Fun Fact: V démonjai akikkel harcol,Shadow,Griffon és Nightmare-t a DMC első részében lévő bossok ihlették őket. Konkrétan Shadow ugyanazokat a mozgásokat használja itt mint az első részben is. Tudtam én,hogy ismerősek voltak valahonnan :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Akinek van Wallpaper Engine pc-n, annak KÖTELEZŐ! :P

(#91) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Egy (lehet) hülye kérdés, de az ollós nyavalyásoknak mi a trükkje? Biztos van rá valami egyszerű megoldás, de nekem még nem sikerült rájönni és baromi idegesítőek...

(#92) BoneDragon válasza Shadowguard (#91) üzenetére


BoneDragon
veterán

Addig ütni, mig el nem törik az ollója. :D

(#93) Shadowguard válasza BoneDragon (#92) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Na szép, én azt hittem van valami egyszerűbb megoldás és én vagyok a béna... :DDD

(#94) james001 válasza Shadowguard (#91) üzenetére


james001
veterán

Parry-zni is lehet a támadását csak ahhoz Nero-val jól kell időzíteni,Dante-val meg elég Royalguard stílusban lenni. Miután parryzted a támadását akkor piros lesz a feje és egy lövéstől is meghal (van egy ilyen Secret mission is ahol ez a trükk).

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#95) Deck


Deck
titán

Hivatalos!

Április 1: Bloody Palace

Ingyenes frissítés lesz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#96) BoneDragon válasza Deck (#95) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kezdem jelnek venni, hogy még nem tudtam eladni. :D

(#97) Deck válasza BoneDragon (#96) üzenetére


Deck
titán

Ez bizony egy jel :P

PS5

(#98) james001 válasza Deck (#95) üzenetére


james001
veterán

Nice :)
Vergil-ről még semmi :( Lassan remélem ő is bekerül mint játszható karakter. :D PC-n modderek már játszható formában belerakták a játékba,szóval 100% hogy jön majd egyszer mint update vagy dlc. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#99) BoneDragon válasza james001 (#98) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pont ebben a percben olvastam Vergil-t, elvileg benne van már a játékba, csak kihalászták. Szerintem 1-2 hét max. :)

(#100) james001 válasza BoneDragon (#99) üzenetére


james001
veterán

Igen itt van róla egy videó: [link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#101) james001


james001
veterán

Na végigvittem Human-en a játékot,összeszedve minden hiányzó gyűjteni valót. Ezek a Secret Mission-ök elég könnyűek voltak,a régi részek SM-jeihez képest.
Majdnem S lett az összes misszió amúgy,kivéve talán 2-3 nem. :D
Szerintem kicsit pihentetem a játékot,sok azért már belőle így hogy csak ezt toltam 1 héten keresztül kb,majd még visszatérek rá és jöhet a Son of Sparda mód. :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102) james001


james001
veterán

Egy kisebb easter egg a Reports menüben :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#103) Deck válasza james001 (#101) üzenetére


Deck
titán

GG! Amúgy, pihentesd nyugodtan nem 1 hét alatt kell végig vinni 6x-or.. :D Én is úgy fogom majd a durvább szinteken, hogy leülök aztán letolok 1-2 missiont / nap, később megyek majd csak arra, hogy mind S legyen. Így elleszek vele egy darabig és jut idő másra is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#104) james001 válasza Deck (#103) üzenetére


james001
veterán

Jah szerintem én is így fogom,1-1 missziót lenyomok SoS-án 1-2-3 naponta,aztán egyszer csak meglesz :D Remélem megnyílik utána a Heaven or Hell,én már csak azon akarom utána végigvinni még.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#105) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Érdekes ez a játék... Neroval begyakoroltam a kombókat, folyamatosan mozgásban vagyok, nem is sebződök és ha talán egyszer sikerült SS rangot elérnem fightban, de inkább A-S között mozog.
V-vel halvány lila gőzöm sincs mit csinálok, csak püfölöm a gombokat és simán SS-SSS jön ki a végén. És nincs bekapcsolva az automata kombózás. (bár a pálya végén akkor is csak S, ha minden harc SS fölött van... érdekes)

Azt hiszem valamit nem értek a rendszerrel kapcsolatban :(

(#106) BoneDragon válasza Shadowguard (#105) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez direkt ilyen. Szerintem azert, hogy szerethetobb legyen a karakter.

Nekem a vége fele sikerult az SSS Neroval.

[ Szerkesztve ]

(#107) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

És vége. Hát nem volt semmi, bár nekem jobban tetszett amíg kint kószáltam a városban, a vége felé már eléggé untam a fát. Főleg úgy, hogy ha választani lehetett a karakterek közül akkor végigmentem mind a kettővel. Egyelőre pihentetem kicsit, aztán még meg kell keresnem egy secret missiont és Danteval van pár küldetés ami nem lett S.
Egyébként lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem Dante nagyon nem jött be. Nem mondom, a motorral agyonverni a dögöket megfizethetetlen érzés, de vele nem tudtam olyan szinten ráérezni az irányításra mint Neroval (a vége felé sikerült vele is SSS csatákat tolni) és a veszett gombnyomkodást sem hálálta meg olyan kedvesen, mint V.
Viszont így, hogy nem játszottam az eddigi részekkel nekem egész jó kis meglepetés volt a vége. Gondolom ezzel egyedül vagyok itt, de nah... :U Azért remélem lesz folytatás, mert a befejezés eléggé olyan volt...

És egy kérdés: azok a 3 milliós képességek mik akarnak lenni? Jól értem, hogy csak egy sima taunt? :Y

(#108) BoneDragon válasza Shadowguard (#107) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen azok. :)

(#109) james001 válasza Shadowguard (#107) üzenetére


james001
veterán

Dante-val a legnehezebb megtanulni,a különböző stílusok mind mások,azokat váltogatva benyomni kombókat,közben meg ugye a fegyvereket is váltogatni... Balrog és Cerberus-al már sikerült egy fasza kombót egyszer eltolni,Swordmaster és Trickster stílusokat váltogatva,de nem volt könnyű. :D Youtube-on már láttam cifrábbakat is ahol az összes stílus és fegyver váltogatásával együtt tol vagy egy 2-3 perces kombót... Csak pislogtam :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#110) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Akinek orb hiánya van... :)
Én is ki fogom próbálni majd. Bocs, a linkért, telorol vagyok.
https://youtu.be/iQ0usgbxoRc

(#111) james001


james001
veterán

Na ki hol tart a játékban? Van akinek már platina? ;]
Én most csak farmolgatom a red orbokat. Meg készülök lelkileg a Son of Sparda-ra :D
Olvastam amúgy hogy Heaven or Hell csak a Dante Must Die leküzdése után nyílik meg... Fuck. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#112) Deck válasza james001 (#111) üzenetére


Deck
titán

Már 2xer is platináztam ;]
Talán nyárra meglesz, most hanyagoltam kicsit de az ütemtervet tartani fogom, hogy napi 1-2 megcsinálok. :P
Holnap Sekiro így kicsit háttérbe szorul megint. De szép lassan meglesz :D
Azt hittem ilyenkorra már azért többen játszanak majd a DMC5-el de gondolom sokan majd az első akciókor csatlakoznak :P

PS5

(#113) james001 válasza Deck (#112) üzenetére


james001
veterán

Sekiro engem is érdekel csak az a baj hogy nem csípem annyira a "souls-like" játékokat. Pedig imádom a klasszikus szamurájos-ninjás japán témát. :(

Ma összefarmoltam a maradék skilleket Nero-nak és V-nek,az Ex Provocation mozgásokat is,kb egy jó háromnegyed óra volt 6millió red orb azzal a farmolással amit már linkelt a kolléga is. Dante-nak is már megvan mind,kivéve ugye az Irregular Full Custom,de az csak SoS után nyílik meg.
Ez a Dr. Faust baromi OP egyébként,van olyan mozgása ami másodpercek alatt kinyírja az ellenségeket... De persze közben aratja a red orbjaidat is rendesen. Remélem nem patchelik ki belőle ezt hogy ilyen erős :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#114) james001


james001
veterán

Smokin' Sexy :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#115) BoneDragon válasza james001 (#114) üzenetére


BoneDragon
veterán

Uhh ez kell! :))

(#116) Deck válasza james001 (#114) üzenetére


Deck
titán

Ez igen! Saját? Honnan? Mennyi? :D

PS5

(#117) james001 válasza Deck (#116) üzenetére


james001
veterán

Persze Itsuno küldött személyesen nekem egy-egy darabot ;]
Még nem jelentek meg,Kotobukiya szobrok,elvileg 300 dolcsi körül lesznek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#118) Deck


Deck
titán

Az új patch eltávolítja a cenzúrát. Bloody Palace is megjelent :D

PS5

(#119) james001 válasza Deck (#118) üzenetére


james001
veterán

Bizony,tegnap rápróbáltam de látszik hogy rég nem játszottam a játékkal,el is p*csázott rendesen a 20as szinten Goliath :DDD Dante-val próbáltam még csak. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#120) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A Devil breaker-eket nem lehet választani menet közben? Csak abban a sorrendben lehet használni,amit a customization menüben bepakolok ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121) james001 válasza mcwolf79 (#120) üzenetére


james001
veterán

Igen,nincs lehetőség váltogatni őket. Ha a következőt akarod használni a sorban akkor fel kell robbantanod a használatban lévőt.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#122) melega


melega
őstag

Srácok végigvittem, de a hack and slash kategóriában sokkal jobban tetszettek a Darksiders és a god of War játékok.

Szerintem ez volt az első és utolsó Devil May Cry játék amit beszereztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.