Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Gave válasza tiborv (#7) üzenetére


Gave
addikt

tolom egy fél óra - órát sima matchmakingben ès kikapcsolja az agyat a lövöldözés?

Kb ~1800 óra után én így látom:

Destiny 2 legnagyobb gondja a Bungie maga, az alap nehézségi szint kb addig tud szórakoztatni amég természetes módon felszeded az alap szintű lootot. (ez nagyon kevés idő, néhány óra, de max 15-20).

Könnyű a tartalom nagy része, és ha solo vagy ( vagy ha kivágja a barátodat) akkor auto matchmake van. Mivel már eleve túl könnyű az alap szint, +2 ember aki valsz már veterán, esélytelenné teszi a friss játékosnak, hogy élvezze.

Sztori szolozható és ha friss karival megy valaki, akkor OK szerintem, ha viszont már kicsit is tápolt, vagy bemákolt egy jobb exotikot (kb diablo unique gear) akkor szinte mint kés a vajon. ( Itt kivétel a The Witch Queen, ahol van Legendary diff, ami jó loottal is izgalmas ha nem vagy D2 vet )

Ezzel szemben bármi ami kicsit is érdekfeszítőbb, az egy új játékosnak eszméletlenül aránytalan lesz= "grind szakadék". Természetesen Bungie logika: itt nem kapsz csapattagokat, pedig nagyon kellene :D.

F2P rész szerintem pont elég ahhoz, hogy lásd mennyire tetszik. 1-1 játékmód, ha jól tudom mindenből elérhető. Raid és Dungeon: nincs matchmaking, tehát az első kiesik, a másik meg szerintem irritáló soloban, mert checkpoint rendszer van és elég nagy szeleteket kell újra dolgozni ha nem ugrottad meg a 100ms 10x10 pixeles kiszögelést a falon xd. Magyarul direkt ilyen cheapshotokkal akarnak kinyírni, hogy a csapattagok majd élesszenek fel, már ha hoztál magaddal ugye :D. (Nyilván itt is a Bungie zsebe volt a lényeg, referral és nem a funfaktor)

Röviden: Szerintem ha vannak barátaid akiket tudsz magaddal vinni (és valsz nem utálnak ki ha utálják a játékot :)) ), akkor OK.

Szerintem görgess bele azért a Steam és a Bungie.net fórumaiba, sajnos a kritika nagy része legalább részben legit.

Hozzá kellene tenni, hogy egy normális fejlesztő csapattal ez egy baromi jó játék lenne. Bungie már nem valószínű, hogy az lesz, vagy már nem a Destinyhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.