Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Én nem értem ezt a játékot... Legalábbis, amikor még Stadia-n kipróbáltam párszor, egy ideig toltam, mentem, toltam, de aztán hamar mindig kilyukadtam egy olyan helyszínen, ahol totál unalomba fordult az egész, mert az sem volt világos, hogy mit is kellene csinálni a továbbjutáshoz. Az elején még úgy tűnik egy darabig, hogy ez egy olyan Multis játék, ami mégiscsak jó Single Player-es hozzáállással is, aztán kiderül, hogy mégsem, ill. az is, hogy Multi-s ként sem annyira jó, mert a szokásos "Multis" játékmechanikának meg nyoma sincsen benne. Én legalábbis nem tudtam ennyi idő alatt rájönni, hogy hol vannak itt a turpisság elásva, ami miatt ezt egyáltalán egy "jót lehetne" játszani vele...

(#2) wjbhbdux válasza SunMount3r (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ugyan kap minden évben pár órás történetet, de alapvetően Destiny nem egy elejétől végéig játszható játék, hanem arra van kitalálva hogy minden nap újra meg újra elővedd, különböző napi és heti feladatokat adnak a fővárosban, és fejlesztgesd a karaktered hogy ezt minnél gyorsabban meg tudd csinálni ahogy telnek a hónapok. Az elején még 2 órát elvagy a napi szarakodással, így év végén meg 15 perc végigrohanod. Aztán jön a következő kiegészítő ahol minden erőfeszítésed ellenére az erődet a béka segge alá állítják és kezdheted újra :K

Amúgy én azt hittem hogy ez a textúrázatlan terület csak azért néz így ki mert siettek a bejelentéskor és majd megrajzolják.. tévedtem, ezt így tervezték :D előben biztos szebb lesz azért mint a pixeles traileren.

[ Szerkesztve ]

/s

(#3) Raysen623 válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezzel nem csak te vagy így. Elfogadom és láttam sokakat játszani a játékkal, de én hatalmasat csalódtam a Bungie fejlesztőgárdájában. Ez ugyanis egyértelműen nem az én játékom, pedig nagyon vártam az első részt még annak idején bejelentés után. Tőlem függetlenül azért szép teljesítmény ennyi időn át életbentartani ezt a játékot.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.