Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#844) VANESSZA1 válasza Oranos (#843) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Látom nem hagy nyugodni a téma..:-))

Nem gamer gép. Szerintem mindannyian ebben egyet értünk. (legalább is gondolom)
Abban is, hogy mennek rajta full részletességgel a mai játékok.

De mint korábban leírtam attól, hogy egy netbookon tudsz office programokkal dolgozni attól nem lesz office gép.
Ugyanúgy ahogy az általános gép amin még elfut mondjuk a MOH3 attól még ez sem Gamer gép.
A gamer gépek élvezik azt a különleges exkluzív megjelenést ami lehet hogy tetszik, lehet hogy nem.(akár karácsonyfa akár nem)
Továbbá a gép hardverelemei arra a magas terhelésre vannak optimalizálva, hogy ha te 5 órán keresztül nyomod akkor se égjen rá a tenyered.
És ezeket természetesen csökkentett módban is tudod használni(lásd az MSI, Toshiba beállításai)
Mindamellett a kijelző megjelenése (függetlenül a magánvéleményektől hogy ki mit szeret) mind tükröződő bevonatot kapnak a részletesség, az élmény fokozás érdekében.
Továbbá a cégek nem véletlenül röppentek rá erre a kategóriára, hisz sok ember hajlandó erre az exkluzivitásra áldozni.Legyen az akinek a külső, a terhelhetőség , vagy a kijelző tetszik.
Nem mellékes a hangzás kiépítése egy ilyen gépeknél (Dynaudio, Harman/Kardon, Bose)
Ezek az élményfokozás faktorát hivatottak növelni.
Én pl azért vettem anno a Qosmiot, mert nagy gép kellett.
-A nagy kijelző volt a első szempont (Excelben nagyon fontos számomra, hogy minél több sort, oszlopot lássak)
-A második szempont az erős hardver( nem volt tervben ez a gyors váltás)
-A harmadik a tároló kapacitás
-A negyedik pedig egy jó gyártó, és megbízható hazai garanciális háttér.
Az hogy ez gamer vagy nem gamer kategória akkor nem érdekelt, mert nem hordozásra lett véve.

Tehát ami megkülönbözteti a Gamer gépet az az exkluzivitás, az élményfaktor fokozás.
Ettől Gamer egy Gamer gép.Függetlenül attól hogy ez kinek tetszik kinek nem.
És az,hogy most jó áron hozzátudtunk jutni 6600-hoz ez nagyon jó, de gondoljunk bele ha 980-az kellett volna leszurkolni érte, hányan okoskodnának Gamer ügyben?
Nem lenne ez a topic se.

Ez más kategória, de ugyanúgy ahogy meg tudsz nézni egy netbook-on egy filmet attól nem lesz Multimédia, csak egy jó alternatíva.

Tehát aki akar nyugodtan vegyen ilyen gépet, mert én ajánlom( eddig úgy érzem a legjobb gépem), de azt az exklusívitást amit a Gamer tartalmaz nem kapja meg.Döntse el mindenki hogy szüksége van-e azokra, mert ha nem egy ilyen géppel nagyon is meg lesz elégedve.(és most ha nem haragszol nem sorolnám fel hogy miben nagyon erős az M6600,hisz te is tudod) :R

Talán le is zárhatjuk a témát, nem ?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.