Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#613) KillHates válasza VANESSZA1 (#612) üzenetére


KillHates
nagyúr

Orvosi területre, masszív igénybevételre én is kizárólag csak Fujitsu gépeket szállítok (nem Fujitsu-Siemens-eket!)

Az egészségügy területén a HISA miatt csak Lifebook-ok jöhetben szóba (érdekes a Lenovo, HPQ, Toshiba gépei közül egy sem, de Dell-ek közük csak az ATG-k illetve az XTR-ek illetve a Panasonic-ok tudják csak, Asus-MSI-Acer szutykok természetesen esélytelenek)

Strapálhatóságban nekem a V5555 AmiloPRO-k döbbentettek meg; a Pest megyei Rendőrség rendelt 17 db notebook-ot, de olcsó legyen, gari nem kell rá, úgyis hamarabb szétesik minthogy lejárna. Gondoltam; "ok, akkor legyen project-szervezésben ajándék Vista-val a V5555-ös AMILO ami így 100 ezer alatt maradt, úgyis 2 hónap múlva kuka lesz mindegyik és legalább akkor majd rendelnek valami ütésálló dögöket" ez 4 éve volt... Azóta csupán egy gép ment tönkre, mert vonuláskor a kocsi tetején felejtették és a következő rendőrautó ráment. Valamelyik gépnek már alig vannak gombjai (feltekerhetős gumibillentyűzettel nyomják :D) de még mindegyik megy (Vistával: fúj! :Y) pedig azt is halottam, hogy néha a gyanúsítottat is kalapálták valamelyikkel. Ez idő alatt a puccos budapesti csoport is rendelt, pénznemszámít alapon Toughbook-okat, amik közül már több is elfogyott a munka során. Gyanítom, hogy mivel azokon látszik, hogy igazi strapabookok ezért nem is próbálják meg őket kímélni, meg tudják, hogy újat kapnak úgyis...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.