Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2961) #85163776


#85163776
törölt tag

Sziasztok!
Van egy M4800-asom, amiben még az előző tulajnál a Dell cserélt egy HDD-t egy 256GB-os SSD-re, ami kiválóan működik, viszont ez már nekem is kezd kevéssé válni, pedig én sosem a nagy mennyiségű adattárolásról voltam híres, és eljutottam odáig, hogy háttértár bővítésbe fogjak. Itt szóba jött számomra 3 opció. Az első a legegyszerűbb, viszont az amit nem tennék meg, azaz az SSD cseréje egy nagyobb kapacitásúra. Én ezt azért nem szeretném, mert a jelenlegi is nagyon jól működik, és nem szeretném ha csak porosodna egy fiókban. A második viszont egy bonyolultabb, vagyik az ODD helyére való beépítő keret + 1-2TB-os HDD vásárlása. Sajnos se ebben, sem pedig a fő DELL topicban sem találtam erről a témáról hozzászólásokat, viszont a HPsoknál igen, ahol ezt a módszert nem feltétlen ajánlják az alacsony védelem, sebesség és a HDD zaja miatt. A 3. pedig még az elsőnél is egyszerűbb, tehát egy külső vinyó vásárlása. Szóval igazából csak annyi lenne a kérdésem, hogy ki melyik opciót ajánlja és miért? Előre is köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.