Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2614) Atlantis


Atlantis
veterán

Hello!

Van egy M2800-am, de a Win 10 CU a rossebnek se akar felmenni rá. Mindig 32%-on akad meg a második újraindulás után...van esetleg ötlet, hogy mi okozza, Kérdeztem gugli barátomat is, de semmi értelmes ötlete nem volt...

Egyébként a Quadro vs. FirePro-hoz hozzászólva: ez a használt szoftver(ek)től is függ. Régen én is egyértelműen Quadro-párti voltam, mert amit használtam szoftver, azt preferálta, de mostanában szerintem kb. mindegy. Cégnél Quadro van (igaz asztaliban), ebben a gépben ugye FirePro...nem érzek hatalmas különbséget köztük, valószínűleg mert hagyományos CAD-ben a VGA szerepe kisebb, mint régen, inkább a proci nyers ereje és a RAM számít. Ezek régen is fontosak voltak, de mostanában szerintem már ezek fontosabbak, mint a VGA. Céges laptopkban a 960M-en is egészen jól futnak a dolgok, mondjuk sima mobil Radeonnal nincs tapasztalatom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.