Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#701) PLacc válasza lapa (#699) üzenetére


PLacc
senior tag

Hát lehet, de ez tényleg elég szubjektív, és ez alapján nem érdemes messzebbmenő következtetéseket levonni az általános minőségre, szerintem...
Nézz meg egy IBM T40-41-42-t, amire mindet lehet mondani, csak azt nem, hogy szar a minősége, és mekkora tré az LCD mindegyikben! Semmi fényerő, semmi kontraszt, semmi látószög...
A Delleket is többféle kijelzővel szállítják a Samsungtól kezdve, Philips, Hitachi, minden van...

(#702) SzaboZE válasza Intzi (#698) üzenetére


SzaboZE
addikt

A D600-ba 400-as FSB procik mennek. Ezért az 1.73 nem fog benne teljes sebességgel működni. Keress 400-as FSB-vel dothant bele. Ahogy Placc is írta, most látom :)

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#703) SzaboZE válasza lapa (#699) üzenetére


SzaboZE
addikt

A panel elég lutri, ugyanis nem egy gyártó paneljét építik be a gépbe. Kifoghatsz egy nagyon szép displayt meg egy átlagosat is! Ez mindenhol így megy, aki olcsón adja a displayt, attól veszik meg a gyártók. Amúgy meg tartós használat során is csökken a kontraszt sajnos. Ha valami első szériás D610-zel találkoztál, akár 2 éves is lehet a panel, az pedig még jó hogy kevesebb kontraszttal rendelkezik mint egy vadiúj 120L! Probáltál amúgy fényerőket is állítani?

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#704) SzaboZE válasza PLacc (#701) üzenetére


SzaboZE
addikt

A látószög egy érdekes téma még. Elég sok user kifejezetten örül, ha oldalról nem látható a kép, ez sok cégnél előfeltétele a vásárlásnak.

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#705) lapa válasza SzaboZE (#703) üzenetére


lapa
veterán

dobozból kivevős volt mindkettő, meg most az L szériás cuccc is. nem játszottam sokat egyikkel sem, mérlegeltem 5 percig hogy jobban szeretem-e mint a leharcolt C840-et aztán az oem xp ment a zúzdába, a gépet meg telepgetés után átadtuk a lelkes munkavállalónak szíves használatra. fényerőt se állítgattam. meggyőződésem volt, hogy talán csökkenthető az anomália, de csak kikapcsolással szűnik meg teljesen. az L megnyerően szép kontrasztos volt, a fényerő is egyenletes. lehet, hogy csak el vagyok kapatva a C840 paneljával...

(#706) SzaboZE válasza lapa (#705) üzenetére


SzaboZE
addikt

Hát lehet, mivel a D széria és az L széria ugyanazon displaycsoportokból építkezik, tehát olyan egetverő különbségnek nem kellene lennie. Általában az inverterek különböznek. Sőt, azt is valószínüsítem, hogy a 120L wide-os display volt (újabb generáció) :)), amit a D620-szal kellene összehasonlítgatni, ha már versenyszerűen akarunk eljárni :)))

SzaboZE

[Szerkesztve]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#707) leindler


leindler
csendes tag

Sziasztok!
Kb. 2 hónapi lelkes fórumolvasás után vettem egy 120l-es notit, ami az én jelenlegi igényeimnek tökéletesen megfelel.( internet, kis iroda, kis prezentáció). Az egyetlen problémám a kijelzővel van, nevezetesen hogy szeretnék egy kicsit kontrasztosabb képet állítani a jelenleginél, de a fényerőn kívül szoftverből semmit nem lehet állítani, se kontraszt, se gamma. Ha valaki tudja a megoldást, megköszönöm.

leindler

(#708) tpoor


tpoor
csendes tag

Segitseg!
Miert lehet az, hogy a wifi egyre gyakrabban ugrik le a netröl, aztan egy perc mulva ujra megtalalja az adot, es kb 5 perc, mire ujra ra tud csatlakozni. Kb 3 meterre ülök az adotol, szoval ezzel nincs gond.
Please, help me!!!

Az igazság tűzerő kérdése.

(#709) PLacc válasza tpoor (#708) üzenetére


PLacc
senior tag

1. keress rá frissebb drivert
2. lehet, hogy túl nagy teljesítménnyel ad/vesz a kártyád, ha ilyen közel vagy az AP-hez, esetleg nézd meg a kártya haladó beállításait a hardverkezelőben...

(#710) Raymond válasza tpoor (#708) üzenetére


Raymond
félisten

Ilyen volt nalam is. Egy tavalyi driver update megoldotta, ezert gondolom ha felrakod az ujakat megszunik a problema.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#711) tpoor válasza Raymond (#710) üzenetére


tpoor
csendes tag

Köszönöm. Ha nem megy ujra kopogtatok.

Az igazság tűzerő kérdése.

(#712) hothead


hothead
csendes tag

Valaki tudna abban segíteni, mennyiért vesztegetnek egy Dbay hdd beépítő keretet. És hogy ezek is modell függőek, vagy egy kaptafa. Ja és még mind a korábbi csatolós, vagy van sata-s is? (az én gépemben sata elsődleges hdd van)

[Szerkesztve]

(#713) hothead


hothead
csendes tag

ilyenre gondolnék csak ha lehet sata [link]

(#714) PLacc válasza hothead (#713) üzenetére


PLacc
senior tag

Hát SATA-s ilyenbe szinte biztos, hogy nem fogsz találni, mert akkor SATA optikai drive is lenne benne (mivel egy csatija van az ODD-nek meg a HDD-nek is). Szóval az még eléggé a jövő zenéje... :F Valami átalakítóval talán megolható, de a Dell nem hiszem, hogy gyárt a Dx00 és Dx10-es sorozathoz. :(

(#715) SzaboZE válasza hothead (#712) üzenetére


SzaboZE
addikt

Sata D-bay nincsen jelenleg. Viszont a pata modular bay megy a Dx20-akban is.

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#716) reewer


reewer
aktív tag

cSa 2 kérdésem lenne :))

-tudtok-e róla hogy a dell gépek utójagos konfigurálása (pl: ram bővítés;bluetooth beépítés)
garanciavesztéssel jár-e? [valami olyat hallottm hogyha a szerviz végzi akkor nem :S ] átirják a konfigot vagy mi?

-Világgarais dell gépeknél van -e lehetőség garancia hoszabbításra ,ha igen akkor hogy működik a dolog

Előre is thx :))
:R

Si vis pacem, para bellum.

(#717) SzaboZE válasza reewer (#716) üzenetére


SzaboZE
addikt

Bluetooth beépítés pl D600 / Inspiron 600m esetében elég necces, ugyanis szanaszét kell szedni a gépet. Ezt elég nehéz már kimagyarázni, de memória/hdd/miniPCI csere megúszható garivesztés nélkül. Természetesen a gari csak a dell alkatrészekre érvényes, amit betettél arra nem. Ha utólag beépített alkatrész okoz hibát és gar szervízbe viszed, akkor számíts rá, hogy a munkadíjat és - ha egyéb alkatrész halálát is okozta - akkor annak árát rád hárítják. (ugyanis Te magad okoztad a hibát a saját alkatrészeddel).

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#718) SzaboZE válasza reewer (#716) üzenetére


SzaboZE
addikt

Világgaris gépek garijának hosszabítására is van lehetőség, de ehhez kell egy cég aki közvetlen kapcsolatban áll a dellel.

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#719) davenport


davenport
aktív tag

Inspiron 6000-en elkezdett ugrálni a dvd film lejátszás közben.
Írott v. eredeti teljesen mindegy az utolsó félóra felé már teljesen nézhetetlen.
A DVD Sony, a DELL-ről szoftverfrissítés nem érhető el hozzá, máshonnan pedig nem merek frimware-t letölteni mert nem akarom elbukni a jótállást.
A Dell fórumban írták hogy az Ide csatornákkal kellene játszani, de megnéztem és az én gépemen az is rendben van.
Ötlet esetleg, melőtt hívom kedvenc indiai ügyfélszolgálatom?

No money, no honey.

(#720) SzaboZE válasza davenport (#719) üzenetére


SzaboZE
addikt

Pozícionálási hangok jönnek ilyenkor a meghajtóból? Futtasd le a delldiagot.

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#721) Krinya


Krinya
tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni.

Van egy Dell Latitude L400-as notebookom.
Ehhez ugye jár külső CD olvasó, Floppy meghajtó.

Mi a teendő, ha én CDRW-t szeretnék hozzá a külső egységbe?

Lehet a keretbe szerezni emberi áron CD írót?
Jó bele más milyen is, nem csak Dell?
Hol tudok ilyet szerezni?

Másik verzió:
Külső USB-s CDíró. Sajnos nálam halott ötlet, mert azok mind USB 2.0-ásak, a portom viszont 1.x-es.
PCMCIA -> USB 2.0 kütyü + USB CDíró már nagyon nem férne bele az anyagi keretembe, sajnos.

Köszönöm előre is a segítséget! :R

Nincs oda nem illő alkatrész, csak gyenge felhasználó

(#722) SzaboZE válasza Krinya (#721) üzenetére


SzaboZE
addikt

A klüső egység CDRW-t nem érdemes venni Delltől mert drága. CDRW-DVD is van kb ugyanolyan árban, ha már sokat akarsz elkölteni :) A meglévő CD-d belsejét viszont ki lehet cserélni slim CDRW-re vagy DVD-re, ami olcsóbb, de az előlap elég hülyén fog kinézni. Ezek a lehetőségek vannak. USB2-es CDRW menne az USB porton, viszont nem tud csak kb 2x-4x sebességgel írni.

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#723) Leda


Leda
csendes tag

Sziasztok!
Hosszas tanakodás után tegnap vettem egy 610-es. Mivel van egy kétéves ACERünk, amiben eddig kétszer volt winchester és kétszer alaplapcsere, úgy, hogy egyetlen szakszervízük van, amelyik egy hónapra lenyeli a gépet, anélkül, hogy cseregépet adna, vagy minimum elnézést kérne... Szóval az előzmények után disztribútortól (Dunaelektronika) vettem meg az enyémet, hogy legyen 3 év teljes garancia.
Szerintem tanulságosak a tapasztalataim, ezért - hátha valakit érdekel - megosztom veletek.
+ Az értékesítő (Kiss Tibor) kedves, és segítőkész volt. Három különböző árajánlatot is adott, amíg hezitáltam, hogy miből mennyi az annyi (GHz, GB, Ft stb.).
Aztán vártam egy hetet a gépre. Amikor megjött, elmentem érte, fél óra alatt kifizettem és átvettem.
- Nem adnak hozzá gépleírást, vagyis el kell higgyem nekik, hogy az van a dobozban, amit ígértek. Ami nekem azért izgalmas.
+ De, ismét kedvesen nyugtatgatnak, hogy elküldik az én gyári számomhoz tartozó leírást, és bármikor felhívhatom őket, ha gondom van. Én meg elhiszem, és várom hogy átjöjjön az a leírás.
A story itt tart, és mivel még nem üzemeltem be teljesen, így nem tudom, hogyan válik be a kicsike...

[Szerkesztve]

(#724) Alex91 válasza Krinya (#721) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem mezei USB2.0-as is jo lesz, de valoszinuleg csak lassabban tudsz vele irni.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#725) SzaboZE válasza Leda (#723) üzenetére


SzaboZE
addikt

Elmész a http://support.euro.dell.com címre és a gép gyáriszáma (Service tag) alapján minden info a rendelkezésedre áll! Leírások, driverek, original konfig stb.

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#726) SzaboZE válasza Leda (#723) üzenetére


SzaboZE
addikt

A Dunaelektronika honlapján annyit látok csak, hogy ''szervízgarancia'', ez mit takar?

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#727) Krinya


Krinya
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Még rágódom egyet rajta:)

Nincs oda nem illő alkatrész, csak gyenge felhasználó

(#728) Leda válasza SzaboZE (#726) üzenetére


Leda
csendes tag

Én három év teljes garanciát kaptam: az alkatrész és a munkadíj is free.

(#729) Leda válasza SzaboZE (#725) üzenetére


Leda
csendes tag

Köszönöm, meg fogom nézni!

(#730) Zzz..oltan!!


Zzz..oltan!!
csendes tag

HAHO MAGYAROK!

Egy vadiuj Dell laptopot viszek haza az USA-bol ertekesitesre. Ugy egy het mulva fogom meghirdetni a forum aprohirdetesi piacan, es ket het mulva erkezek haza vele. El akarom azt a csapdat kerulni, hogy tul magas (vagy tul alacsony...) arat kerjek. Mindossze egy honapig leszek otthol, az alatt nyelbe akarom utni az uzletet. Viszont nem ismerem a hazai arakat (kilenc eve mar kinn elek.)

Szoval arra lennek kivancsi, hogy szerintetek mennyiert kezdjem el arulni?

Az alapadatok:

Dell Inspiron 6400/ E1505 Dual Core
Intel® Core™ Duo processor T2300E (2MB Cache/1.66GHz/667MH)
Genuine Windows® XP Media Center Edition 2005
15.4 inch Wide Screen XGA Display with TrueLife
1GB Shared Dual Channel DDR2 SDRAM at 533MHz, 2 Dimm
Intel® Graphics Media Accelerator 950 (azaz ez nem egy hardcore gaming machine...)
Integrated High Definition Audio, for XPS M1710
Windows® XP Media Center Edition 2005 with Reinstallation CD
Integrated 10/100 Network Card and Modem
100GB 5400rpm SATA Hard Drive
Integrated 10/100 Network Card and Modem
8X CD/DVD Burner (DVD+/-RW) with double-layer DVD+R write capability
Intel® PRO 3945 and Dell 350 Bluetooth Internal Wireless Cards
53 WHr 6-cell Lithium Ion Primary Battery


A gepet egy hete vettem, van rajta 1Yr USA Warranty, ami nemtom hogy Magyarhonban er-e valamit.

Kivancsian varom a velemenyeiteket!



[Szerkesztve]

Ki legtobb kacattal hal meg, nyer.

(#731) PLacc válasza Zzz..oltan!! (#730) üzenetére


PLacc
senior tag

Hello Világ! :)

Úgy tudom, hogy az US gar itthon is érvényes (worldwide), de ez csak alkatrészekre vonatkozik, munkadíjra nem (az átalánydíjra megy).

Szerintem a gép olyan 220-250k-t érhet... :F Az az igazság, hogy Inspironok ritkán vannak itthon, akkor is csak E1705 (17''-os), ami egy ''gaming machine'' a 7800-as VGA miatt (persze az olyan 350-400k-t ér)...
Szóval ez max. olyan 250-et érhet szerintem...

(#732) SzaboZE válasza Zzz..oltan!! (#730) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az értékmeghatározásban nem tudok segíteni, mivel elég új tipusról van szó. A kereslet is eléggé fogja befolyásolni az árat. A kinti árakból szerintem indulhatsz, mert itt drágábban futnak a gépek (tehát magas árat így elvileg nem fogsz írni). A garancia a világon bárhol érvényesíthető, azonban itthon - magyar DELL szervíz híján - csak disztributor szervizekben érvényesítheted. Ez azt jelenti, hogy az alkatrészeket ingyenesen cserélik, viszont a munkadíjat fizetni kell (korábban írtam róla, nézz vissza).

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#733) SzaboZE válasza Leda (#728) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az egy dolog. De pl helyszínen érvényes-e és egy munkanap alatt javítják-e? A DELL NBD garancia erről szól. Ha nem ilyened van, akkor járhatsz úgy, hogy hiba esetén 1-2 hét is lehet a javítás. (nem feltétlenül jársz így, de előfordulhat!).
A HUMANsoft garanciája pont erről szól, hogy a szervízes kiballag akár kiskunröcsögére és ott helyben megjavítja a gépet. Ezért vagyok kiváncsi, hogy pl a Dunaelektronikánál ez hogy van.

SzaboZE

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#734) Jank válasza Zzz..oltan!! (#730) üzenetére


Jank
tag


Inspiron 6400
sorozat
• 15.4'' WXGA (1280x800pixel) TFT LCD • intel GMA950 - maximum 224MB video
• Intel Core-Duo T2300 1.67GHz • 256MB DDR2 • 40GB HDD • DVD/CD-RW opt.meghajtó
• Wifi (802.11a/b/g) • Microsoft WindowsXP Home Edition HUN

notebook PC
• 1év DELL garancia

• akciós nettó ár: 185.000,-
akciós bruttó ár: 222.000,--


Inspiron 6400
sorozat
• 15.4'' WXGA (1280x800pixel) TFT LCD • intel GMA950 - maximum 224MB video
• Intel Core-Duo T2300 1.67GHz • 512MB DDR2 • 60GB HDD • DVD+/-RW DL opt.meghajtó
• Wifi (802.11a/b/g) • Microsoft WindowsXP Home Edition HUN

notebook PC
• 1év DELL garancia

• akciós nettó ár: 199.900,-
akciós bruttó ár: 239.880,--

kissé gyengébb konfigok de jelenlegi áfás árakat tartalmaznak... :)

(#735) PLacc válasza Jank (#734) üzenetére


PLacc
senior tag

Akkor elég jól belőttem a max. 250-el. :)
Ezeket hol találtad egyébként?
THX

(#736) Jank válasza PLacc (#735) üzenetére


Jank
tag

link emailban.. :)

(#737) PLacc válasza Jank (#736) üzenetére


PLacc
senior tag

Kösz, de nem jött semmi... :F

(#738) Jank válasza PLacc (#737) üzenetére


Jank
tag

http://www.notebookstore.hu/ ... nem akartam reklámozni senkit... de ha nem megy másképpen.... :)

(#739) PLacc válasza Jank (#738) üzenetére


PLacc
senior tag

Közben megjött... :) Azt hittem először, hogy valami titkos kis cég, aki szürkeimportból él... :DDD De ezek elég rég nyomják.

(#740) Jank válasza PLacc (#735) üzenetére


Jank
tag

Elég jól beáraztad a gépet,....... bár számlásan, biztos garral,.... visszaigényelhető áfával...magyar bill., és op rendszer,
helyben vásárolni . Nem tudom...mennyiben kompenzálják ezeket az előnyöket a kedvezőbb perifériák? Meggondolandó...... :F

(#741) szabi1 válasza Zzz..oltan!! (#730) üzenetére


szabi1
csendes tag

Szerintem 210-220-at ér, de lehet hogy igy sem találsz rá vevőt. Én Bruttó 260-ért vettem az ennyimet amiben 512 Mb Ram illetve csak 60 Gb winyó volt, de viszont X1300-as videokártya, magyar billentyű, magyar XP, számla, garancia 1év . Egyébként pont a tiednek megfelelő notit vettem 195-ért csak kiderült hogy lopott és tök zürős ügy lett belőle.... :((
Én nem vennék mégegyszer használt notit inkább kidobom az áfát az ablakon, de legalább nyugodtan alszom.

szabi

(#742) PLacc válasza szabi1 (#741) üzenetére


PLacc
senior tag

Ne semmi egy sztori volt, az biztos... :Y

(#743) SzaboZE válasza PLacc (#742) üzenetére


SzaboZE
addikt

Szerintem mindenkinek van egy ilyen használt dell sztorija :)) Sajnos ez a magyar piac, ami olcsó az gyanús.

SzaboZE

[Szerkesztve]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#744) PLacc válasza SzaboZE (#743) üzenetére


PLacc
senior tag

Hát ja, nem is egy volt... :D
Kiváncsi leszek a D410-re... :U

(#745) Zzz..oltan!! válasza PLacc (#735) üzenetére


Zzz..oltan!!
csendes tag

Koszi az ertekes hozzaszolasokat! Azt hiszem, sikerult bearazni a gepet a segitsegetekkel. Legtobbet az alabbi magyarorszagi arajanlat segitett (idezet #734-bol):

Inspiron 6400 sorozat
• 15.4'' WXGA (1280x800pixel) TFT LCD • intel GMA950 - maximum 224MB video
• Intel Core-Duo T2300 1.67GHz • 512MB DDR2 • 60GB HDD • DVD+/-RW DL opt.meghajtó
• Wifi (802.11a/b/g) • Microsoft WindowsXP Home Edition HUN
• akciós nettó ár: 199.900, - akciós bruttó ár: 239.880,--


Itt as USA-beli Dell website-on az en notebook-omban levo extrak a kovetkezoert vehetok meg a fenti konfiguraciora:
TrueLife kepernyo: + $23, 1GB memoria (512 helyett) + $80, Media Center OS (home helyett) + $29, 100 GB HD (60 helyett) + $60, Bluetooth + $27

Minden osszeadva: $ 279 (~60.000 forint)

A Notebook-ot 240e ft-ert fogom aruba bocsajtani, azaz ha valaki megbaratkozik az ameriai keyboard, garancia, OS gondolataval, akkor mindezeket az extrakat ingyen kapja. (Ez a notebook amugy uj. Meg fel sem boot-oltam, hogy a Delltol szokasos ''Welcome'' nyitouzenet se vesszen karba...)

Jovo heten kezdem a hirdetest itt a Proharveren valamint az aproneten. (Van valami mas otletetek, hol erdemes ezeken a helyeken kivul hirdetni??)

Koszi megegyszer a segitsegeteket!!!

:R

Ki legtobb kacattal hal meg, nyer.

(#746) Atlantis válasza Zzz..oltan!! (#745) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez az ár szerintem jó lesz, bár nem túl fizetőképes a magyar kereslet, így szerintem a nem hazai gari, bill. ekkora összegnél erősen elgondolkodtatja majd az érdeklődőket. Pláne, hogy nem is egy spáci gépről van szó, csak egy sima, játékra se jó Inspiron. (mondjuk ha Precision M-eket hozna be valaki jó áron, annak szerintem lenne kereslete, legalább nem csak IBM T4xp-ket lehetne venni. M65-ösök szerintem király gépek.).

Máshol hirdetni, mint nálunk? Nem érdemes. ;] ;) :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#747) Leda válasza SzaboZE (#733) üzenetére


Leda
csendes tag

Tudod, végigtelefonáltam az összes dell.hu-n levő telefonszámot. A Humansoft egyéni felhasználónak nem ad el gépet (ha az esedékes ügyfélszolgálatos tévedett, bocs).
Úgy tűnik, nekem nem DELL NBD garanciám van, mivel a Dunaelektronikánál, ha van alkatrészük azonnal megcsinálják, ám ha nincs, tényleg meg kell várnom, amíg ideér. (Most azt remélem, hogy nem lesz rá szükség, de igazad van, előfordulhat.) Nem vagyok azonban szomorú a kiskunröcsögei kanyar miatt, mert Budáról Pestre át tudok menni egy notebookkal, ha szükséges.

(#748) nemtommi


nemtommi
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám a Latitude C400-ason, mivel energiagazdálkodási lehetőségeknél Riasztásoknál nem tudom a Kritikus töltöttségű telep riasztást 6% alá állítani :(
Inspiron 2200-asomon ugyanezt 3%-ra tudtam beállítani.
Célom az 1% beállítása lenne....
Előre is kösz az ötleteket :R

(#749) PLacc válasza nemtommi (#748) üzenetére


PLacc
senior tag

Az én C400-asom engedi 2%-ra is (1-ről visszaugik 2-re). :) Gondolom be van pipálva, hogy tudod mozgatni a csúszkát...

(#750) nemtommi válasza PLacc (#749) üzenetére


nemtommi
senior tag

Igen, be van. :)
Nálam is visszaugrik ilyenkor, de most nézem, felfelé sem tudom állítani.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.