Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  dell inspiron 1420 érdekes hibával (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kretenallat


kretenallat
senior tag

sziasztok

van egy 1420asom, ami egyszercsak meghalt, mikor ocsem hasznalta (meg tavaly). a hattervilagitas bekapcsol, ha elinditom a gepet, de kep nincs, eddig jutottunk el, amikor elkonyveltem h halott (mindenki azt mondta h a 8400gs gpu meghalt es nem lehet megcsinalni). aztan batyamnak elvitte apam nemregiben h ugyan nezze marm eg, mert csak a port fogja, tole pedig visszakaptam nehany nappal ezelott, ugy h jo volt, bekapcsoltam mukodott, szep, normalis kepe volt, hibak nelkul.

ekkor meg a regen feltelepitett RC win7 volt rajta (32 bites, emlekeim szerint), vmint ismeretlen verzioszamu nvidia driver. mivel ezek regiek voltak, en pedig ezt el szeretnem ajandekozni, igy uj rendszer telepitese mellett dontottem es itt megint meghalt ugyanugy a gep. amikor beindul a gep, akkor sincs kep, ha belepek biosba es kirakom kulso monitorra a kepet, akkor hibatlan. ha elinditom csokkentett modban, akkor a fekete feher listanal hibatlan a kep, ha a biosba belepek es onnan mentes nelkul kilepek, akkor a windows logo is szepen megjelenik szinesben, hibatlanul, de amikor betolt a win, akkor annyi.

felhivtam testveremet, aki elmondta h kulso monitorra kotve FN+F8-al egy ronda, szetesett, hibas kepet kapott, de annyira eleg volt h a rendszermeghajton fenn levo nvidia drivert ujratelepitse es mukodott... na ezt nem tudom utana csinalni, felraktam 64bites win7et, 32 biteset (mindketto SP1es), probaltam nvidia driverbol is a legfrissebbet, a dell oldalan talalhatot (ami jo regi...), meg kozotte meg ket verziot.

nem tom mit kezdjek ezzel, ha van vkinek javaslata, ossza meg velem pls.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#2) Воланд válasza kretenallat (#1) üzenetére


Воланд
titán

Dell notebookok vagy Notebook hibák vagy Azonnali notebookos kérdések órája

Kérdésedet az adott témával kapcsolatban a linkelt topicok egyikében tedd fel és legközelebb új téma nyitása előtt használd a keresőt!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Kérlek fáradj át ide: [link]

Esetleg olvasd el az alapelveket, mert nem hiszem el, hogy nem láttad a legfelső topicot, amikor ezt megnyitottad.

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  dell inspiron 1420 érdekes hibával (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.