Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Balu77 válasza Findzs (#150) üzenetére


Balu77
őstag

Igen, ismerem ezt a jószágot, pár már megfordult belőle a kezem alatt.
Nézd meg bios-ban hogy az eist be van-e kapcsolva. Azzal elvileg sok zajt takaríthatsz meg a gyári hűtés mellett is.

izé

(#152) Findzs válasza Balu77 (#151) üzenetére


Findzs
addikt

eist ? ilyet nem is láttam még a bioszában
na majd megnézem
köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#153) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok.
Van egy Optiplex GX240-esem. Van rá gyógyszer, hogy felszabadítsam a BIOS-ban cpu túlhajtás funkciókat, vagy hagyjam a fenébe.
1.5Ghz-es Willamette köhög benne. Mit mondjak, majd hogy nem lassabb mint az 1,2Ghz-hen ketyegő Coppermine-om a másik gépben. :U
Van itthon egy 1.7Ghz-es willamette cerkám. gondolom azt meg felejtsem el helyette. :DDD Annak csak 128kb L2-je van.

(#154) Balu77 válasza tzsolesz (#153) üzenetére


Balu77
őstag

Nincs túlhajtási lehetőség sajnos az optiplexben.

izé

(#155) tzsolesz válasza Balu77 (#154) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Tudom, BIOS-ban le van tiltva. Csak gondolom hátha van valami moddolt BIOS rá. ;)

(#156) Jagamo


Jagamo
csendes tag

hali

Meg van még valakinek a régi GX60-hoz a helyreállító lemeze? Nem találom az enyémet. :W

(#157) Findzs


Findzs
addikt

gx 270 -nek sárgán ég a bekapcsológombja
nem reagál semmire, se ram se cpu csere se bios reset semmi

külföldi fórumokon találtam ilyen hibáról leírást de megoldást sehol

köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#158) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok !
Kéne egy kis segítség.
Kinéztem egy Dell Optiplex PIII-mas gépet.
A céljaimra úgy gondolom megfelel tesónak lesz MSN + Facebook semmi más egy ubuntu linux-ot fog kapni terveim szerint , az ára is elég jó.
A kérdés a következő mivel nem egy mai darab így azt szeretném kérdezni hogy tudom letesztelni a cuccokat benne ?
A memóriát vágom +memtest: Hirens Boot.
De a winyót az alaplapot stb. valahogy lehet tesztelni programokkal ? :F

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#159) Findzs válasza .Benett (#158) üzenetére


Findzs
addikt

felraksz rá egy xp-t és már maga a telepítés is egyfajta teszt mert ha nincs komolyabb baj akkor lemegy szépen
ha már fel van telepítva akkor meg hard disk sentinel a winyohoz a rendszerhez meg egy
3d mark vagy egy home everest (újabban aida 64) stabilitás tesztje

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#160) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok!

Már korában írtam, hogy van egy GX240-esem (2x40GB vinyó, 384MB SDRAM, 1,5GHZ P4 proci)

A CPU információk menüpont alatt (BIOS) mit akar jelenteni az a normal/compatibilty mód?
Alapesetben normal-on van ha jól gondolom. Viszont a másik mód aktiválása után a gép szörnyű lassú lesz. Windows boot idő 12 perc, és persze utána sem lehet a géppel mit kezdeni, mert szinte az egekben van a válaszidő bármit is akarok vele. Nagyon belassul.
Ez normális egyébként?

Másik fontos dolog. Miért van az hogy csak UDMA2-ben mind a két vinyóm? Mindkettő UDMA5-öt is tud. Milyen hátránnyal jár ez nekem? Van olyan gyors a vinyóm, hogy ez visszafogja a teljesítményt?
IBM DESKSTAR 40GB, 7200RPM, és egy MAXTOR 40GB, hasonló paraméterekkel.

[ Szerkesztve ]

(#161) Findzs válasza tzsolesz (#160) üzenetére


Findzs
addikt

az a compatibility mód nekem is nagyon belassítja a gx 280 -asomat pedig nekem 3000 Mhz -es HT p4 van benne
pontosan nem tudom mit jelent de kapcsold vissza normalra

itt írnak róla

ha nézel a winyókon egy atto disk benchmarkot, vagy egyszerűen total comanderrel másolsz egyik winyóról a másikra egy nagyobb fájlt akkor látszik a sebesség (azért ne kicsi fájlokat mert azok az újabb winyókat is belassítják)
és ha rendben van a sebesség akkor ne foglalkozz az udma -val

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#162) tzsolesz válasza Findzs (#161) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értem, ha hazaérek megsasolom ezt a bencset. :K

A linkelt oldalon is is arról panaszkodik az illető, hogy belassította a kompatibilis mód a gépet.
Nem tudom mire jó ez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#163) tzsolesz válasza tzsolesz (#162) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Befolyásolta bizony. Korlátozott 33MB/s-ra. Le is teszteltem a progival. 32185MB/s a 4MB-os teszt, és a 8MB teszt alatt is. A total commander már csak felével másolt ennek is.
Kicseréltem mindkét kábelt 80 eresre. nem is tudom miért 40 eressel kötöttem be őket.....
Azt meg pláne nem, hogy egyáltalán honnan szedtem ilyen ős (P1 korabeli) IDE kábeleket. :U

(#164) Findzs válasza tzsolesz (#163) üzenetére


Findzs
addikt

hát azt nem mondtad milyen kábellel van összekötve, nem is csoda hogy belassult :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#165) tzsolesz válasza Findzs (#164) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem is figyeltem. :DDD

(#166) Findzs válasza Findzs (#157) üzenetére


Findzs
addikt

157 -re valaki ?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#167) Findzs


Findzs
addikt

másik dolog:

hogy lehet elérni azt hogy ne írja ki bootoláskor egy dell gx 280 hogy "press f1 to continue or f2 to bios" ?

arról lenne szó hogy ventit cseréltem egy gx 280 -asba beleraktam egy gx 270 -es cpu ventijét mert lényegesen halkabb de ugyan olyan jól hűt, de erre azt írja hogy "cpu fan failure f1 to continue"

itt írnak róla de annyira nem jó az angolom hogy értsem és a forditó progik is hülyeségeket írnak ki [link]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#168) SzaboZE válasza Findzs (#157) üzenetére


SzaboZE
addikt

Általában táp hiba. Alaplap is lehet, nézd meg nincsenek-e a kondenzátorok felpúposodva.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#169) SzaboZE válasza Findzs (#167) üzenetére


SzaboZE
addikt

Mert a GX270--esen nincs fordulatszám szabályzás. Ezért nem érzékeli a ventilátort sem az alaplap, így nem tudsz mit tenni vele, ez így lesz amíg jó ventit nem teszel bele.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#170) SzaboZE válasza Findzs (#161) üzenetére


SzaboZE
addikt

A compatibility mód még vagy egy évtizede volt lényeges, amikor még a cpu órajelhez időzített szoftverek megbolondultak az újabb gyors gépeken. A compatibility mód pont bazi lassúvá teszi a gépet annak érdekében, hogy e régi szoftverek is rendesen fussanak. Felesleges bekapcsolni!

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#171) Findzs válasza SzaboZE (#168) üzenetére


Findzs
addikt

köszönöm a segítséget :R
tápot néztem másikkal is ugyanez a szitu
alaplapon semmi külsérelmi nyom nincsen, se égés se púpos kondi

a gx 270 -esnek meg a gx 280 -asnak is olyan cpu ventije van amiben van egy hőérzékelő és gyanítom, hogy saját maguk állítják a fordulatszámukat is
halható ahogy a gx 270 -es ventije is szabályoz a gx 280 -as -ba szerelve
fogalmam sincs mi lehet a plusz egy vezeték amivel több van a 280 -as ventijében

igazából semmi baja a 280 ventijének csak hangos de gyárilag ilyen 2.2 amperes nagy a motorhangja
én csak azt szeretném, hogy ne irkáljon f1 to continue -t vagy ha ki is írja lépjen magától tovább, minden tisztességes alaplapon kikapcsolható az ilyenfajta figyelmeztetés, ez ügyben a dell túl óvatos volt, hogy nem lehet kikapcsolni

nem vagyok egyedűl ezzel a problémával mert a neten találtam pár fórumot ahol ezt taglalgatják és biztos van rá megoldás csak még nem jöttem rá

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#172) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Haver most hívott, hogy van Dell OptiPlex GX280 számítógépe. Szeretne belépni a BIOS-ba, de sajnos nem tud. Elmondása szerint, amíg nem tölt be a windows, a bill nem reagál semmire, tehát nem veszi be se at F2-őt, de a Boot menüs F12-őt sem. :(

Windowsban a bill tökéletesen működik, hogy lehet belépni a BISO-ba? :U

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#173) SzaboZE válasza RootRulez (#172) üzenetére


SzaboZE
addikt

PS/2-es billentyűzettel.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#174) RootRulez válasza SzaboZE (#173) üzenetére


RootRulez
félisten

Nincs a lapon PS2. :(

═════════════════════════════════════════

(#175) SzaboZE válasza RootRulez (#174) üzenetére


SzaboZE
addikt

Hmm, tényleg. Akkor többi USB porton kipróbálnám. Ha nem megy CMOS reset. Biosban valszeg az USB Emulation rosszul van beállítva.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#176) kicsitrash válasza RootRulez (#174) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Az alaplapon van ps2 port, csak nincs kivezetve.

A dell nem a szabvány szerint tákolja rá, szóval a noname gépek hátlapi ps2 kivezetésével nem fog menni.

De nézd meg a manuálját, van ps2 connector az alaplapon...

Esetleg tudok kölcsönadni is.

(#177) leyo76


leyo76
senior tag

Valaki megtudná mondani hogy milyen szabvány az alaplap egy dell GX280 SD gépben? -egyeltalán szabvány lap van benne? -köszi!

(#178) SzaboZE válasza leyo76 (#177) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nem szabvány.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#179) gabor128


gabor128
aktív tag

Sziasztok!

Gép vásárlás előtt állok és olyan kérdésem lenne, hogy az sx280 és a 745 közül melyik a megbízhatóbb, halkabb? Melyik fogyaszt kevesebbet?
Most nem a specifikáció érdekel, mert azt én is megtaláltam, hanem tapasztalatok!

A méret miatt a 280-as lenne jobb, viszont itt többen írták, hogy a hűtője zajos lehet, meg van benne egy hőkapcsoló. Ha jól láttam, akkor összesen 1 rendszerventi van benne. Nekem 24 órás használatra kellene.

Kösz!

(#180) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Mennyit ér most egy kb. 4 éven át használt Dell Optiplex 745?

Paraméterei:

Intel Core 2 Duo E6300 (1.86GHz 1066MHz 2MB L2) Memória: 2.0GB 667MHz Non-ECC DDR2 SDRAM HDD: 80GB DVD: 16x DVD +/- RW Drive

(#181) SzaboZE válasza gabor128 (#179) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ha a 745 is sx, akkor kb ugyanazok a zajparaméterek.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#182) Tripleseven


Tripleseven
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy Optiplex GX270-es gép próbálok beletenni egy 9200SE-t de valahogy nem ismeri fel a gép, próbáltam szinte minden variációt, rádugtam egy 420W-os tápt is de semmi...sajnos több ötletem nincs, ezért ha valaki találkozott ezzel a problémával vagy tud rá orvosságot az kérem jelezze :)
Előre is köszönöm :) :R

(#183) T_boy válasza Findzs (#167) üzenetére


T_boy
tag

Szia!

Én is ezzel a problémával küzdök. Egyszerűen elviselhetetlen a ventilátor zaja, ha terhelve van a gép. Szóval kellene valamilyen megoldást találnom.

Megnéztem ezt a linket.
(utolsó bejegyzés--->) Azt írja a srác hogy megpróbálta frissíteni a BIOS-t de nem talált hozzá fájlt, ezért beszélt a Dell supportal és ott adtak neki egy linket ahonnan leszedett egy fájlt és frissítette a BIOS-t. A boot után pedig már nem kellett F1-et nyomni a starthoz.

A végén azt írja hogy talán elég egy CMOS reset, hátha úgy is jó, de erre nem is gondolt.

Nem tudom hogy GX280-nál is járható-e ez az út...

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#184) madik05


madik05
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon megörültem, mikor megláttam ezt a topicot, így hátha kaphatok segítséget. Szóval a lényeg, hogy elhoztak hozzám egy Dell Optiplex GX620 típusú gépet, mivel céges gép volt, lecsupaszították. Hazavitelt követően állt egy jó darabig egy helyben, mivel nem volt rajta op rendszer, nem is indult el. Így került hozzám. Első indításkor beállítottam a DVD olvasót elsődleges boot eszköznek, majd újraindítom, de semmi reakció, egyszerűen áramot se kapott semmi, a bekapcs gomb csak sárgán villogott.
Ekkor elég sokat olvastam ezzel a típussal kapcsolatban, és nem is nekem volt egyedül ez a bajom vele. "Állítólag" van rajta 4 diagnosztikai led, amik arra hivatottak, h meg tudd állapítani a hiba okát. Csak a gond, hogy ezek egyike sem világított. Nem volt vele több időm akkor foglalkozni, 1 hét múlva vettem elő megint. Rátettem a monitorom, tápkábel bedug, és láss csodát, elindul, viszont most kép nincs. Felbőg a táp, a proci hűtő, és érzem, a videókártya is melegszik, viszont a monitoron nem látszik semmi.

Ugye ilyenkor az "ajánlás", hogy szépen egyesével kipróbálsz mindent, így talán megtalálod a hiba okát.
- Elviekben a táp jó (mivel a proci hűtő beindul)
- A memóriák is jók
- Sajnos a videokártyát nem áll módomban kipróbálni, mivel PCI-E foglalatú, nekem meg ősrégi alaplapom van, amibe AGP-s kártya való
- Az alaplapot se nagyon tudom, hogy lehetne tesztelni (mint mondtam, bele illő videokártyám nincs)

A dologhoz hozzá tartozik, h mikor első alkalommal újraindítottam, mintha éreztem volna egy jellegzetes szagot, mint amikor a műanyag megég (de nem szeretném ezt bárkibe is bele magyarázni).

Szóval kérdésem, h mégis mit lehetne most tenni?
Valamint feltúrtam a netet, hátha találok valami leírást az alaplapról (annyit tudok h FOXCONN LS-36 típusú), de sajnos még a gyártó honlapján sincs már meg ez a típus.

Szóval ha mégis arra kerülne a sor, hogy alaplapcsere, akkor mégis mivel lehetne ezt helyettesíteni?

(#185) samoorai


samoorai
csendes tag

Sziasztok!

ASAP kellene valami megoldás: adott egy GX520,oldalán a jól ismert XP pro matrica.
Olyan CD kellene, ami elfogadja a rajta lévő termékkulcsot. Sima XP prof (sem SP-al sem a nélkül) nem ok. :(

Esetleg akad valaki, akinek van gyári telepítő/recovery CD-je?

Sürgősen kellene, minden megoldás érdekel.

Előre is köszi.

sam

(#186) bocika1215


bocika1215
csendes tag

Sziasztok én is Dell fogyasztó lennék...
Lenne egy Dell Optiplex GX280-as gépecském.
Szépen hibátlanul,halkan megelédeve müködik....Illetve van egy problémám ami a következő:Bekapcsolás után 10-15 de van hopgy később a processzor hütése fokozatosan pörög felfele amig elneméri a maximumot ami egy kislakásban már elég zajosnak monható...Nem hagyja abba csak a restart után,van hogy csak bekapcsolom és űresjáratban is ezt csinálja,de amikor használom van hogy 10-15 percet kibir máskor meg hallani hogy hüt szépen és egyszercsak gondol egyet és ujracsak a restart segit neki,nem játszom rajta csak netezésre+letöltögetésre használom,valaki tud esetleg valamit javasolnilöre is köszönöm

(#187) ROGERROGER


ROGERROGER
csendes tag

Hali!

Volna egy DELL WORKSTATION T5400-as gépem és fel szeretném tuningolni. 4 gb RAM van benne vagyis 4x 1gb 667 Mhz DDR2 ECC Fully Buffered 240 pin PC2 5300-as. Az érdekelne, hogy ugyanilyen memoryval csak 800 Mhz-el működik a vas? Meg mi az, hogy dual rank?

Köszi

(#188) Tutajos81


Tutajos81
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi dologban kérném a segítségeteket.
Van egy régi, Seagate 80Gb-os, vinchesterem, ami IDE csatlakozós. Az "új" gépemben pedig egy 320Gb-os, Samsung SATA-s vinyó van. Hogy tudom a régi vinyót a géphez csatlakoztatni? Az alaplapon egy SATA csatlakozó van(amiben a samu csatlakozója megy), és IDE csatlakozó (nagyobb méretű) nincs egyáltalán.
Én egy ide-usb-s átalakítóra gondoltam, viszont neten nem nagyon találtam olyat, meg nem értek hozzá, nem tudom működne-e. A másik, h nem akarok rá túl sokat áldozni.
Ebben kérném a segítségeteket.
Előre is köszönöm!
Üdv: T.

(#189) Denee


Denee
csendes tag

Sziasztok!

Problémám adódott, remélem tudtok segíteni.. Kaptam egy DELL GX270-es gépet ami a következőt írja ki mikor benyomom. " Strike F1 to retry boot, F2 for setup utility " . Amennyiben F1-t nyomok, újra kiírja. A BIOS-ban állítgattam de nem lett jobb. :( Már reseteltem a BIOS-t is, de úgy sem sikerült elhárítania problémát. Utánaolvastam a külföldi fórumokon de nem lettem okosabb. Remélem itt kapok segítséget ez ügyben, mit is kéne csinálnom :F

Előre is köszi! :R

(#190) SzaboZE válasza Denee (#189) üzenetére


SzaboZE
addikt

Kondenzátorok nem púposak az alaplapon?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#191) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Van nálam egy Dell Optiplex GX260-as gép. Szeretném megnézni a hőfokokat, de sehol se ír semmit, egyik program se. Nincs szenzor ezekbe a gépekbe??

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#192) Tripleseven válasza zoli121 (#191) üzenetére


Tripleseven
csendes tag

Szia!
Van szenzor bennük de valamiért nem olvassa egyik program sem :(
Fél éve próbálok hőfokot olvasni de sikertelenül, azt javaslom ne is nagyon "kinlódj" vele mert nem ,fogja mutatni.
Remélem valamit sikerölt segítenem :)
Üdv!

(#193) Tripleseven válasza Denee (#189) üzenetére


Tripleseven
csendes tag

Szia!
Gép hátulján van 4 led, a Dell Support oldalon keresd meg a hozzá tartozó hibakódokat tartalmazó pdf filet :)
Ha valami gond van a géppel akkor hátul kivillogja :)
Üdv!

(#194) zoli121


zoli121
aktív tag

Köszi a segítséget. Olyan baja volt a gépnek, hogy kattant egyet vinyó és megfagyott. Kicseréltem így most jól működik.

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#195) Tripleseven válasza zoli121 (#194) üzenetére


Tripleseven
csendes tag

Nincsmit :)
Annyit tudsz hogy ha a vinyóba van szenzor annak a hőfokát HD Sentinel mutatja!

(#196) zoli121


zoli121
aktív tag

Tuti hogy a vinyó volt a szar mert nem ment át a teszten.

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#197) Bikaff


Bikaff
csendes tag

Sziasztok!

Szeptemberben vettem egy Dell Optiplex 755 SFF gépet. 1 hét használat után elkezdett kékhalálozni. RAM-ra gondoltam, de csere után is csinálta. Vinyót is cseréltem. Próbáltam XP-vel Vistával, de ugyanaz. Ráadásul vagy 4-5 fajta kékhalált csinál. Van valakinek valami tipp hogy mi lehet a gáz?

(#198) zoli121


zoli121
aktív tag

Esetleg leírhatnád hogy mit ír ki.

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#199) pimpa1974


pimpa1974
csendes tag

Hello
Látom pár sors társam van a dell-es csapatban,
Nekem is volna egy dell optiplex gx240-es gépem 1,7 intel,512 kingston sd, 20gb maxtor ide hdd, lg dvd,cd,
A kérdés a következő :szeretném feltenni rá az xp sp3 at.
A régi winyója cserés lett bad sector gondok.
Be tettem a 20 gb-ost partició:ntfs formázva.
De a dell nem hajlandó települni.
Állandóan azt a hiba üzenetet kapom : "No boot device available - strike F1 to retry boot, F2 for setup utility.
Nagy vonalakban kibogozva nincs bootolható eszköz.?????
De mi nem tetszik neki.????
A winyó vagy a cd?????
a bios ban ha belépek látja a winyót is meg a cd-t is.
típusra névre le írva.
de akkor mi nem tetszik neki?
Én már cseréltem mindent a winyót a cd-t az ide kábeleket,próbáltam particiót váltani fat-ra .
de semmi jumpereket be állítottam stb.. a telepítés mégsem indul.?
Miért ??????
Van valakinek valami ötlete?
Ja megvan az eredeti dell xp sp1 azzal sem megy.
Esetleg valami külön billentyű parancs vagy bios beállítás stb....

A segítséget előre is kösz.

(#200) zoli121


zoli121
aktív tag

Igen ilyennel én is találkoztam. Beléptem a biosba és a boot-ba átállítottam hogy CD-ről bootoljon először. Úgy elindította a telepítőt.

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.