Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ősember


Ősember
őstag

Szevasztok!

Nekem van egy olyan gondom egy pár napja, hogy akármilyen idözitéseket adok meg a memóriának (pl: 2-3-3-5 400Mhz-en), mindig 100 fölötti késleltetést mér az everest home 2.0... :(( ugyan ez van ha 3-4-4-8on megy.:F enyhén zavar engem ez a dolog szóval ha valakinek van valami frankó ötlete, az szóljon! és még valami: mostanában a CPU hömérséklete is simán eléri játék közben az 54-et... ez azért zavaro, mert régebben a 47 volt a felsö határ. ez a probléma is azota jelentkezett, amiota a ram késleltetése is megnött stabilan 100 fölé.:O aki tud az mondjon okosat!
(ja.. konfigom: p4c800-e deluxe, 3ghz prescott, 2*512 kingmax hardcore (nem a ratyi vltozat)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#2) Rover623 válasza Ősember (#1) üzenetére


Rover623
félisten

Nagy RAM-os topic...P4C800 topic...stb...kereső rulez...

primus inter pares

(#3) Ősember


Ősember
őstag

Megnéztem már pár topicot, de egyiknél sem volt taglalva a memoria késleltetés...
ennek ellenére megjegyezném a következö tapasztalatom: most felvittem az fsb-t és a mamóriát 240Mhz-re és a procit 3,6ghz-re (kit izgat!?) és a késleltetést beállítottam 2.5-3-3-6ra és igy is még 85ms a késleltetés. ezeken az orajeleken régebben 70ms körül mért...

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#4) Ősember


Ősember
őstag

megoldodott... ZÁRHATÓ
saját hiba volt

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#5) Bobbacsi válasza Ősember (#4) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Mi volt a saját hiba ?

(#6) aronocs válasza Bobbacsi (#5) üzenetére


aronocs
tag

Lehet, az, hogy most nem 18 fok van odakint, hanem 30:D

Aut inveniam viam aut faciam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.