Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) subaruwrc válasza Achill3uS (#749) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát ez atomkemény :C

(#752) Achill3uS válasza subaruwrc (#751) üzenetére


Achill3uS
veterán

thx srácok :)
14k meglesz :D

Spi 1M @ 2000MHz 7-6-5-18 1T 2.20v

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#753) subaruwrc válasza Achill3uS (#752) üzenetére


subaruwrc
félisten

ezserossz :C
14k meglesz :K :DD

(#754) Lalaboy válasza Achill3uS (#749) üzenetére


Lalaboy
őstag

Ezt nevezem! :C :R

(#756) P00By


P00By
nagyúr

Szép!

(#757) Achill3uS válasza P00By (#756) üzenetére


Achill3uS
veterán

szépnek szép, de a kérdés mit megy... bár a 6-5-5-18-as időzítés biztató, remélhetőleg d9...

specifikációk

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#758) Achill3uS válasza Lalaboy (#754) üzenetére


Achill3uS
veterán

thx srácok :)
a 14k már igen kemény dió, nem is sokan csináltak annyit (talán 1 eredményt láttam XS-en) :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#759) P00By válasza Achill3uS (#757) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt tudod,h a ReaperX szériából mikor lesz 1150 MHz-es(ddr2)? :U

(#760) Achill3uS válasza P00By (#759) üzenetére


Achill3uS
veterán

ddr2-ben ReaperX-ből csak 4GB kit van, 1000/800, kétlem, hogy abból kiadnának akármilyen 1150-et, arra ott a sima :)

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#761) P00By válasza Achill3uS (#760) üzenetére


P00By
nagyúr

De az X sokkal szebb :D Akkor várok hátha :)

[ Szerkesztve ]

(#762) P00By válasza Achill3uS (#757) üzenetére


P00By
nagyúr

1800 MHz, 7-6-5-24 @ 1,92 V sztem ez elég jó!

(#763) Achill3uS válasza P00By (#762) üzenetére


Achill3uS
veterán

megtaláltam énis a topicját XS-en, tényleg d9gtr van rajta...
igen, de csak 32M stabil ;)

ez mekkora lol:
saaya:
did you try more volts?
Tony:
Please don't ask our customers to break warranty and posssibly kill their memory.

cellshock vs ocz :DDD

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#764) keIdor válasza Achill3uS (#763) üzenetére


keIdor
titán

lol :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#765) P00By válasza Achill3uS (#763) üzenetére


P00By
nagyúr

jahajó :D Azért alakulnak a ddr3-as ramok :U Jé ezt nem is olvastam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#766) jugeen


jugeen
addikt

hamarosan piacon lesznek a Samsung 1066 CL7-es chipjei, amik ugy szintes szep eredmenyekre kepesek. 1800 8-8-8-22 @ 1.84v

(#767) keIdor válasza jugeen (#766) üzenetére


keIdor
titán

Egész jó, viszont ezek gondolom nem fogják majd annyira bírni a feszültséget, mint a Micron.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#768) Lalaboy válasza jugeen (#766) üzenetére


Lalaboy
őstag

Nagyon erdekes! Thanks! Gondolom mindenki tisztaban van vele, hogy a DDR1-es idokben a Samsung gyartotta a lagjobb csipeket! (Volt meg az AMD-s korszakomban fekete Mushkin DDR ramom, kivaloan mentek Samsung csipekkel!) :K

[ Szerkesztve ]

(#769) jugeen


jugeen
addikt

Crucial CT2KIT25664BA1067 2*2GB kit, ami kicsit tobb fesszel (2.1v) a kelletenel igencsak szarnyra kap :) [link]

(#770) Lalaboy válasza jugeen (#769) üzenetére


Lalaboy
őstag

Nagyom szep!! Le a kalappal, szerinted ezeken GTR-ek vannak, vagy GTS-ek? :F

(#771) Overlocker válasza Lalaboy (#768) üzenetére


Overlocker
veterán

Samsung TCCD, rulz :K

[ Szerkesztve ]

(#772) Lalaboy válasza Overlocker (#771) üzenetére


Lalaboy
őstag

:( Boldog Uj Evet! :)

(#773) Overlocker válasza Lalaboy (#772) üzenetére


Overlocker
veterán

BÚÉK ;)

(#774) jugeen válasza Lalaboy (#770) üzenetére


jugeen
addikt

Inkabb GTR-ek, mert azok olcsobbak. Hasonlo a helyzet a GTR/GTS parosnal, mint a GMH/GKX-nel. GTS eddig nagyon keves RAM-on van, legalabb is amiket en ismerek.

BUEK!

(#775) Lalaboy válasza Overlocker (#771) üzenetére


Lalaboy
őstag

Azok a regi szep idok!!!! :K

(#776) Lalaboy válasza Achill3uS (#763) üzenetére


Lalaboy
őstag

Elkezdtek a lapom totyikjaban az XS-en egy bizonyos problemat feszegetni a DDR3-al kapcsolatban! Tortenik ugyanis, hogy ugyebar az X38 1333Mhz-s DDR3-ra van hitelesitve! Eddig semmi problema nincs is, de ha a ramokat 24/7-ben 1600, vagy felette hajtod, fogjak magukat a lapok es ha nem 10 perc, nem 1 ora, nem 1 nap, de egyszercsak rajukjon a hulyeseg es minden hibauzenet, vagy jobbik esetben memoriahibaval egyszeruen ujraindulnak! Ezt en is tapasztalom es tobb X38-as tulaj, ezert kerdeznem, hogy nalad ez a problema jelentkezik-e?? :B Eleg ciki, mikor DVD-t ir ki az ember es egyszercsak a kukat kell megcelozni a DVD lemezzel! :D

(#777) jugeen válasza Lalaboy (#776) üzenetére


jugeen
addikt

P35-os lapja van Achinak es nem x38.

(#778) Lalaboy válasza jugeen (#777) üzenetére


Lalaboy
őstag

Koszonom az infot, de tudom... :B

(#779) jugeen válasza Lalaboy (#778) üzenetére


jugeen
addikt

akkor miert kerdezed, hogy nala jelentkezik-e az a hiba? hisz tudod, hogy p35-nel nem all fenn a hibajelenseg. :U

[ Szerkesztve ]

(#780) Lalaboy válasza jugeen (#779) üzenetére


Lalaboy
őstag

Honnan tudnam, soha nem hasznaltam P35-ot DDR3-al! :B

(#781) énvagyokAdam


énvagyokAdam
tag

Sziasztok!

Fel tudna valaki homályosítani abban, hogy létezik-e 2 gigás DDR3, minimum 1066-os?
Nem kit-ben, hanem egy modulos.

Most építek új gépet és nem akarok majd hatalmasat bukni a 4×1gigás modulok eladásával, ha ramot bővítek. Ezért kellene 2×2-es megoldás...

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#782) Lalaboy válasza énvagyokAdam (#781) üzenetére


Lalaboy
őstag

Van Corsair, de eszembe sem jutna, hogy kiprobaljam!!!! :K

(#783) Achill3uS válasza Lalaboy (#782) üzenetére


Achill3uS
veterán

pedig az 1800-as igen durva :)

az x38-as problémádra nem tudok mit mondani, mert én meg x38-at nem használtam :)
nálam nincs ilyesmi de random fagyiról hallottam már DDR3-mal, és instabil beállitások miatt láttam is :D

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#784) Lalaboy válasza Achill3uS (#783) üzenetére


Lalaboy
őstag

Szerintem a Kedves Forumtag nem az 1800-asra gondolt, amire az en szivem is faj! :D A kicsik (Pld.: 1333-as, pedig nem Micron! De te ezt tudod! :K )

(#785) Lalaboy válasza Achill3uS (#783) üzenetére


Lalaboy
őstag

Nagyon erdekes az X38 es a DDR3 viszonya! Ha a ramokat nem hajtom 1600Mhz kornyeken, hanem csokkentem az idozitest C6-ra es 1400Mhz korul tartom, kb. 36 oraja mukodik, de ha gyari idoziteseket hasznalok 1600-on, egy ido elteltevel, amit nemlehet behatarolni kifagy.....

[ Szerkesztve ]

(#786) Achill3uS válasza Lalaboy (#785) üzenetére


Achill3uS
veterán

nem tudnal tesztelni 1900mhz fölött cas7 körül?
kiváncsi lennék neked hol dobja magát el a chipset...
persze ha birod fsb-vel :D

nekem ugy néz ki a lapom nem valami überjó ramkezelő darab... 2000mhz 8-8-8-24-ben se tudok 32M-et futtatni 2.2v-n :U viszont nem a rammal van a "gond" ez látszik:

Spi 32M 1900MHz 7-7-6-18 1T 2.0v

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#787) Achill3uS válasza Lalaboy (#784) üzenetére


Achill3uS
veterán

jo hat, ddr3-mat értelmetlen 1600 alatt venni, ezt te is tudod :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#788) Achill3uS


Achill3uS
veterán

DDR3 1000MHz Club

ja igen, van ám ilyen is, nyugodtan lehet rá jelentkezni nálam eredményekkel :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#789) keIdor válasza Achill3uS (#786) üzenetére


keIdor
titán

Kiváncsi leszek, hogy az X48 vagy majd késöbb a P45 elboldogul-e majd a DDR3-al 2000MHz felett... idén már remélem jó lesz a DDR3 ára és akkor I will be a club member too.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#790) Overlocker válasza keIdor (#789) üzenetére


Overlocker
veterán

X38 is hozott újjat, az X48 és P45 is fog ;)

(#791) Achill3uS válasza keIdor (#789) üzenetére


Achill3uS
veterán

nem véletlenül mondom, hogy pofátlanság és egyben felelőtlenség kiadni 2000-res ramot amig nincs alá elég jó lap... egyelőre talán a maximus extreme kezeli a legjobban a ddr3-mat, viszont egyéb tulajdonságai miatt nekem nem jó, blitz-re meg nem cserélném a fain fullmodos droopmentes p5k3-mat :D

idén már bizonyosan... ld. OCZ 1333MHz ReaperX 6-5-5-18-as időzítéssel, ugyanaz a gtr ic van rajta mint az enyémen is, nagyon szépen mennek, és 70-80 körül van belőle 2x1gb...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#792) Lalaboy válasza Achill3uS (#788) üzenetére


Lalaboy
őstag

Ez teccik, lehet szethajtom a ramokat! :B

(#793) Lalaboy válasza Achill3uS (#788) üzenetére


Lalaboy
őstag

Ezzel baszllhatok? 32M

(#794) Achill3uS válasza Lalaboy (#793) üzenetére


Achill3uS
veterán

szép az 1800 cl6 32M :K de sajna nem tudlak betenni, 1000mhz fölötti eredményeket szeretném csak feltenni, különben végeláthatalan hosszú lenne a lista, meg akkor tul. képp bármit beírhatnék... ígyis amint kijönnek az uj chipsetek, már egy 1000mhz-es eredmény nem is lesz nagy szám (akarom mondani 2000, itthon igy szokás) :D

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#795) Gorneck


Gorneck
titán

Alakul...

Gorneck#1239

(#796) P00By válasza Gorneck (#795) üzenetére


P00By
nagyúr

Én akartam :((( :D Egyébként alakul, nem is kicsit... :)

(#797) Achill3uS válasza Gorneck (#795) üzenetére


Achill3uS
veterán

demencia :D 2000 körüli stabil eredményért igencsak meg kell szenvedni normális időzitésekkel... egyébként ez a 2133 sztem p35-ben esélytelen... de kiváncsiságból énis megnézem ezt a cl9-10-et majd...

nah, 32M 2000mhz 8-7-6-21 1T done :) (vdimm: 2.20v, vmch: 1.85v ...x38-ban tuti nem kéne ekkora ramfesz, de várom már az x48/p45-öt :D)

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#798) Gorneck válasza Achill3uS (#797) üzenetére


Gorneck
titán

Azért nem értem ezt, hogy akkor minek adják ki?! Jelenleg az egyik legelterjedtebb chipset a P35 amivel nem ér semmit a ram vagyis még a gyári órajel se hozható ki belőle...érdekes, arról nem is beszélve, hogy az X38cal is csak izzadnak a tulajok ilyen órajellel. Még jó, hogy nem hat meg a DDR3.

Inkább a P45...

Gorneck#1239

(#799) OHS válasza Gorneck (#798) üzenetére


OHS
csendes tag

ad1. azért még nem adták ki attol, hogy kint van ces-en :)
ad2. ddr3-ban sztem nem használnak többen p35-öt mint x38-at már...
ad3. x38 csak ddr2-ben gagyesz, ddr3-mal egész használható, de mondjuk ez gyártótól/laptipustól is függ... mondjuk Asus eléggé dominál ilyen szempontból, elég ha megnézed az 1000mhz club listát, milyen lapok vannak benne, elég egyoldalú :D

jah, csak p45 sztem tavasz vége, nyár körül várható...

(#800) Gorneck válasza OHS (#799) üzenetére


Gorneck
titán

ad2. Chipsetről volt szó, mint elterjedtebb...nem P35+DDR3 vs X38+DDR3 felhasználtságról.
ad3. Ha nem használja ki semmi rendesen a sávszélt akkor meg nem mind1, hogy mi van benne?!

Majd az új foglalat új proci lesz az igazi ami valóban érdemben kihasználja a DDR3-at...addig max bohóckodni jók ezek a ramok...

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.