Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Overlocker

Overlocker
(veterán)

DFI Lanpary NF4 SLI-D /702-1 bios/
3200+ venice(e3)
2*512MB G.SKILL FX with ac

655Mhz
[link]

630Mhz

[link]

(#2) Szabesz válasza Overlocker (#1) üzenetére

Szabesz
(őstag)

Brutál :C
Grat! :R

(#3) Alvin_ti4200 válasza Overlocker (#1) üzenetére

Alvin_ti4200
(félisten)

Hinnye:C Everest?;]

(#4) Motion_Blur válasza Overlocker (#1) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Már csak a ramok árát feljetetted el odaírni :DD

Amúgy meg :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5) Achill3uS válasza Overlocker (#1) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

megérdemel egy totyikot, mi lenne ha mostantol ide küldené mindenki a ramtuning-eredményit? minthogy van A64 tuningeredmény topic is.. :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#6) Ősember válasza Overlocker (#1) üzenetére

Ősember
(őstag)

egész jonak tünik :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#7) Overlocker válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére

Overlocker
(veterán)

Sajna azt elfelejtettem,de már más is kérte tőlem,így pótolva lesz jövőhét közepe táján..és megpróbálok még egy kicsit rápakolni szép lenne a 660-an! :)

everybody thx

(#8) SzlobiG válasza Overlocker (#1) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Azta.:Y

(#9) DeadMeat

DeadMeat
(veterán)

:C

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10) Winner_hun válasza Overlocker (#1) üzenetére

Winner_hun
(félisten)

Grat:R

1. Everest?
2. Proci nem megy feljebb? Everestnél sokat számít

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11) Thomas1

Thomas1
(őstag)

Ez brutális. Szinkronban a procival, durva kombó. :Y :Y
Nem megy 8-as szorzóval a Venice? :U :DDD

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#12) Hidi^

Hidi^
(tag)

enyém 700 at is megy :C

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#13) Overlocker válasza Winner_hun (#10) üzenetére

Overlocker
(veterán)

Everest jövőhét, proci megy majd 8x-es szorzóval, 9x-el nem tudom kihajtani a ramot..

(#14) Winner_hun válasza Overlocker (#13) üzenetére

Winner_hun
(félisten)

:R Várjuk az eredményeket

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15) Overlocker válasza Thomas1 (#11) üzenetére

Overlocker
(veterán)

Remélem menni fog,csak most 7x-re volt kihegyezve a tesztem, everest és kíváncsiságom miatt is meg fogom nézni mindenképp 8x-el. ;)

(#16) Achill3uS válasza Hidi^ (#12) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

2x256-os modulok 3-4-4-8 2T-ben johogy... 8)

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#17) Achill3uS válasza Overlocker (#15) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

nálad a proci a fő gond, menne az.. 1,45v-on már 50C terhelve, mondom sapi le ;]

[Szerkesztve]

(#18) DeadMeat válasza Achill3uS (#17) üzenetére

DeadMeat
(veterán)

Levan neki veve nem?Vagy o is visszarakta a huto miatt :F

(#19) Achill3uS válasza DeadMeat (#18) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

vissza hát, és szárul :))

(#20) Alvinka

Alvinka
(tag)

Remélem tesztelgeted még és meglesz 660...
És ahhoz már nem fog ártani egy 32es teszt sem. A 2.9 volt eléggé hihetetlen számomra de ha ezt irod biztos annyi, szal hajrá ;]

MSI K8n SLI Platinum 3000+@2500 160Sata2 raid0 Maxtor ,MSI 8800 gts 320,2x512hc@500 2,5-3-3-6 1t Enermax liberty 500w

(#21) Thomas1 válasza Overlocker (#15) üzenetére

Thomas1
(őstag)

Egy kis plussz fesszel el fogja bírni az E3-as Venice azt a plussz 330 MHz-et. :DD
És úgy már üt majd rendesen a konfig. :R

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#22) DeadMeat válasza Achill3uS (#19) üzenetére

DeadMeat
(veterán)

Hat lehet azt szarul visszatenni? :) Erdekes prockoja van meselte.Van nalam is most egy e3 es a winimhez kepest +8 fok 1.5V-on atpasztazott maggal.Erdekes :F

(#23) Achill3uS válasza Alvinka (#20) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

Szerinted 660-on le is fog futni a 32M ? esélytelen sajnos..
2,9v-ban mi a hihetetlen? tccd-nek ennél többet léggel nem egészséges adni..

(#24) Overlocker válasza Achill3uS (#19) üzenetére

Overlocker
(veterán)

hát nem a legjobban :DD jah,picit türelmetlen voltam akkor mert már 2 hete nem volt gépem és nem vártam meg míg megszárad rendesen a ragasztó, és mikor raktam fel a hűtőt elcsúszhatott..Nembaj hibáiból tanul az ember ;)
De lehet ezt is kiküszöböljük,majd jövőhét :)

[Szerkesztve]

(#25) DeadMeat válasza Achill3uS (#23) üzenetére

DeadMeat
(veterán)

ventit az arcaba es lefut az :) szerencsetlen ramok alapfeszen is futenek elegge igy meg lehet vagy 60 fokos :)

(#26) Achill3uS válasza DeadMeat (#22) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

hogyhogy, krvaegyszerü, ha már egyszer volt visszarakva ragaszto nyomothagy, ha nincs rendesen lekaparva megemeli az egyik sarkot és hopp már nem is fed le a kupak 100%-ot.. :U nyakamat rá hogy ez van nála..
pedig elvileg wini melegebb.. lol? nemtom nalam is volt sokszor hogy egyes procik bármilyen hülyén is hangzik hidegebbek azonos körülmények között mint azonos maggal rendelkezö társuk (detto ujrapasztazva).. - bár lehet hogy csak valami anomália.. :F

[Szerkesztve]

(#27) Achill3uS válasza DeadMeat (#25) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

milyen 60C-os, beszéltek össze vissza.. :D

(#28) Alvinka válasza Achill3uS (#23) üzenetére

Alvinka
(tag)

Öcsém te aztán kened a dolgokat... Azért irtam hogy nem ártana a 32 mielött pezsgőt bontunk vagy mifene, a megás semmi. Hogy mi a hihetetlen a 2.9ben? Az hogy ennyit megy ilyen feszen. Szvsz a hsz-sod csak belekötés másba.
Maradjunk a tényeknél és szurkoljunk, ennyi :U

MSI K8n SLI Platinum 3000+@2500 160Sata2 raid0 Maxtor ,MSI 8800 gts 320,2x512hc@500 2,5-3-3-6 1t Enermax liberty 500w

(#29) Overlocker válasza DeadMeat (#25) üzenetére

Overlocker
(veterán)

Kapni fog egy erősebb ventit!

(#30) DeadMeat válasza Achill3uS (#27) üzenetére

DeadMeat
(veterán)

Igaz nem over-e [link]

[Szerkesztve]

(#31) Overlocker válasza DeadMeat (#30) üzenetére

Overlocker
(veterán)

De lehet annyi megterhelve, nekem is sütötte a kezem..Ezért kapott egyelőre egy régi stock p4-es ventit.

(#32) Achill3uS válasza Alvinka (#28) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

nem voltam ott over mellett mikor teszteltünk... és ha nem vennéd észre nem stabilitásra megy a dolog, 1m arra bizonyiték hogy belőhető és kész..
ja és nem vagyok az öcsikéd..

(#33) Achill3uS válasza DeadMeat (#30) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

azthittem feltételezted hogy 2,9-en került rá venti :)

(#34) Overlocker válasza Achill3uS (#32) üzenetére

Overlocker
(veterán)

Stabilitásra is! Azért is lett linkelve a második link.

(#35) Achill3uS válasza Overlocker (#34) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

tudom teso, de azért beláthatnátok, ami ''csak'' 630-on fut le, az nemigen fog 660-on, főleg hogy nem adhatsz 2,9 fölött már nagyon.. (ez realitás nem belekötés)
OFF- jo8

(#36) Overlocker

Overlocker
(veterán)

9*300-as alaperedmény:
everest (olvasás)

[link]

(#37) westlake válasza Overlocker (#1) üzenetére

westlake
(félisten)

szep-szep, de szerintem nem sok erelme van...
jo, hogy szepen mutat a magas ertek, de nagy valoszinuseggel egyaltalan nem stabil..
leirom ide is a velemenyem, ahogy mar neked is elmondtam msn-en..
nem latom ertelmet az effajta rekordoknak, mert:
-a procisebesseget egyaltalan nem tudod utos szintre hozni
-ezen a frekin biztos, hogy nem stabil a memoria
-a 7-es szorzo miatt szerintem meg 9gb/s -es savszelesseget sem ered el..

inkabb arra kellene torekedni, hogy minel magasabb processzorsebesseg mellett
(nagyobb szorzo) a memoriat is vegletekig tuningoljuk..
ennek a ket dolognak mindig ugymond egy tuningszinten kellmozogniuk ahhoz, hogy utos rendszert lehessen csinalni..

szep a 655mhz, de azert elegge vicces, hogy igy kap kb 9gb/s -es savszelesseget
(nagyon becsles!) emellett meg a proci is csak 2290mhz-en megy, viszont ha 9*300-on megy a rendszer, akkor mar 9+ gb/s-es a savszel es a proci is 2700mhz-en megy.. ja es stabil a rendszer..

engem nem zavar, hogy hogy annyian orlnek a 655mhz-nek, csak eppen szem elott kellene tartani, hogy nincs mogotte ''ero'' .. nekem pedig szemely szerint az nem tetszik, hogy a legtobben itt csak kizarolag a 655mhz-et latjak meg es ezt istenitik..
(4-es szorzoval tobben is tulleptek a 800mhz-et, de ertelme az nem sok volt :U )

Play nice!

(#38) Alvinka válasza westlake (#37) üzenetére

Alvinka
(tag)

Mi a fene megdölni látszik a rekordod? :DDD

A stabilitás dologban meg egyetértek veled...
Everestben elvileg szinkronba kapol a legjobb eredményt ha jól tévedek...

(#39) Fercsa válasza westlake (#37) üzenetére

Fercsa
(senior tag)

jol mondod;)
ez a ''libikoka'' eset... megkell talalni azt a elfogadhato hatart ahol ram es proci a legjobban kivan hajtva..
sajnos ez olyan jelenseg amitol nem szabadul senki:(
mind p4 ,mind a64 es persze dothannal is elojon:(

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#40) Hidi^ válasza Achill3uS (#16) üzenetére

Hidi^
(tag)

milyen 2t?

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#41) DeadMeat válasza Achill3uS (#33) üzenetére

DeadMeat
(veterán)

Akkor nagyobb ventit.Rosszul fogalmaztam :)

(#42) Scream007

Scream007
(őstag)

gracca szép eredmény.
ha ez az FX akkor ez egy 40e-s rampár ha jól sejtem :C
ennek a sebb.nek csak látványértéke van, semmi nem használja ki, főleg ha nem is stabil.
9x330cal szebben mutatna :B

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#43) Overlocker válasza Scream007 (#42) üzenetére

Overlocker
(veterán)

igen,bár ez nem kishazánkból van és nem is mostani széria :)

(#44) M3kk

M3kk
(őstag)

Van olyan TCCD is , ami egeszen 3.5 V ig stabilizalodik :) Havernak itt van egy olyan

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#45) Achill3uS válasza M3kk (#44) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

stabilizálódik.. ez nincs a szótáramban, mit értesz ezalatt? :P
(tipus, link? :D)

[Szerkesztve]

(#46) westlake válasza Alvinka (#38) üzenetére

westlake
(félisten)

nekem nem volt ebben rekordom... foleg nem ezzel osszehasonlithato..
a 626mhz az 9-es szorzoval volt elkovetve, de azzal sem mentem sokra az x2 miatt, mivel mekk everestben az egymagos procijaval kenterbe vert... szal nekem, ha volt is rekordom, akkor az csak latszat rekord volt

Play nice!

(#47) westlake válasza Scream007 (#42) üzenetére

westlake
(félisten)

9*330?? azt megneznem.. oda mar nitro kene a memorianak is..
oda mar olyan szintu stabilitas kellene sa memoria feszultsegnek es olyan homerseklet, ami mellett biztonsaggal adhatsz 3.3 - 3.5 voltot a tccd chip-eknek
ja es talan 40 modulbol sikerulne 2 512-est talalni, amik birjak dualban ezt a gyurodest

[Szerkesztve]

Play nice!

(#48) westlake válasza M3kk (#44) üzenetére

westlake
(félisten)

az uj szerias tccd chipek + a b6u815-os nyak mar ugy van megtervezve, hogy normal hutesnel 2.8 voltig legyen a legutosebb.. efolott a feszultseg felett egyre jobban hibazik..
viszont 2.8 volton uti a regi tccd-ket, amik 3.0 volton mentek

Play nice!

(#49) ALI_G

ALI_G
(veterán)

400-zal beszállhatok? ;] sajna a ramjaim nagyon gyengék, pedig úgy vettem, hogy bírják a kiképzést. kingston value pc3200 és 420on 2 2 3 5-ön elhalnak :(

(#50) Overlocker válasza westlake (#48) üzenetére

Overlocker
(veterán)

így van, a meg 3,5v kizárt...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.