Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#53) gabee jr


gabee jr
tag

A friss gyümölcs nagyon sokat segít ha például vért vesztettél, (szürke képernyő) igaz nagyon ritkán találni ilyesmit. A romlott gyümölcs szemét, soha ne edd meg, akkor se a extremely hungry vagy.

Vitamin és a friss víz/kulacs is legyen mindig alapfelszereltség. Csak üdítőt nem ihatsz mindig, mert extrém esetben kiszáradsz. Érdemes nagy hátizsákot keresni és sok zsebes farmert és katonai mellényt a motyóknak. Tapasztalataim szerint a cipő, kesztyű, sapka majdnem mindegy milyen. Maszknak, bukósisaknak sem láttam eddig értelmét, sosem veszem fel.

A haramiákkal nekem nincsenek rossz tapasztalatim, ha azonnal felteszed a kezed (F2) vagy köszönsz (F1) csak az bánt majd, akinek ez a célja.

Tabletre illetve nagy képernyős okostelefonra nem árt leszedni az offline térképeket a Google Play-ről. Nekem nagyon sokszor segített, főleg kutakat és az utak nyomvonalát keresem vele mindig. A bejelölt cuccok többé-kevésbé jól vannak jelölve rajta. A főutak melletti helységnévtáblánál tudod belőni a pontos helyed.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.