Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#3351) Zoltän válasza Joccc07 (#3347) üzenetére


Zoltän
csendes tag

Mi most átmentünk a csappatal a
Lone Survivor DayZ módolt küflöldi szeróra.
Belső nézetes a játék.
Ebben megtaláljátok.

https://dayzsalauncher.com/#/home

(#3352) Zoltän válasza jossua (#3343) üzenetére


Zoltän
csendes tag

Én úgy tudom hogy gyógyszerrel kezelhető a fertőzés.
Valami vírusos baci.

(#3353) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

dayz underground fixen el, ha valodi, vanilla, 0 mod dayzt szeretnel siman megeri az a kis angol jelentkezes.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3354) Zoltän


Zoltän
csendes tag

Üdv!

Csapatunkat fejleszteni szeretnénk erre keresünk játékos társakat.
Lone Survivor módolt külföldi szerón toljuk.
Feltétel:

* mikrofon
* 16+ életkor
Módolt szerón toljuk

Dayzsalauncher használunk:

https://dayzsalauncher.com/#/home

Csatlakozz bátran hozzánk

Discord elérhetöség:

https://discord.gg/G75857u

[ Szerkesztve ]

(#3355) makro


makro
aktív tag

Szia,

az új DLC-s szerveren is játszol?

(#3356) makro válasza makro (#3355) üzenetére


makro
aktív tag

A kérdés K1nG HuNp-nek ment, mert ő játszott nagyon sokat az underground szerveren.

Azóta elég sokat játszottam ott a srácokkal, nagyon barátságos a csapat. Angol tényleg szükséges, de megéri. Nagyon segítőkészek, szinte mindenről lehet dumálni velük.
Összefutottam még 2-3 random emberkével, akik szintén tök barátságosak voltak, de azért van 1-2 agresszívebb játékos is, akik inkább utóbb kérdeznek :D

Amit tényleg tudni kell, ez egy Hard Core szerver és nem egy PUBG :)

(#3357) nanorambo


nanorambo
őstag

Hosszú idő után újra beléptem. Tolom pár napja, de valahogy nagyon furcsa lett a játék.
A random spawn helyről nem tudok messze menni, mert egyből lelőne. Akárhowa tesz be a játék. Kicsit komolyan vehetetlen így. Bármit csinálok, bermerre indulok 10 percen belül lelőnek. Még akkor is ha a map széléhez közeli helyre tesz be.
Meg az is vicces, hogy rajtam kívül mindenkinek egyből van fegyvere. (nem modos szervereken vagyok csak). Fur felém egy gyerek full alap cuccban, spriccel belőle a vér, még hátizsákja sincs, elővesz egy pisztolyt és lelő.
Másik: Ugyan úgy fut felém egy gyerek egy sapka van rajta meg ott lóg a puska a hátán, lelő.
Betesz a játék a semmi közepére, elindulok, fut felém egy random csávó, gépfegyverrel lelő.
Utána bespawnol a map szélére szinte, nincs sehol semmi, rohan utánam egy gyerek military gearben és agyonlő. Hogy kerül oda militay geares player?
Vagy tudják a spawnhelyeket és bekempelik?

A sapwn helyekről nem lehet kimenni... Kicsit unalmas így.

A military bázisok körül mindig sok player volt, de most esélytelen egyedül bemenni bármelyikre is. Egyszerre minimum 4-5 player van ezeken. Még kaját is alig tudok lootolni, normális felszerelést teljesen esélytelen.

[ Szerkesztve ]

(#3358) makro válasza nanorambo (#3357) üzenetére


makro
aktív tag

Én az underground szervert csak ajánlani tudom, eddig senki sem akart megölni azok közül, akikkel eddig talàlkoztam... kivétel a medve :DDD

(#3359) K1nG HuNp válasza makro (#3358) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

jo hallani hogy mas is ott tolta, en egy jo ideje mar nem voltam jatek kornyeken egyetem miatt, nem tudom mikor leszek.. de ha igen majd megkereslek :))

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3360) nanorambo


nanorambo
őstag

Na jo, elég is volt ebből a játékból. Megint pihentetem pár évet :D
Végre szereztem fegyvert az egyik hazban ramrohant egy masik player, belelőttem kettőt, (sima alap tuha volt rajta) de még mindig futott felém, mindenhonnan spriccelt a vére, elővett egy pisztolyt belémlőtt és egyből meghaltam.

Belelövök kétszer, kb 10 másodperrcel ezek után elővesz egy pisztolyt és egy lövéssel megöl. :DD

(#3361) Marcoo017


Marcoo017
csendes tag

Sziasztok, én is újra nekiállnék a játéknak (az előző kommentek ellenére is :D) ki merrefelé játszik most?

(#3362) nanorambo


nanorambo
őstag

Még mindig nyúzom a játékot (vagy inkább az nyúz engem :D )
Az egyik puszta közepi házban mozgást láttam, közelebb mentem és két full geares csávó barkácsolta a bázisát, úgyhogy elsprinteltem onnan, befeküdtem egy bokorba. Két percre rá kijöttek a hátból és elfutottak, szóval én bementem a házba és kirámoltam őket :D
Sajnos később meghaltam mert kajájuk persze nem volt, szóval aki megtalálja a hullámat annak megint karácsony lesz.

Lehet én is betársulnék majd valakihez/valakikhez, mert amióta "felfejlődött" a játék, sokkal nehezebb egyedül.

(#3363) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Konzol játékosok!
Billentyűzet és egér támogatást kap a DayZ. Talán kicsit könnyebb lesz így. :DDD :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#3364) Damien.


Damien.
tag

Sziasztok! Tervezem megvenni a játékot mert haver nagyon nyüstöl. :) kérdésem az lenne hogy a gépemen futna e rendesen full hd felbontáson 60fps-el. i3 8100, gtx 1060(3gb), 16gb ram. Érdekelne a véleménye akinek hasonlo gépe van. Köszi előre is!

(#3365) K1nG HuNp válasza Damien. (#3364) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

ennel joval gyengenn 1050 (nem Ti) es pentium procis gepem is nagyon szepen elkattogott a jatek, gondolom azota meg heggesztettek is rajta szoval sima lesz

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3366) makro válasza Damien. (#3364) üzenetére


makro
aktív tag

Szerintem is bőven az ajánlott kategóriában vagy, de itt meg tudod nézni mit írnak: https://store.steampowered.com/app/221100/DayZ/

(#3367) nanorambo válasza Damien. (#3364) üzenetére


nanorambo
őstag

Nem is a 60 fps a gond, azt szetintem siman hozza a gepeden. Csak az a baj, hogy PC-n hajlamos random megakadni. Futsz, körülnézel és rgy két másodpercre megáll a játék. Mondjuk ezen a 16 gb szetintem sokat segít.
(Én most ps4-en tolom)

(#3368) Damien.


Damien.
tag

Köszi az infókat. Azóta megvettem a játékot, és tényleg hibátlanul fut. Haverral nyomattuk, jóféle. Csak nehéz jó szerót találni. Mert olyasmit keresünk ahol van normális loot, nem kell hogy rogyásig legyen, de azért akadjon. Legyen pvp, időjárás és napszak váltakozás, zombik, ilyesmi, és nem árt ha vannak playerek is. :) tudtok ajánlani 1-2 ilyesmi szervert? Elöre is kösz. Jó lootolást mindenkinek!

(#3369) nanorambo


nanorambo
őstag

Nem tudom milyen hiperszerencsés, vagy hiperszuper emberek játsszák ezt a játékot :D
Sikerült teljesen felhúzni egy karaktert, még éjjellátóm is volt, álcaruha stb. A szerveren beesteledett benyomtam az éjjellátót (nagyon durván jó cucc), egy csomóan leléptek a szerverről, alig maradtunk. Éjjel a semmi közepén futok, erre valahonnan lőnek rám. Megfordulok és látom, hogy mögöttem fut egy másik player. Mennyi az esélye ennek, egy szinte üres szerveren éjjel, a semmi közepén. :D
Mindegy elég zsíros célpont voltam szóval lesz mit lootolnia.

(#3370) kozi71


kozi71
senior tag

Szevasztok!
Arról érdeklődnék van-e lehetőség G-portálos szerverre módokat feltenni a játékhoz?
Találok valami leírást, magyarázatot hozzá? Vagy nem lehet, ne is keressek?
Néztem youtube-t, meg google tesót. De igazából csak sokan használják.
Konkrétan erre a témára nem találtam szájbarágós nekem való videót.
köszöntem szépen!

high tech, low life

(#3371) Chalez


Chalez
őstag

Nyomja innen valaki? Én sima official Livonia szerveren vagyok, esetleg csatlakoznék valahova....

(#3372) nanorambo


nanorambo
őstag

Bezár a Bohemia Interactive, de allítólag a DayZ-t nem hagyják magára, jelentsen ez bármit is... :(

[ Szerkesztve ]

(#3373) wjbhbdux válasza nanorambo (#3372) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem a Csehország beli Bohemia zár be, csak egy kis szlovákiai csapatukat építették le ami támogatta a DayZ fejlesztését.

Mindenestre a DayZ eredeti ötletgazdája és a konzolosítás előtti 2014-18 közti fejlesztést vezető arc összeálltak egy új túlélő játékra a saját stúdiójában. [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#3374) Zoltän


Zoltän
csendes tag

az nem jó

[ Szerkesztve ]

(#3375) Zio


Zio
csendes tag

Helló!

Szeretnék hívni [Pve] játék módra játékosokat akiknek nem gond a Pvp mentes játék.

PvE tehát player vs környezet, azaz zombik és állatok és pvp-zni tilos.

Discord elérhetösége változott erre:

Dayz Pve discord szeró link

[ Szerkesztve ]

(#3376) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Nem rég kezdtem a játékot és van egy dolog amit nem tudok, hogy feature vagy hiba. Főleg esőben és napszak fény viszony változáskor jelentkezik. Olyan mintha a kép kockák közé ritkán bekerülne egy full fekete kép, ez úgy hat mint egy nagyobb pislantás. Másnál is van ez a jelenség? Ha nincs mi lehet a gond?

Köszönöm!

i9 / 4080 / 32"

(#3377) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Játszik ezzel a játékkal még valaki? Magyar közösséget keresek, hátha... :)

(#3378) Podpupi válasza jkrisztian (#3377) üzenetére


Podpupi
tag

Hello.
Ezen a szeron találsz:
[HUN/ENG] Play4Fun Dayz Server

Address
51.89.111.203:2302 (Game Port)
51.89.111.203:2303 (Query Port)

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.