Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#238) bugylee


bugylee
tag

Beszoptam egy grafikai ficsört. Két órán át kempeltem 500 méterről a bázist, a scope végig a főépület zárt ajtaján. Szerver csurig, mégsem jön senki. Gondoltam kicsit közelebbről szétnézek miért ez a csönd. Alig megyek pár lépést, látom az ajtó nyitva. Visszamegyek a helyemre, ajtó zárva. Előrébb megyek kicsit, ajtó tárva, meg kb 20 másik. Fasza volt. Végig kempeltem az ajtót ami nálam csukottnak látszódott, miközben az emberkék ki-be járkáltak gondolom. Ekkor lesétáltam Elektro határába, kiléptem az erdőből, éltem kb 5 másodpercet.

Ha vki leveszi a grafikát az élvezhetőség határára az jól jár. Mert hiába fetrengek a dzsindzsába, hiába vagyok fél méteres fűben bokor mögött, 300 méterről már csak engem látnak. A másik idegesítő dolog az irányváltás futás közben. Hogy ezt miért nem javítják ki? Ez a cikk-cakkban futás egy fizikai csoda. Semmi sebességvesztés, semmilyen centrifugális erő nem hat a mozgásra. Az már csak hab a tortán, h nem auto fegyverrel eltalálni egy ugrabugráló pixelhalmazt nem kis feladat. Mert itt van a célzás. Ez az összes armában szar volt, itt is az lesz úgy néz ki. Mintha egy lavór takonyban húzkodnám a fegyvert úgy mozog. Ne legyen árkád mint CoD-ban de igazán javíthatnának rajta, elvégre lövöldözős gém lenne v mi. Plusz ha leveszem az egér érzékenységét annyira, h jó legyen nagyjából, hozzáérek egy székhez v vmi tárgyhoz és epilepsziás roham kerülget mert annyira begyorsul. Van, h háromszor célzok be egy ajtót mire bemegyek.

Apropó ajtók. Miért felém nyílik 99%-ban az összes? Nem lehetne fordítva? A becsukásuk meg nagy gyakorlatot igényel, eltalálni azt a pontot... Ezek idegesítő hibák. Mert ok, tudomásul veszem, h alfa, h ledobtam ma is a fullos M4-et a fölre míg pakolásztam de felvenni már nem tudtam. Hogy ki akartam venni töltényt a ládámból és letettem de elnyelte a föld. Ja, M4. Rohadtul elterjedt Kelet-Európában. Az USA-ban meg Kalasnyikov nő minden bokorban. Van itt munka bőven.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.