Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#236) RasHaN


RasHaN
aktív tag

Kalandos volt az este Elektroban. Bekesen kempelgettem a tuzoltosagon, amikor szemet szurt hogy ket baltas srac ujoncokat oldokol. Megmutattam nekik hogy a taplaleklanc csucsan sajnos nem ok vannak, szorakozzanak mashol, vegre felavatva az M4emet.
Ezek utan egy frissen spawnolt jatekos tevedt a tetömre, igy hat kapott egy vegso ajanlatot: adok neki egy revolvert, hat golyoval, cserebe faradjon odebb valahova mashova. Nagy boldogan fosztogatta tovabb a kornyezo hazakat, 5 golyot ellött zombikra, amikor egy M4-el ellatott ur jobbletre szenderitette. Sajnos a holttestenel a pisztolyom mar csak ruined allapotban volt.

Ezek utan ujra a tetön nezelodve egy mesterlovesz ugy gondolta hogy celszeru lenne engem eltenni lab alol. Sikerrel. Szerencsere pont elektro meleltt spawnoltam, es visszaszereztem minden holmim (egy katonai nadrag, es a benne levo targyaim ruined statuszba ugrottak sajnos).
Jobbnak lattam odebballni, mielott a gyilkosom is megerkezik a helyre, amikor hirtelen ramakaszkodott ket alsogatyas tag. Eloszor ki akartak rabolni egy ures pisztollyal, "PEW PEW felkialtasokkal, de ugy ereztem az m4-em csak elrettenti oket, es jobban erdekelt hogy szaladjak, mielott a korabbi gyilkosom odaer. Tuloltozott cimboraim lelkesen kovettek "YOU ARE MY BEST FRIEND HELLOO HELLLOOO" kialtasokkal. Probaltam szep szavakkal a fejukbe verni hogy egy mesterlovesz vadaszik rank, nyugodjanak le kicsit, de valamiert jobbnak lattak ha elkezdenek okollel utni.

Vesztettek.

Igy hat Sir Robin a bator elfutott, es batran kilogolt.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.