Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#207) bugylee


bugylee
tag

Mikor bázison v reptéren lootolok mindig beteszem mögöttem az ajtókat, hogyha jön vki azt higgye még nem volt ott senki és ne fogjon gyanút. Jött is ezerrel egy cowboy kalapos ember M4 a hátán, hallom épp merre van mert dobogott a bakancsa. Baltával agyonb_sztam.

Gondolom megtanulta a leckét: veszélyes helyeken a fegyver mindig a kézben de lövésre készen. Nem elég csak tartani, meg kell nyomni a space-t is mert az is idő míg felemeli. Plusz soha nem háttal a bejáratnak nézegetjük a lootot mert baltával lecsaphatnak. :K

Továbbá nem árt normális fejhallgatóval játszani. Délelőtt a reptéren a börtönben hallottam mikor indult lefelé az emeletről egy fickó pedig dörgött és esett. Gugolva vártam rá a lépcső aljánál...

Áttértem hardcore-ra mert így nincs külső nézet és nulláról indult a karim. Kb 30x váltottam szervert mire dobott egy M4-et, de se ACOG, se tompi se grip. Azt mondtam, ha dob egy Mosint az lesz (már volt 2 távcsövem hozzá), ha M4-hez cuccost akkor az. Se ezt se azt nem találtam. Átnéztem legalább 100 barakkot, legalább 30 börtönt és uannyi iskolát. Aztán átroham a pályán a másik oldalra és Mosinom lett. Sznájperkedni fogok.

Egyébként ma lemértem mennyi idő átszelni a pályát ÉK-DNY saroktól sarokig. Megy egy magasfeszültségű vezeték így azt követtem, majdnem egyenes nyomon halad így nem kell nézegetni a kompaszt. 1 óra átérni. Az ÉK-i reptér - Zelenogoszk táv 45 perc, Berezino - Zelenogorszk valamivel rövidebb. Csak érdekességként mondtam... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.