Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#1064) m3gyo válasza DokiBaxxi (#1062) üzenetére


m3gyo
csendes tag

Nekem egy AMD FX6100-am van és egy Ati 7770-es (1 GB) kártyám és 8 GB (RAM). Ha jól emlékszem az utolsó állítgatásom előtt kint mezőn/erdőn/stb,,, 40-60, házakban zárt helyen 80-120, városokban 20-35 között, kisebb-közepes városokban 30-40 között. De majd ha ma nem is, akkor holnap megnézem a pontos számokat fraps-val.

Amire emlékszem a beállításaimból így látatlanban 1920*1080
Textura: high/high
De nincs AA, HDR: low, post processing disabled, shadows low vagy very low terrain is low azt hiszem
Azt vettem észre, hogy ezek a beállítások a látványt szinte semennyire nem befolyásolják a játék szép marad, de cserébe nem lesz 10 fps a nagy városokban, meg nem lesz grafikai lag. Érezhetően pontosabban tudom agyoncsapni a zombikat is amúgy. Amúgy meg nem nagyon érdekkel, hogy a távoli 1000m-re levő épületnek/fának mennyire is van elmosva a lombkoronája, ablaka, stb...

Plusz egy pár trükk a config állományban: ilyenek, hogy max látótávolság visszavágva 1800 m-re (alapból valami 3000) Árnyékot csak 100m-belül rajzol ez is alapból valami 500m, meg az épületek talán poligon beállítását is levetem 170.000-re az is 500.000 volt észre sem vettem a különbséget, csak az fps-ben de ott ha 200.000 alá viszi az ember akkor akár 5-8-10 is lehet.

Hirtelen ennyi de majd ha teszteltem akkor írok pontosabb adatokat és a beállításokat is felteszem majd ha kell, bár ezek neten is megtalálhatók.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.