Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#28) chris0000


chris0000
őstag

vegyes érzésekkel indultam el én is a KV-ba,h megvegyem 20e-ért előrendelésbe,csúcsáron de az első napos vétel vhogy mindig más,mint mikor hónapok múlva veszi meg az ember...újdonság vagy a "vajon milyen lehet a játék" érzése :D felraktam,elkezdtem és nem igazán nyűgözött le az első fél óra...aztán szerencsére egyre jobban kezdett tetszeni...szerintem egész hangulatos ahogy elkezdődik a történet és egyre jobban belemerül az ember...az atmoszférája bejött teljesen mégha egy újabb zombis játék is és kezd beszippantani...persze a szokásos kis gyűjtögetős,craftolós,zombis móka lesz...de egész jól felvan építve a világ,lesz mit felfedezni...a növényeket,trófeákat el lehet adni,gyűjtögetve ezzel a bizalmi pontokat az egyes táborokban,feloldva ezzel más egyéb lehetőségeket...fegyverek vásárlása vagy a motorhoz lévő alkatrészek,fegyver alkatrészek vétele,fejlesztgetése...van jónéhány menü a játékban amit lehet tanulmányozni...a grafika azért elég jó,bár tényleg vannak olyan részek/részletek ami azért nem az igazi,mint pl.:belső helyszínek falai,texturái,környezeti tárgyak megjelenítése...vagy egyes külső helyszínek elnagyolt,alacsony poligonszámú megjelenítése...de összeségében azért törekedtek arra a készítők,h jól nézzen ki mindenhol...azt se felejtsük el,h ebben benne lehet/van a direkt downgrade is,mert nem mindenhol bírná a gép...az eső,a viharok is tetszenek...későb lesz hó is...nekem megfelelő,pedig nem szeretek kompromisszumokat kötni mikor játszom mondjuk pc-n!a zseblámpát nem tudom,h sikerült így megvalósítani...konkrétan nincs rá modell a játékban,nincs semmi a kezedben vagy a válladon,sehol...ami vílágítana...csak úgy "jön" a fény...ha megfordul az ember akkor a háta mögött lévő területet világítja meg! a magyar felirat nagyon jó,h belekerült,mert ahogy kezd kibontakozni a történet,egész jól fenntartja az érdeklődést,izgalmat...ha egy induló árat nem is,egy sales alatti vásárlás best buy lehet!csak győzd kivárni... :D

most játszottam megint 1-2 órát...most már nagyon tetszik!... :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.