Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Damnation

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
A Codemasters egy igen érdekes ötlettől vezérelve átnyergelt az autós játékokról az akcióra, és idén egy újszerű FPS-TPS hibrid játékot ad ki Damnation címmel. A stuffban szabadon váltogathatunk az FPS és a TPS mód között, előbbit főleg lövöldözéskor, utóbbit pedig a Mátrix-ot megszégyenítő ugrálós részeknél fogjuk használni. A grafikára nem lehet panasz, lévén ezt a játékot is az Epic Unreal Engine 3.0 hajtja majd. A hölgyemény ezenkívül igencsak dekoratív külsővel és "középen semmi" ruhával büszkélkedhet. (Mostanában úgyis az a divat). A játék PC-re, X360-ra és PS3-ra érkezik még az idén.

"Steampunk" stílusú kellemes hentmészár hibridről van szó, amelyben kedvünkre váltogathatjuk az FPS és a nézdahátam nézőpontokat, aszerint, hogy éppen tömeggyilkolunk vagy platform-rejtélyeket (most hogy jutok fel oda?!) igyekszünk megfejteni. Az alternatív történelmi szituációban az amerikai polgárháború kicsit elhúzódik, egészen a 20. századig.
Forrás: Hardwired.

Egyenlőre csak egy pár kép van a játékról, íme:

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Friss Damnation előzetes.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) mad1 válasza Vistaboy (#2) üzenetére


mad1
veterán

nagyon igeretes,de vajon nyarig kijon?

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) Vistaboy válasza mad1 (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem Karácsony esélyesebb. Bár ha egyszerre jön a Tomb Raider - Underworld-el, akkor amíg azt nem fejezem be, ezt felejtem el. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) feka007


feka007
nagyúr

Na mégegy ugyan úgy kinéző UE3-as gém... Nem tudom mért vannak oda ezért az engineért, annyira nem szép, és ahogy nézem nem olyan jól skálzhatómint ahogy mondták, legfeljebb jó reklám...

[ Szerkesztve ]

(#6) mad1 válasza feka007 (#5) üzenetére


mad1
veterán

ennel a jateknal a gyorsasag-akcion van a hangsuly.a timeshift sem a legszebb es megis nagyon jo jatek.tokmindegy az engine

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) feka007 válasza mad1 (#6) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem a Timeshift sz*r volt, de hát ez van, van akinek bejött, bár az igaz, hogy szép se volt túlzottan, mondjuk az eső-effekt nagyon ütött.

(#8) mad1 válasza feka007 (#7) üzenetére


mad1
veterán

ezt probalom mondani,hogy nem a grafika a jatek.persze haladni kell a korral nem vitas.
akkor mast hozok fel.cod 2-4 jobb mint a crysis sokak szerint,megis uti a crysis grafikara. :B

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) fpeter07 válasza mad1 (#8) üzenetére


fpeter07
veterán

A cod multiba jó a crysis szinglébe :)

(#10) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Damnation bejelentés és új képek.

"A Codemasters bejelentette a Damnation című poszt-apokaliptikus akciójátékot, melyben a címadó mamutvállalat ellen kell majd hadat viselnünk a kietlen vidéken való túlélésért."
Forrás: PC Dome.

Érdekes, ha még csak most jelentették be, akkor eddig miről beszéltünk? :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Gyusz válasza Vistaboy (#10) üzenetére


Gyusz
őstag

Kicsit késve ért oda az infó, van ez így :D
Az E3 alkalmából igazán összedobhattak volna a fejlesztők egy videót, bár még a mai napon mutathatnak valamit.

(#12) Gyusz válasza Gyusz (#11) üzenetére


Gyusz
őstag

A Comic-Con 08 alkalmából némi ingame anyag SD és HD minőségben.

(#13) Vistaboy válasza Gyusz (#12) üzenetére


Vistaboy
veterán

Érdekes lesz, akció, puzzle, platform keverék. Mondjuk kíváncsi vagyok arra, hogy amennyiben tényleg nem lesz Health-bar a játékban, honnan tudjuk hogy mennyi sérülést szereztünk? :F Bevörösödik a képernyő, vagy mi? :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Damnation Trailer és képek.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Elindult a játék hivatalos oldala.

Bár még elég szegényes.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Részletes Damnation Előzetes!

"A játék az Unreal Engine 3.0 erősen módosított változatát használja majd, ami nem meglepő, hiszen a Damnation az Epic által meghirdetett Make Something Unreal modkészítő versenyre készült eredetileg, csak ezek után figyelt fel rá a Codemasters. A Gears of War-hoz hasonlóan ez a játék is külső nézetes lesz, láthatjuk majd, ahogy Rourke cserélgeti a stukkereit, újratölt, azonban Marcusszal ellentétben vele nem lehet majd fedezékbe vonulni. A fejlesztők a taktikai elemek helyett inkább a pergős, epikus csatározásra szeretnék helyezni a hangsúlyt, ezen opciót ezért hagyják ki művükből."
Forrás: Gamekapocs.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez biza nem tünik rossznak:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Rengeteg Damnation kép.

"Várhatóan az év végén jelenik meg a Blue Omega és a Codemasters frigyéből születő Damnation. Az Unreal Engine 3-at használó játék amúgy nem tekinthető se klasszikus FPS-nek, se klasszikus TPS-nek, hiszen a fejlesztők célja pont egy hibrid játék megalkotása."
Forrás: PC Dome.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) west válasza Sirandrish (#17) üzenetére


west
őstag

nem am.bizton vegigviszem... :K

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#20) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Most láttam meg ennek a játéknak a trailer-ét Clanbase oldalán, érdekes és szimpatikus koncepcional tűnik. Tetszik a hangulata, a kalapos ürgéről, a Batman anime-ben szereplő céllövő fazon jutott eszembe :)
Bár lehet irányításban gáz lesz nekem, mivel fps (főként csé, cod) orientált vagyok. Ez teljes egészében külső nézetes lesz, vagy lehet váltogatni? Bár akkor is fura lesz megszokni. Mintha Prince of persiaban egesz vegig íjjal kellene lődöznöm :D De kíváncsian fogom várni az eredményt, mert a videók alapján szimpatikus.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#21) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Megnyílt a Damnation hivatalos oldala!

Damnation Weboldal.

Ezen felül egy single player gameplay trailert is megnézhettek itt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Itt pedig egy rakás új kép.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) mad1


mad1
veterán

Mikor jon?

Ne szemetelj ! = Steam

(#24) Gyusz válasza mad1 (#23) üzenetére


Gyusz
őstag

2008 telét írják, de szerintem könnyen átcsúszhat 2009-re. Egyébként nagyon látszik a játékon, hogy ez is UE3-at használ.

(#25) mad1 válasza Gyusz (#24) üzenetére


mad1
veterán

Valoban...Nem artana a karacsony fa ala :D
:K jaja,Le sem tagathatna ezt a ruhat.

Ne szemetelj ! = Steam

(#26) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Csúszik a Damnation.

"A Codemasters figyelő tekintete alatt a Blue Omega által fejlesztett játék eredeti megjelenési dátuma december lett volna, ám elhalasztották a boltokba kerülést."
Forrás: Gamekapocs.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) mad1 válasza Vistaboy (#26) üzenetére


mad1
veterán

Ezek is kihadjak a karacsonyt.Barmok :W

Ne szemetelj ! = Steam

(#28) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Damnation: Megjelenés Április 21.-én.

"A tűkön ülve várt - Unreal Engine 3 által meghajtott - alkotás esszenciája így foglalható össze: "Fallout univerzumban játszódó és Indiana Jones/Lara akrobatikával izmoló, motorral falon száguldozós, világhatalomra törő gonosz fegyvermágnás ellen harcoló szóló és multiplayer játék."
Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#29) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Damnation: Megjelenés Április 21.-én.

"A tűkön ülve várt - Unreal Engine 3 által meghajtott - alkotás esszenciája így foglalható össze: "Fallout univerzumban játszódó és Indiana Jones/Lara akrobatikával izmoló, motorral falon száguldozós, világhatalomra törő gonosz fegyvermágnás ellen harcoló szóló és multiplayer játék."
Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#30) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Damnation: Megjelenés Április 21.-én.

"A tűkön ülve várt - Unreal Engine 3 által meghajtott - alkotás esszenciája így foglalható össze: "Fallout univerzumban játszódó és Indiana Jones/Lara akrobatikával izmoló, motorral falon száguldozós, világhatalomra törő gonosz fegyvermágnás ellen harcoló szóló és multiplayer játék."
Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) DerStauner válasza Vistaboy (#30) üzenetére


DerStauner
senior tag

az áprilist nem tudták tartani. de most már kinn van.

(#32) Sirandrish válasza DerStauner (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

kint..és nem lett egy olyan nagy durr mint amilyenre a gameplayekből következtettem:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) Corsa1 válasza Sirandrish (#32) üzenetére


Corsa1
tag

ma volt szerencsém kiprobálni de átlagos lett szerintem.grafika rendben van de láttunk már ilyet viszont u3nak hála gépigény nuku. 1920x1080ban játszok minden high.kicsit jobbra számitottam de azért végigviszem majd.

(#34) DerStauner válasza Corsa1 (#33) üzenetére


DerStauner
senior tag

ma este én is kipróbáltam. most érkeztem meg a bányába. hááát...nem izzasztja meg a videókártyát, az biztos. egy dolog idegesít: a hosszú átvezető videók. egyébként időtöltésnek jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#35) Departed


Departed
őstag

Szerintem remek lett, én nem számítottam nagyra, és nem is csalódtam, élvezetes móka :K

(#36) Departed


Departed
őstag

Nektek megy driver-ből erőltetve az élsimítás? Valami ötlet, hogy melyik grafikai beállítással akadhat össze? :F

(#37) Dark KillerX válasza Departed (#36) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Sztem az AA nem fog működni az UE3 miatt. :K

(#38) Departed válasza Dark KillerX (#37) üzenetére


Departed
őstag

Sejtettem ilyen választ, csak az UE3-nál már meg van oldva az AA driverből támogatása...lásd UT3, Bioshock...ez ilyen játékfüggő dolog ezek szerint? Vagy lehet hogy következő Catalyst javítja vajon? :F

[ Szerkesztve ]

(#39) mad1 válasza Departed (#38) üzenetére


mad1
veterán

Igen,jatek-engine fuggo.
Bar ugy latom ebben nem tamogatott az AA.

Ne szemetelj ! = Steam

(#40) Departed válasza mad1 (#39) üzenetére


Departed
őstag

Hát ezaz...remélem nem csak én vagyok AA-szerető :)
No mindegy, ettől függetlenül szerintem jó játék, mégjobb akkor lenne, ha nem kábé fél óránként mentené a játékállást, mert emiatt sok a szívás :(

(#41) mad1


mad1
veterán

Az elejen az bug amikor a kotelen kell lefele maszni vagy en nem tom de raaugrok es meg sem moccan az arcom.

Ne szemetelj ! = Steam

(#42) mad1 válasza mad1 (#41) üzenetére


mad1
veterán


Itt melyik gombal csuszik?Mert en raurok a kotelre,de meg sem moccan. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#45) Departed válasza ALONSO11 (#44) üzenetére


Departed
őstag

Közben megbeszéltük, hogy inkább hagyd ezt a játékot a fenébe, és inkább jóval játssz (pl. Wolverine) ;)
Csak hogy itt is látszódjon, hogy válaszolok is annak, aki kérdez tőlem :K

(#46) kokoato válasza ALONSO11 (#43) üzenetére


kokoato
aktív tag

Hali!

Én pl hiába nyomtam bármit, nem volt hajlandó lecsúszni, cserélnem kellett egy dll-t is! Ha más is igy jár irjon, és leirom pontosan melyik az a dll, most nem jut eszembe, de megnézem neki!

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#47) mad1 válasza kokoato (#46) üzenetére


mad1
veterán

Nekem is ue.a gondom mint irtam...Szoval melyik lenne az a dll? :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#48) kokoato válasza mad1 (#47) üzenetére


kokoato
aktív tag

Hali!

Nálam van olyan hogy vitality.dll. Nekem az kellett bele!

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#49) RMZ250 válasza ALONSO11 (#44) üzenetére


RMZ250
senior tag

Csá. Én is itt akadtam meg. Esetleg találtál már megoldást.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Damnation
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.