Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Da tricky blogja

Hozzászólások

(#1) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 9. Kedd

Huh, tök jó érzés megnyitni egy blogot! Ma elég jó napom volt, a dogán kívül. A doga nem tudom, remélem 5-ös lesz. Mert ha nem, akkor a szüleim lehet nem örülnének neki, mert valószínűleg már engem júniusban lezárnak, mert utána megyek (június 1-én) Luxemburgba nemzetközi kosártornára a Honvéddal. De szerintem 4-es lesz sajna... Csak nem lesz belőle baj. Amúgy jó kedvem van, mert vezet a New Jersey 1-0-ra meg a Detroit is vezet (Playoffban). Mostanában rosszalkodik a gépem ,mert állandóan leáll, leblokkol. Kaptam tegnap egy yo-yot és ma egész nap azzal játszottam. Írtunk egy kerületi felmérőt angolból. Nevetségesen könnyű volt. Most ezen a héten nem megyek edzésre, mert eltört a hüvelykujjam. Na most megyek. PEACE!!!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#2) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 10. Szerda

Na újra itt csak most! :) Ma eléggé fárasztó napom volt, de amik történtek, azok izgalmasak voltak. Akkor kezdem sorolni: 1. Osztályfényképezés, asszem NO COMMENT!!! Érted vigyorognunk kellett meg szépen állni, még a vidám képnél se lehetett egy peace vagy West Coast jelet mutatni. :(( Én meg ráadásul a csapattal is fényképezkedtem... Utána tollbamondás, az volt a legfárasztóbb, de utána jött a TESI!!! :) Mint már tegnap említettem nem tesizhetek. Ma kidobósoztak a többiek és megkérdeztem Kati nénit, (mert már nem fáj az ujjam [Fastum gél fo'eva'!!!]) hogy kosarazhatok-e. És hurrááá igent mondott, tehát jól elvoltam utcai cuccban ott kosaraztam a tesi teremben, azt tudni kell, hogy a tesi tanárom a suli kosárcsapatának az edzője, azért ilyen kivételezős velem... Aztán Kerekes Kati nénivel egy fárasztó irodalom óra Pete Pite olvasásával. Az egész órát végigleveleztem. Aztán befizettem az Angliai utat és húztam kajálni, utána Laci bácsi különangol, megmondtam neki, hogy holnap is megyek hozzá. Ennyit a mai napomról! Ahogy most leírtam, nem is tűnik olyan fárasztónak és unalmasnak! :D

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#3) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 11. Csütörtök

Na megint fárasztom a kezem és a billentyűzetet! Ma háát jó napom volt semmi jó és semmi rossz nem történt velem, tehát olyan közepes nap volt! De trötént velem valami.... Megint volt tesi most röplabdáztunk, amit én nagyon jól játszik, de mivel nem tesithetek csak néztem őket :(! Törin idegesítette a Bence, a Dávid Sára nénit azt begurult és azt mondta nem irat kisdogát, hanem kemény lesz a témazáró :U! Most jön az elhatározás: Az van, hogy szeretnék keményen a tanulásra koncentrálni! Mert valószínűleg lezárnak engem június 1-én! És akkor felelni fogok sajnos sokat és arra sokat kell tanulni :(! De meg fogja érni, mert jó lelkiismerettel megyek Luxemburgba a Nemzetközi Tornára (kosár). Remélem elhatározásomat sikerül végrehajtani és ki fogok tartani! Hát szurkoljon nekem mindenki:)! Most megyek tanulni és amikor mindent megtanultam akkor jövök vissza csak!!! Na PEACE!!!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#4) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 12. Péntek

Nem tudom mit mondjak a mai napomról, de valamit csak kitalálok... :UMa reggel már ideges voltam, hogy miért nem mehetek a Passattal, hanem mindig csak a Clio-val. Aztán meg nem mehetek a Viktor bulijába holnap, mert megyek mamámhoz. Annak nagyon nem örültem. Mivel hiányzott az osztályfőnököm az utolsó két órát helyettesítették. Az egyiken szabadfoglalkozás volt, a másikon töriztünk... Befejztük az anyagot, hétfőn összefoglalás és csütörtökön dolgozat (ami nagyon nehéz lesz :(). Ezért amikor jöttem hazafele akkor végig tanultam a törit, legalább már az évszámokat tudom, meg hogy ki mikor uralkodott. Eddig sikerül betartani az elhatározásomat!:) Apa csak holnap jön haza, mert megbeszélésük van Monoron. Amikor hazaér akkor indulunk a mamáékhoz. Ott majd sokat kosarazaok meg haverok meg buli is lesz! Na mivel már mindent megtanultam most megyek játszani! Talán NBA 06... Na PEACE!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#5) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 13. Szombat

Ma elég furán kezdődött a napom mert már 5:45-kor már TV-ztem. Azért mert addigra már harmadjára keltem fel. Akkor néztem a Clippers-Suns meccset, amit a Suns nyert 94-91-re. Jó meccs volt... Utána lementem boltba, utána kajáltam bla-bla-bla. Anyukámtól megtudtam, hogy csak Hétfőn jövünk haza innen a mamáéktól. Ezért Hétfőn nem is megyek suliba! ;) Mostmár itt vagyunk a mamáéknál, érdekes, hogyha az ember csak arra használja a gépét, hogy játsszon vele, akkor egyáltalán nem hiányzik neki... Bár arra jó, hogy megtudd a híreket, de ha nincs akkor sem vesztesz semmit. Itt a mamáéknál van kosárpalánk, így ahogy megjöttünk az volt az első, hogy labdát ragadtam és elkezdtem nyomatni. Unokatestvéreim beszopják az összes trükkömet, ezért élvezetes a játék. A nagyobbiknak (16 éves) akkora Boomerangot nyomtam, hogy azt se tudta hol van!!!:) Még talán kimegyek egyszer kimegyek dobálni, de már lehűltek az izületeim sajna így már valószínűleg nem leszek olyan jó. Áááá mégsem inkább kimegyek olvasni anyához. Na PEACE!!!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#6) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 14. Vasárnap

Na a mai nap izgalmai eléggé vegyesek voltak... Reggel kimentem egy kicsit kosarazni, aztán jött a két unokatesó, hogy menjek gyorsulási versenyre a Kaloringbe. Elhatároztam, hogy elmegyek biztos jó lesz. És nem is csalódtam! Nagyon király motorok tömkelege Suzuki, Kawasaki, Honda és minden mi szem szájnak ingere. Voltak streetfighterek is. Azok nagyon keményen trükköztek, volt hogy a csávó úgy ment egy keréken, hogy a társa meg a motorról !söpörte! a koszt a hátsó gumiról. Meg volt egy motorjuk, ami egyesben 168-at, kettesben 226-ot, hármasban 286-ot, négyesben 345-öt és ötösben 419-et megy!!! Aztán jött vihar akkor bementünk egy kocsmába ott ettünk egy chipset és utána visszamentünk a pályára. Akkor voltak a döntők azt félig végignéztük és most ''itthon'' vagyunk. Most megyek kosarazni! PEACE!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#7) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 15. Hétfő

Furcsa úgy írni, hogy egy nap nem vagy iskolába, mert azért mégiscsak hiányzik :O.... Najó nem is! :DDD Semmi különös nem történt velem, reggel kosaraztam, aztán lefürödtem, mert megizzadtam. Utána ebéd és irány haza Pestre. Egyből mentem elvileg futóedzésre, de edzőmeccs lett belőle, mert kevesen voltunk (14-en). Aztán megint lefürödtem (edzés után mindig fürödni kell). Aztán szüleim mondták, hogy beszéltek az osztályfőnökömmel a lezárásról. Mindenből nagyon keményen kell tanulnom, mert a június 1-ei jegyem az az év végi jegyem (de az osztályfőnököm azt mondta, hogy semmiből nincs semmi gond mindenből 5-ösre állok). Mivel megígértem magamnak, hogy tanulni fogok keményen én betartom a szavam. Remélem jó lelkiismerettel megyek Luxemburgba, csak azért is, mert lelkileg is rendben kell lennem. Na megyek PEACE!!!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#8) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 16. Kedd

A mai napom nem is sikerült valami nagyon jóra! Elég jól indult igaz, majdnem kaptam egy beírást az angol tanáromtól. Éneken énekeltünk, kénytelen voltam én is, mert amúgy beírnak az osztályfüzetbe. Utána jött a halál: nyelvtan. Na és kiosztották a dolgozatokat! Az osztályátlag 3-as lett. Ez magunkhoz képest jó eredmény. Nekem sajna 4-es lett! Két ponttal csúsztam le az ötösről :O... Kiosztották a tollbamondást is! Az is 4-es lett, na akkor nagyon dühös lettem. De megint két ponttal csúsztam le az ötösről, HIHETETLEN!!! Így második félévben most van két 5-ösöm és két 4-esem, ami pont négyötöd. Na de nem szomorkodok, mert csak előre nézek és minden jó lesz! Aztán nem ebédeltem: 1. azért, mert még nem adták ki a kaját, 2. azért, mert láttam, hogy paradicsom főzelék lesz, 3. azért, mert nem is volt étvágyam. Aztán hazajöttem, most tanultam és most megyek megint tanulni! PEACE!!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#9) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 17. Szerda

AO - ez az új köszönésem, mert Souljah is így köszön, de majd megkérdezem, tőle, hogy mit is jelent?! Tehát a mai napom nagyon jó volt! Sokat röhögtem és aktív voltam az órákon. Első óra matek volt kiosztották a kisdogát (amit én nem írtam meg, mert nem voltam Hétfőn :P). Utána egy furcsa keverék természetismeret/osztályfőnöki óra jött. Aztán egy irodalom és egyben az Egri csillagok elemzése. Mármint a könyvé. Utána tesi röpizéssel, tök kira volt holnaptól már hálóval játsszuk. Utána nyelvtan helyett újra Egri csillagok és irodalom... Aztán kajáltam ilyen szívecske formájú rántott húst meg zöldséges rizst. Mentem Lcibához is különangolra. Most itthon vagyok és megyek tanulni, mert abból mindig van elég. PEACE!!!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#10) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 18. Csütörtök

Na hy, majdnem elfelejtettem ma is írni :). De végülis eszembe jutott. Most olvastam a Da- Vinci kósot, de mindjárt megyek vissza... Ma megírtam a töri dogát! Könnyű volt nagyon, mert sokat tanultam rá. Colt tesi is, tök király mindenki azt csinálhatott amit akart. Én először röpiztem, utána meg kosaraztam, magyar volt ez a tesi óra! Utána edzésre mentem, ami nem ment nagyon jól sajna nem voltam jó, de most megyek, mert lefoglal a Da-Vinci kód! PEACE!!!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

(#11) Da Tricky


Da Tricky
csendes tag

Május 19. Péntek

A mai napom elég rossz volt! Azzal kezdődött, hogy nem mentünk a Margitszigetre a sportnapra, mert rossz volt az idő, így tanulhattunk. MARHA JÓ, mondhatom... Úgy utálok olyankor tanulni, amikor játszhatnék vagy sportolhatnék. Aztán ezt tetézte, hogy kaptam egy osztályfőnöki figyelmeztetőt az ellenőrzömbe... Ez csak azért nem jött jól, mert pont év vége van. Aztán nem kajáltam, semmihez nem volt kedvem. Fölhívtam anyát ő leszidott, de aztán azt mondta, hogy nincs semmi baj. Hazajöttem, megírtam a házi fogalmazást, meg tanultam a Dobónak az esküjét. Nagyon jól sikerült a fogalmazásom, remélem majd 5-öst kapok rá. Utána visszamentem edzésre, közben Da-Vinci kódot olvastam. Az edzés marha jól ment, adtam két prakkert, meg dobtam egy csomó pontot + teletömtem őket csomó assistal. Az edzés jó volt a nap is jó volt kivéve a figyelmeztetést... Holnap nagyon jó napom lesz, mert végig a Balázsékkal leszek, délután megyünk biciklizni. Na megyek aludni! PEACE!!!

Mi az a dolog aminek segítségével át lehet látni a falon??? Ablak...

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Da tricky blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.