Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  D8-as kamerát webcamnek. lehetséges? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Manta


Manta
tag

Egy Canopus EZDV digikártya firewire portján keresztül szeretném D8.as kamerámat webkameraként is használni. Lehetséges, vagy inkább tegyek le róla? Messenger nem érzékeli.

(#2) Lulu válasza Manta (#1) üzenetére


Lulu
csendes tag

Nekem a Pinnacle Studio PCTV kártyán keresztül egy SONY Hi8-as kamerával sikerült a kapcsolat! Működött a video port-on és az SVHS port-on keresztül is a Messenger-rel! :) Ez persze nem digitális kamera, de szerintem mennie kell! Nekem is csak a sokadik próbára indult be. Úgy emlékszem, hogy a korábban installált, előző kamera csatlakozást biztosító kártya (Genius Video Wonder) drivereit kellett teljesen letakarítanom a gépről, még a regisztrációs bejegyzéseket is ki kellett törölnöm a regedittel!

(#3) Santses


Santses
aktív tag

Lulu mail ment!!!
Lécci nézd meg...gondolom nemsok értelme van ha bemásolom:)
de ha nem válaszolsz azlesz:)

(#4) bitfarkas válasza Manta (#1) üzenetére


bitfarkas
őstag

Webkameraként olyan sebességű képátvitelre kell rábírnod a rendszert, amit a hálózati csatlakozásod bír. Tehát online módon kellene konvertálnod és tömörítened a csaknem 30Mbit/sec adatfolyamot. Kérdés van-e ilyen progid.

Ha D8-ad van, valszeg van USB csatlakozási lehetőséged is. Inkább ezzel kellene próbálkoznod, mert itt a képfelbontás és frame szám már inkább illeszkedik a netes lehetőségekhez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  D8-as kamerát webcamnek. lehetséges? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.