Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  D-Link Dl-604: meghalt vagy megöltem?! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) yolan


yolan
őstag

Elég forró fejű a routerem, d-link dl-604, ezért gondoltam megspékelem a chipeket bordákkal.
Összesen 8 bordát vágtam méretre, és 2 oldalú ragasztóval tettem a helyükre, amiket előtte acetonnal (?) mostam le. Minden a helyén volt, áttörölgettem, stb, kapcsolom be, minden led szépen a megszokott módon világít/villog, bedugom a kábeleket, nézem a gépnél, nincs kapcsolódva. Próbáltam laptopon, asztalin, minden kábelt, minden porton de semmi. Még a konfig oldalt sem tudom elérni :O és már tippem sincs, hogy mi okozhatja.
Gondoltam először, hogy az egyik fet-re (?) túl kicsi borda került és túlmelegedett, levettem róla úgysejó, visszatettem egy nagyobbat úgyse, ventivel fújattam az egész nyákot úgyse. A bordák talpát felcsiszoltam, de csak nem zárnak semmit rövidre..csak a chipek felületével érintkeznek.
Azóta tegnap este egyszer sikerült csatlakoznom hozzá, behozta szépen gyorsan a konfig oldalt, tudtam nézelődni is, aztán ahogy jött, olyan gyorsan el is szállt a kapcsolat, azóta megint semmi :O .

Nem minőségi, de mégis csak pár kép, hogy mi is meg, hogy is: [link]

Bárkinek bármi ötlete, hogy mit tegyek, mit próbáljak ki?
Mindent köszönök!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#2) Bordoi válasza yolan (#1) üzenetére


Bordoi
őstag

Itt a megfelelő topik.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  D-Link Dl-604: meghalt vagy megöltem?! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.