Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:26

LOGOUT.hu

Specifikációjához képest meglepően olcsó router, ami AC1200-as Wifi-t és gyári firmware-val is több hasznos szolgáltatást ígér (fájlmegosztás, dlna, nyomtató megosztás, stb.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6) SztiviVander válasza vargalex (#5) üzenetére


SztiviVander
őstag

Sajnos semmit ami bármi hibára utalt volna :( Fentvolt minden usb3-as csomag ami elvileg kell (talán még több is) és mégse. De ha csak ezek alatt nem ment volna azt mondom oké tuti én vagyok a balfácán vagy simán bugos mindegyik. na de a gyári fw-el is ugyanezt tudta. Ja és az 5Ghz az AC-s telefonnal is meg egy 5G N-es notival is gyászos sebességű volt. Ezek amúgy tökéletesen stabilak és gyorsak az arcsi + cc kombóval. De lehet hogy az 5G ellenoldalra is pont olyan háklis mint az usb chipkészletre.
Érdekes módon Suste meg ha jól emlékszem pont a 2.4-re panaszkodott. Na azt meg én nem teszteltem mert az a része kevésbé érdekelt, amik azon lógnak (ip kamerák, tablet) azoknak elég volt amit tudott.
Ahogy másik routereknél is van, nyilván ez se lesz tökéletes megoldás mindenkinek. De akinek igen, az nagy mázlista mert ennyiért tényleg nagyon erős vas :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.