Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  D-Link ADSL modem problémák (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Szabip


Szabip
csendes tag

A múlt héten vettem meg az új gépemet, az alaplap egy MSI P35 NEO 2 FR
A rajta lévő integrált LAN vezérlővel csatlakoztam volna a netre de az meg se nyikkant.
A VISTA jelezte, hogy nincs kapcsolat és, hogy az IP-t nem tudja lekérni. 1 egész napi kisérletezés után (XP.t is visszaraktam, variáltam a biosban is de semmi eredménye nem volt) valami csoda történt mert csak úgy rendszerindítás után VISTA ról felment a netre, semmit nem változtattam, csak úgy felment, tövbbszöri újraindítás és minden rendben, már kezdtem örülni...
Reggel bekapcsolom és semmi ismét nem megy fel és nem is ment fel egészen délig akkor ismét sikerült belépnem de áramtalanítás újraindítás után megint semmi és ez így is maradt.
WAN Miniporton keresztül csatlakozik PPP0E-ás kapcsolaton, az ADSL modem egy D-LInk.
A szervízbe visszavittem, kipróbálták simán működött, felment igaz Proxival a netre, a gépek látták egymást és ment minden rendben. Én is linkeltem a két gépet úgy is jó volt, de a netre az Istenért nem bírtam felerőszakolni.
A boltban adtak egy hálókártyát próbáljam meg azzal az is egy Realtek chipes vacak, azzal hibátlanul működik azonnal felment.
A régi gépem is röhögve felmegy amikor akarom, az is integrált lanon egy MSI 875P-s lapról.
Ami az érdekes hogy az XP és a VISTA is azt írja ki hogy a kapcsolat korlátozott vagy nem jött létre de a netre röhögve felmegy a régi gép is és az új kiegészítő hálókártyájával is.
Arra jutottam, hogy az új alaplapi LAN vezérlő nem lehet hibás hiszen akkor hálózatra se tudna kapcsolódni, de akkor mi a baj?
Nem bír normálisan komunikálni a D-Link modemmel?
Persze a belerakott vezérlővel működik ez szép és jó de nincs több szabad PCI helyem amire meg szükségem lenne.
Valakinek nincs valamilyen ötlete?
(arra is gondoltam, hogy kihívom a T-onlines szervízt de attól tartok kiröhögnének)

Routerem nincs.

(#2) gex75 válasza Szabip (#1) üzenetére


gex75
tag

Valószinüleg valami driver probléma lehet.
Megnézted már az MSI oldalán hogy nincs e frissebb driver a hálózati kártyához ?

Egyébként pontosan mi a modem tipusa ?
Azt hiszem a 380T modemeket a webes felületén be lehet álítani hogy a lan portja milyen
sebességgel müködjön - lehet hogy ezen nem tudnak megegyezni.Próbáld meg hogy a
hálókártyát vagy a modem lan portját fix sebességre rakod - 100/full duplex.

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#3) Szabip válasza gex75 (#2) üzenetére


Szabip
csendes tag

Kösz hogy írtál!

Ez volt az első, frissítettem drivert, leszedtem és kipróbáltam, de úgy se változott semmi.

Ez egy 360T-s modem.

Webes felületén hogy tudom beállítani?

(#4) gex75 válasza Szabip (#3) üzenetére


gex75
tag

Fejből nem tudom hogy hogy, keresd meg a webfelületén.
Először próbáld ki úgy, hogy a kártyád sebességét rakod fix-re.

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#5) gex75 válasza Szabip (#3) üzenetére


gex75
tag

Kérdés :

Amikor a Vista-val próbálod, azt azt mondja hogy nincs hálózati kapcsolat (ergo, nincs csatlakoztatva a kábel) vagy azt mondja hogy korlátozott a kapcsolat (valamiért nem kap IP cimet) ?

Ha az első, akkor próbáld meg amit javasoltam az előbb.
Ha a második, akkor pedig csak az a gond hogy a modem-ben nem fut a DHCP szerver - ettől még mennie kéne az adsl kapcsolatnak.
Próbáld ki hogy beállítasz magadnak valami fix ip cimet a hálózati kártyára, akkor nem fog nyivákolni a Vista.

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#6) Szabip válasza gex75 (#5) üzenetére


Szabip
csendes tag

Bejutottam a modem beállításaiba, az átjárót és aIP.t váltpztattam meg.
A modem beállításainál van sok érdekes dolog számomra teljesen ismertelenek de a sebességre utaló dolgot nem találtam.

A "hálozati kábel nincs bedugva" ezt írja ki.

Fixre állítani a sebességet? hmmm... ez most tényleg nem ugrik be.

(#7) Szabip


Szabip
csendes tag

Folyamatossan tanulok :)

Fixre raktam a sebességet de most is az írja hogy nincs csatlakoztatva a kábel.

(#8) gex75 válasza Szabip (#7) üzenetére


gex75
tag

Akkor nincs több ötletem. :(

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#9) gex75 válasza Szabip (#7) üzenetére


gex75
tag

Az utolsó driver a hálózati kártyához 2007.10.05-ös :)
elég friss
Az van fent ?

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#10) Szabip válasza gex75 (#9) üzenetére


Szabip
csendes tag

Igen ma szedtem le.
Végül megoldódott a probléma, az integrált hálózati vezérlőnek semmi baja.
A T-online kijött nem kis szervezőmunka árán + a központból is belepiszkáltak, és láss csodát ma minden probléma nélkül felment a netre és ez azóta mindig összejön.

Szóval az ügy lezárva.

Azért köszi a segítséget.

:DD

(#11) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Sziasztok!
Van egy DLink-360-as modemem, ami feltöltéskor lefagy.
Letölteni napokig képes azaz még nem teszteltem végig, de ha csak feltölteni akarok akkor kb. 10 perc után lefagy és csak áramtalanítás után indul újra.
Ám ha van egy kis letöltés, bármilyen lassú is, akkor nem fagy le a feltöltéstől.
Mi lehet ez?
Már kicseréltettem a szolgáltatóval a modemet, de ugyanazt csinálja az új modem is(Szintén Dlink360).

(#12) DjPremier


DjPremier
aktív tag

Stét.Van egy Dlink DSL 360R modemem,az ADSL led csak villog de nem szinkronizál gondolom én.Lehet megadta magát? Másik,most egy Askey RTA1310B modem van az a gondom,hogy a 8M helyett csak 2M van,ennyit tudna max? Ugy emléxem hogy ez birná a 8M-et.Köszi

UI: Az uppom az jo 512K csak a letöltéssel van gáz.

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#13) D@ve89


D@ve89
tag

Sziasztok!
Van egy DSL-380T modemem és egy DI-524 routerem. A modemet bridge módra állítottam, a routerben beállítottam a felhasználónevet és jelszót, így tökéletesen működik az internet minden gépen. Egy problémám van, mégpedig: nekem az összes gép és hozzá tartozó kütyü kapcsolós konnektoron van. Éjszakára mindig áramtalanítok mindent. Viszont így elveszlik a modem beállítása, visszaállítja magát a gyári értékekre. Így mindig el kell végeznem a beállítását, hogy működjön a routerrel. Ez hiba, vagy tényleg folyamatosan áramot kellene kapnia?

[ Szerkesztve ]

(#14) xabolcs válasza D@ve89 (#13) üzenetére


xabolcs
őstag

hmmm, erdekes ... probald meg azt, hogy csak a routert aramtalanitod (adapter ki-be) es akkor is elfelejti-e a beallitasokat!
ha igen, akkor az ciki, ugyanis nem kellene elfelejtenie :U
ha pedig nem torlodnek a beallitasok, akkor pedig a kapcsolos konnetorral nem "kompatibilis" :(
amugy ezeknek a keszulekeknek barmilyen hosszu aramszunetet ki kellene birniuk felejtes nelkul ... inkabb pont a rovid, pillanatnyi aramszunetek fektetik ki oket.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#15) D@ve89 válasza xabolcs (#14) üzenetére


D@ve89
tag

Kihúztam csak a router adapterét, de így megmaradt minden beállítás. Az mit takar, hogy kapcsolos konnetorral nem "kompatibilis" ?

(#16) D@ve89 válasza D@ve89 (#15) üzenetére


D@ve89
tag

Érdekes fordulatot vettek az események. Beállítottam kézzel a modemben a dátum/időt, és azóta jó. Na most figyelem pár napig, mit alakít.

(#17) xabolcs válasza D@ve89 (#15) üzenetére


xabolcs
őstag

csak annyit, h nem birja, ha kapcsolgatod :D ... foleg ugy, h meg a pontos idot se tudja ;]
orulok, h sikerult rajonni vegul :)
szerintem az eredmenyrol be is szamolhatsz a router topikjaban, hasznos lesz ... az egyik ismerosom is hasonlo gondoktol szenved, de neki netgear routerje van.
majd kiprobaltatom vele, hatha muxik :DDD

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#18) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok!

Egy nagy help kellene.Adott egy ASUS P5LD2-X/1333 alaplap és a benne lévö hálókártya. A probléma az lenne hogy van egy vianete es d-linkes modem és a gépen XP ami nem igazán komunikál egymással.Vagyis azt csinálja hogy felcsatizok a netre ami fel is megy rendesen de ha megnyitom a böngészöt egyböl megszakad és utána nem is lehet ujra fel csatizni.Hivtam az ügyfélszolgálatott hogy van valami gáz és mondta a ficko hogy ö látja hogy itt vagyok.De akkor nálam már nem ment.A hálókártya meg vagy azt irja hogy nincs kábel vagy azt hogy korlátozott a kapcsolat.A gépre most raktam fel egy sp3-as xpt amit le is szedtem és felraktam egy sp2 est hát ha az a baj. De nem javult.A legujabb driver van fent a hálókártyának.A vicces hogy routerrel tökéletesen müködik, csak közvetlen a géppel nem. Az ügyfélszolgálatos csávó azt is mondta hogy lehet hogy az xpbe a pppoe rosszul rakodott fel.Na jó de azzal lehet kezdeni valamit?De mind a kétszer?
Elöre is köszönöm a segitséget

[ Szerkesztve ]

(#19) flash-


flash-
veterán

Sziasztok!

DLink 360t internet modemem van,megvan már vagy 5 éve.még nem mertem rajta szoftvert frissiteni,mert a t-online tól kaptam és sztem csak addig az enyém amig van előfizetésem.
nem is ez a lényeg hanem az hogy a kérdés lenne hogy ez a modem gond nélkül viszi majd az 5 megabites internetet? :F :F

nekem most 2 megás van és azt szuperül viszi.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#20) tommiking válasza flash- (#19) üzenetére


tommiking
csendes tag

5M-hez nem kell frissíteni.és igazából a 360T elég régi modem,inkább csere egy modernebbre,de az 5Mhez bőven elég.
Ha frissíteni akarsz,benne van hogy kifekszik..

(#21) flash- válasza tommiking (#20) üzenetére


flash-
veterán

Lehet kérni a cserét ingyen??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#22) forrest85 válasza flash- (#21) üzenetére


forrest85
senior tag

Lehet, de valami problémára hivatkozz.

Üdv a Fórumban :D :DD

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#23) flash- válasza forrest85 (#22) üzenetére


flash-
veterán

Üdv:)
modnjuk nem tudom mit nyernék vele,vagy lesz e valami plusz azzal ha kicserélem a 360t-t

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#24) yodayoda


yodayoda
tag

Üdv. Ha váltanék a mostani thomson adsl routeremről egy d-linkre akkor menne a net? Mert hogy más a mac címe? (A thomson egy kalap sz*r :(( )

(#25) KicsiUbul válasza yodayoda (#24) üzenetére


KicsiUbul
őstag

A DSL nem MAC adressre szűr

Értem én...

(#26) KicsiUbul válasza flash- (#23) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Nálam vitte a 8at is, amíg meg nem halt egy "sikeres" fw upgrade után.

Értem én...

(#27) leonaprofi


leonaprofi
tag

Sziasztok!Egy olyan problémával fodulok hozzátok,hogy adott egy DI-524 wifi router és T-online adsl netkapcsolat.Tehát a probléma az,hogy elindítom a csatlakozást a kiszolgálóhoz ez sikerül is viszont nem megy a net tehát nem jön be semmilyen honlap és a routert se tudom megpingelni és nem is tudok belépni a kezelőfelületébe se.Igazából egyik pillanatról a másikra ment el a net.Csak annyit csináltam,hogy felraktam egy új tűzfalat az ESET-et aztán frissítettem,majd kikapcsoltam a gépet,majd egy félóra múlva vissza és már nem volt net.Kikapcsoltam a tűzfalat de úgyse ment.A T-online-nál meg azt mondták,hogy minden rendben,ők látják a routert sőt még a gépen a tűzfalat is.Áramtalanítottam a modemet és a routert is,de utána is ugyanaz volt a helyzet.Tudnátok javaslatokkal szolgálni,hogy mi lehet a baj?Előre is köszi.

(#28) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Van két D-Link DSL360R modemem. Az egyik üresjáratban is villogtatja az ADSL LED-jét, mintha szinkronizálna, holott vezeték a közelben sincs.
A másik bekapcsolva még okés, telefonvonalra dugva viszont nem szinkronizál, csak erőlködve villog. 3 másik ADSL modemmel, amik biztosan jók, ki van próbálva a végpont, a jelerősség és a csillapítás is gyönyörű.

Egyik router sem kondis, mindre rámértem kapacitásmérővel, és az ESR-ek is rendben vannak. Tápfeszek normálisak, a kapcsolótápok is szépen dolgoznak.

Mi lehet a gond? Hogy tudnám megjavítani, ugyanis most kölcsön modemem van csak...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#29) atesz1974


atesz1974
tag

Minden D-Link DSL 360R típusú ADSL modem tulajdonos figyelmébe!

A minap szétszedtem a fennt nevezett modememet 3 év használat után, és az Elkó-k állapota láttán majdnem sírva fakadtam... :O
Össz-vissz 8 darab kondi van benne, egy nagyobb szűrőkondi és 7 kisebb, a baj csak az, hogy a "tudatos élettertam tervezés mintapéldányával van dolgunk", ez a modem még akkor is jócskán melegszik, ha szabadon hagyva használjuk, ha valamit ráteszünk, vagy bezsúfoljuk egy szűk helyre, akkor nagyon hamar bekrepálhat miatta a netkapcsolatunk.

Szóval, 3 év után a legtöbb kondi teteje púpos volt a melegtől, ill. az alján már félig kinyomta a tömítést..., a következő lépcső amikor kifolyik a bele a nyákra, és szétzabálja azt.
Tehát, összeírtam a kondiszettet, és megvettem egy híradástechnikai alkatrész boltban, 400 Ft volt az összes..., kicsit problémás a cseréjük, mivel a nyák lyukgalvanizált, így az alkatrészek lábának furatait egy tűvel érdemes kitisztítani, miután a régi alkatrészt kiforrasztottuk.

Mivel a ki-be forrasztás kicsit felnyomta a vérnyomásom, egy 6-os fúróval megígazítottam a burkolat tetejét....(24 lyukkal tettem érdekesebbé... ;] ) , plusz a doboz oldala is kapott párat, a hatás: érezhetően hűvösebb az egész doboz, mivel így már áramlik a levegő.
Azóta még a szinkronizálás is gyorsabban megy neki, miután bekapcsolom.

Remélem sokan belenéznek ezen írás után az ilyen típusú ADSL modemjükbe, mivel jó pár tízezer darab lehet ebben a pillanatban is működésben a Drága Előfizetőknél ebből a fajta kütyüből, amik a végsőket rúgják!

[ Szerkesztve ]

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#30) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Vettem egy Dlink 380T adsl modemet és gondom van vele.Nagy nehezen sikerült beállítani a routeremmel de kb 2 óra múlva megszakadt a kapcsolat.Azóta kb 2-3 percenként megszakad de ha a régi Huawei modemet kötöm be azzal nincs gond.Hiba üzenetnek azt írja,hogy áramtalanítsam a modemet,azaz nincs PPPOPE csatlakozás.Lehet,hogy nem bírják egymást a "PANWA2204A" noname routeremel?

Ja és az mitől lehet,hogy ha csak PPPoPE módban használom akkor csak ennyit tud ha bridge módban pedig ennyi?

(#31) Gabás válasza PyroS (#30) üzenetére


Gabás
addikt

és router nélkül mit tud?

(#32) PyroS válasza Gabás (#31) üzenetére


PyroS
senior tag

Azt most tesztelem,így stabil viszont lassabb :W .Ahogy fentebb linkeltem így "csak" 10Mb a15 helyett.Ráadásul kellene a router is.

(#33) Gabás válasza PyroS (#32) üzenetére


Gabás
addikt

sztem nem kellene ekkora különbség legyen (bár én szinte mindig csak bridge módban használtam). Egy firmwarefrissítést javasolnék, s ha az nem segít, a router cseréjét

(#34) PyroS válasza Gabás (#33) üzenetére


PyroS
senior tag

Éppen ezen gondolkodtam én is,vadászok valami frissebb firmware-t a routerhez.Köszönöm :R .

(#35) Gabás válasza PyroS (#34) üzenetére


Gabás
addikt

a modemet is megnézheted, hátha nem a legújabb van rajta

(#36) PyroS válasza Gabás (#35) üzenetére


PyroS
senior tag

Ez volt rajta de találtam egy frissebbet ami német és most ezzel használom.Firmware frissítéssel kezdtem én is de nem nagyon használ.Valószínűleg a routerrel nem igazán működnek együtt,mert most PPPOPE módban stabilan működik.

(#37) pilota


pilota
tag

helosztok egy kérdésem lenne belehet valahogy a modem beálitásába lépni vagy nincsen neki mert akárhogy probálkozok nemtudok belépni.A ruterbe simán betudok lépni de a modembe nem és ruter nélkül nemis csatlakozik a netre.

(#38) xcsovesx


xcsovesx
csendes tag

Sziasztok! van egy D-LINK DSL360R modemem már kb másfél hónapja, eléggé melegszik. Olvastam a neten hogy sokaknak nem jön be mert megszakad a net meg stb. Nekem eddig még nem állt be a netem, de mint említettem eléggé melegszik.
Kérdéseim: mennyi az esélye hogy leég? Lehetséges-e hogy nekem azért nem szakad meg a net mert esetleg nincs olyan hőmérsékletre felhevülve? És hogy kikapcsol-e mikor túlmelegszik(nem ég le)?

(#39) bandee77 válasza xcsovesx (#38) üzenetére


bandee77
csendes tag

Helló!

Nekem is folyton túlmelegszik a d-link modemem (dsl-2500u) és megszakad a net is. Egy már tönkre is ment vagy 2 éve, de azt kicserélték még garanciába.

Mostanában úgy küszöböltem ki a túlmelegedést, hogy tettem rá egy ventilátort. Így viszont hangos volt... idegesített. Ép most vettem ki a tokozásból. Remélem így lesz elég hűtése.

Állítólag ha a számítógépről történik a hálózatra a bejelentkezés, akkor nem melegszik annyira, de nekem van még egy wifi router is közbe iktatva, így ezt nem tudtam megoldni (nem tudom hogy kell) és a modem jelentkezik be automatikusan.

Ha valaki tudja, és leírná, hogy hogyan lehet wifi routeren keresztül bejelentkezni a hálózatra, azt megköszönném.

(#40) forrest85 válasza bandee77 (#39) üzenetére


forrest85
senior tag

Próbálj meg bordát tenni a melegedő alkatrészre. A hővezető paszta kicsit oda is ragasztja a chipre a bordát, ha az melegszik. Hővezető pasztának jó a fekete szeder lekvár is, ha nincs otthon szilikonos. Tesztek bizonyították ezt, hogy jobban vezeti a hőt néha.

[ Szerkesztve ]

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#41) nocheat


nocheat
csendes tag

Sziasztok!
nekem olyan problémám van hogy volt egy inviteles előfizetésem 8megabites és d-link dsl 360r tipusú sima ADSL modemmel ment kb 3 évet, de ehezz jött most 1 router ami szerintem nem kommunikált ezzel a modemmel, mert sok volt a csomag veszteség, de ha a router nem volt bekötve csak simán a modem akkor mindent kalppolt minden jó nem veszett 1 csomag se felhívtuk az ügyfélszolgálatot és ők is látták az internet ingadoást, ezért megkérdeztük h nem lehet e kicserélni a modemet egy ADSL 2+ fajtára ami ugyan ez dlink 360R, ki is cserélték csomagveszteség megszűnt azonban az ugráló ping még idegesítőb... netezés közben nem lehet észre venni, de ha játszok akkor már igen főleg fps játékokkal, szomszédban is ugyan ilyen net van neki megy rendesen router mögött nyomúl... nem tudnátok egy kis segítséget adni hogy mit csináljak mert nagyon idegesít h ugrál a pingem(routert kiveszem akkor is ugrál):D háló kártya sztem kilőve mert régi modemmel router nélkül ment minden!
köszönöm a válaszotokat
Nocheat!

itt 1 kép:

[ Szerkesztve ]

(#42) forrest85 válasza nocheat (#41) üzenetére


forrest85
senior tag

Nézzük meg a vonali paramétereket.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#43) nocheat válasza forrest85 (#42) üzenetére


nocheat
csendes tag

ez alatt mit értesz? ki fejtenéd bővebben?nem vagyok otthon az ilyen témákban...:S
van szűró a modem előtt és ugyan ezen a vonalon jött régen is a jel amikor a modem nem volt hajlandó működni a routerrel és akkor direktbe kötöttem a modemet akkor minde jó volt tehát most is modem baj van!

friss:ha kihúzom a modemból a tápcsatlakozót, majd visszadugom(restart) akkor 5-10 percig jó aztán megint elkezdődik!(én arra gyanakszok hogy modem memóriája megtelik!, hűtés gond kizárva mert egy 120mmes processzorhűtővel lehűtottem 20 °Cig kb és akkor is ugyan ez!)
üdv:nocheat

(#44) forrest85 válasza nocheat (#43) üzenetére


forrest85
senior tag

Miféle routerrel használod?

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#45) nocheat válasza forrest85 (#44) üzenetére


nocheat
csendes tag

tp-link wr340gd wifis!
de mondom router kizárva mert direktbe kötöm a modemet a gépre router nélkül akkor is ugyan ez!magyarúl modem hiba! de nem tom hogy meg lehet e csinálni vagy szolgáltató hívjam?

(#46) forrest85 válasza nocheat (#45) üzenetére


forrest85
senior tag

Szerintem hívd ki. Mindenképpen jól jársz vele. Kaphatsz egy másik modemet, amivel talán jobb lehet. Meg a szerelő szeme láttára történik minden.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#47) nocheat


nocheat
csendes tag

énkább a szerelőket hadjuk!mert mikor kihozta ezt a modemet ami már 1× cserélve volt akkor bekötni nem bírta....nem tudta hogy kell a routert rákötni!(invitel), ez a 2. modem! 1.vel nem kommunikált a router sok volt a csomagvesztés.adsl2+ a mostani de nem tom mire kéne kicseréltetni!
köszi a válaszokat

(#48) Maksifül


Maksifül
senior tag

Inviteles D-Link DSL 360R-es modemet át lehet valahogy állítani T-home-osra, vagyis Annex A-ról, Annex B-re? Mi ennek a módja, ha lehetséges?

[ Szerkesztve ]

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#49) #22907392


#22907392
törölt tag

Üdv!

Lenne egy olyan problémám, hogy nálunk sűrűn van áramingadozás! És minden egyes alkalommal újraindul a modem, viszont a gép nem. Ez miért lehet? A modem érzékenyebb lehet az áramingadozásra?

(#50) Zekkk793


Zekkk793
csendes tag

Üdv! D-link 360-r modemem van, tök alap az egész -thome adta, wifi routerrel használom többnyire de egy asztali gépre be is van kötve kábelesen. Nos, hát az a probléma merül fel folyamatosan pár hónapja (idegileg teljesen leépít) hogy néhány nap akár 6-8 órákat is hibátlanul működik, ám van amikor kb 2 perces működésenként behal. És akkor itt értsük azt hogy elmegy a net. Alapvetően ugye 3 kis led található a modemen power ethernet adsl. Na véletlen se lenne olyan szerencsém hogy valamelyik nem égne ilyen esetben, nem, nekem mind a három ég ilyenkor, folyamatosan, pislogás nélkül. Próbálkoztam hard resettel, más wlan kábellel, újraindítgatással, pihentetéssel hátha túlmelegedés a gond, még a wifi routerre is gyanakodtam, de az asztali gépen ugyanez a probléma..
Tudnátok esetleg ötletet adni mi a fene lehet a baj? Mert ha kihívnám a szerelőt, biztos pont akkor jönne amikor hibátlanul működik az egész...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  D-Link ADSL modem problémák (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.