Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Curriculum Vitae

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

CV

Sokat gondolkodtam rajta, hogy írni kellene egy nagyobb lélegzetvételű írást ide, és nem túl hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy magam ismerem a leginkább, ezért magamról a legegyszerűbb írni.
Hogy miért? Nem tudom. Mert az agyam mint a lyukas szita. Leírva és visszaolvasva talán könnyebb átélni a dolgokat. Az előbb olvastam Eddie141 írását, a barátnőjével együtt töltött első éjszakáról. Én 2 év alatt 6 éjszakát töltöttem együtt Életem Párjával. És már alig emlékszek rájuk. Amikor elolvastam az írását, sokkal több volt a vágy, hogy mire szeretnék emlékezni amikor majd megint végre együtt alhatunk, hogy mit fogok érezni. És szinte nem is volt igazi emlék. Pedig jó Vele lenni. Minden egyes percét élvezem, és ha el kell válnunk, az mindig fáj. De azután a következő találkozásra elmúlik a fájdalom, és nem is emlékszem rá többé. Elfelejtem, mint annyi minden mást. Az első csókra csak nagy vonalakban emlékszem. Az első szeretkezésünkre, mely minden tekintetben első volt mindkettőnknek, pontosan emlékszem.
Egy időben DevLogot vezettem. Ez olyan mint a napló, csak félig publikus, és alapból úgy írtam, hogy valaki találja meg és olvassa el. A DevLognak története van. Tulajdonképp egy földrajz füzet, aminek a hátuljában levelezni kezdtem egy nagyon jó barátommal, aki mellesleg lány (íme, élő bizonyítéka vagyok a fiú-lány barátságnak). Azután másik jó barátommal Dy-vel, is ebben beszéltük meg a fontosabb dolgokat. Óra alatt, be volt rakva a pad közepére, és oda írtunk. Egy szó nem hangzott el, mégis jót beszélgettünk. Aztán betelt. Majd a következő és az azután következő is. Ma a nyolcadikat írnám, ha írnék még. De már nem. A nyolcadik meg van kezdve, de már soha nem fog betelni. Az előző hétben leírtam, hogy mi fáj. A 7. közepe táján megtaláltam a boldogságot. Utána nem volt mit írni.

Most meg elfogyott az ihlet... fene... mindegy, majd a következő fürdés után... mindig, fürdés közben támadnak a legjobb ötleteim.

Végülis nem írtam írást, inkább nyitok egy blogot. Aztán meglátom.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Lenry


Lenry
félisten

annyian annyira szépen leírták már itt előttem az igaz szerelemet... de azt átélni kell. az egyetlen dolog, ami miatt tényleg érdemes élni. az élet célja és értelme: Azt a bizonyos valakit boldoggá tenni, és ezáltal magad is boldog leszel.

ez így van. tudom, próbáltam. ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Lenry


Lenry
félisten

be kellene szereznem egy szélesebb ágyat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Lenry válasza Lenry (#3) üzenetére


Lenry
félisten

tök jó volt Vele aludni, de sajnos amíg egymás alatt/fölött jól elférünk, addig ugyanez az ágy egymás mellett, alvás közben kicsi...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Lenry


Lenry
félisten

Hiányzik...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Lenry


Lenry
félisten

csak hogy megtaláljam, ha esetleg eltűnne: iszony

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Lenry


Lenry
félisten

Bálint-nap a Párom nélkül

majd hétfőn bepótoljuk

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Lenry válasza Lenry (#7) üzenetére


Lenry
félisten

legalább nem vagyok egyedül :) -> [link]

ezért is jó a PH!... kiderül, hogy a hexahedronoknak is vannak érzelemeik... amikor meg ide kerül valaki, aki nem szögletes, az meg külön öröm :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Lenry


Lenry
félisten

Szia Gyula!
tudod Gyuri vagyok tegnapi discoból!

beszéltük hogy akarsz töltögetni és elküldöm neked az oldalt ahonnan én szoktam mert szerintem ez most a legjobb ami létezik:)
van az oldalon DVD,DIVX,KONZOL JÁTÉKOK,PC JÁTÉK,MP3,SOROZATOK,SZEX FILMEK meg minden ami kell!Legújabb filmekkel!Elég korrekt az oldal!

http://xxx.xxxxxxx.eu


nézd meg!Remélem jó címre küldöm mert elég hangos volt tegnap a zene a dizsibe, de remélem nem hallottam férre:]

nem vagyok Gyula, nem voltam tegnap diszkóban, és nem szoktam idegen faszikkal letöltésről beszélgetni...
egyre szarabb szövegű spamek jönnek....

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Lenry


Lenry
félisten

23 hónap :C

péntek-szombat-vasárnap pedig csak Vele kettesben, mindentől és mindenkitől jó messze
(úgyhogy ne is keressen senki, telefont is kikapcsolom)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Lenry


Lenry
félisten

Kellene nekem egy olyan valami, ami rögzíti a gondolataimat...
Péntek délután ahogy jöttem haza a busszal, Kiskunhalas és Soltvadkert közt nagyon szép felhőket láttam, és nagyon sok és szép gondolat megfogalmazódott bennem, amiket jó lett volna leírni, de akkor és ott nem volt mivel, mostanra meg már elfelejtettem őket...

Megfogalmazódott bennem, hogy gyönyörű ez a világ amiben élhetünk, és kétségtelenül nagy művész, aki a felhőket formálja. sötétkék felhőhegységek és félszigetek nyúltak a rózsaszínes égbolttengerbe... Az egész látvány egyszerűen lenyűgöző volt. Az égbolt többé már nem csak a nagy kék kupola volt a fejem fölött, hanem egy hatalmas tájkép, amire a legnagyobb mester festette föl a látványt. A felhők egymás alatt és fölött és mögött és mellett voltak. Csak ültem, és bámultam ki a busz ablakán, pont úgy, mint aki még soha sem látott ehhez foghatót. Tényleg nem...

Nem vagyok sem költő, sem író, hogy át tudjam adni, amit éreztem, de...
tTsztának, kristálytisztának éreztem magam és körülöttem mindent, nyugodtnak, hidegen szépnek és átlátszónak, mintha minden üvegből lenne.

Sokáig kerestem Google-n ilyen felhős képet, de hasonlót sem találtam... próbáljátok meg elképzelni a második legszebb természeti csodát... ez pont olyan volt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Lenry


Lenry
félisten

hirtelen 4sornyi lett az aláírásom... pedig nem változtattam rajta semmit. biztos Panther hegesztett félre valamit

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Lenry


Lenry
félisten

Kedves Páromnak sikerült a nyelvvizsgája :C

ezúton is üzenem mindenkinek, hogy a szegedi BME Sterling House nyelvvizsgára ne menjen.
lehúzás, csak arra mennek, hogy megbukj és minél többször menj vizsgázni, minél többet fizetve... 4-szer bukott meg ott, átmentünk az SZTE elvileg nehezebb nyelvvizsgájára, és elsőre meglett...

ezúton is gratula :)

megint 3 sor az aláírásom

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Lenry


Lenry
félisten

Ikarus Ik280T.91 - psz: 505 @ SzKT

szeretem ahogy induláskor ránt egyet, éreztetve, hogy van még erő az öreg ZiU elektronikában. a Škodák két motorral sem mennek ilyen jól, mint ő eggyel.
kár, hogy már csak egyedül közlekedik a szériából... és ő is csak nosztalgiaként...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Lenry


Lenry
félisten

IZZIK A TAVASZI DÉLUTÁN!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Lenry


Lenry
félisten

nagy nap lesz a holnapi... hogy mi volt / lesz? majd leírom ha megtörtént ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Lenry válasza Lenry (#16) üzenetére


Lenry
félisten

egyelőre itt tartok a mai nappal kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Lenry válasza Lenry (#17) üzenetére


Lenry
félisten

ma lett volna az év legfontosabb napja. minden hónapban megemlékezünk erről a napról és örülünk, hogy még egy hónap...
ma lett volna a 24.
de elvették. egyetlen tiltó mondattal sikerül elérni, hogy ne akarjuk megünnepelni kettőnk ünnepét. hogy a reggeli boldogságunk pillanatok alatt egész napos szomorúsággá váljon.
tehetetlen vagyok és dühös. elegem van.
csak Őt kérem. csak Rá van szükségem. senki és semmi másra. de Őt nem adják.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Lenry válasza Lenry (#18) üzenetére


Lenry
félisten

annyira azért nem volt szar... de nincs kedvem se leírni, se beszélni róla, se semmi

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Lenry


Lenry
félisten

lekurvázták :W

lettem volna ott, szétvertem volna a pofájukat. mocskos szarháziak.
rég voltam ilyen ideges :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Lenry


Lenry
félisten

néha benézek... :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Lenry


Lenry
félisten

ritka eset. nagyon ritka eset. korrekt politikai cikk az indexen -> [link]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) Lenry


Lenry
félisten

Április 1.
nincs még egy nap, amit kevésbé szeretnék. ezen a napon az emberek megpróbálják erőltetett poénokkal megviccelni a többieket. általában nem megy
a humorhoz tudniillik érzék kell. ez pedig nincs meg mindenkinek

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Lenry


Lenry
félisten

csak hogy el ne veszítsem

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) Lenry


Lenry
félisten

youtubeéknál se százas valami

http://www.youtube.com/watch?v=uK16q0U2u1g&flip=1

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) Lenry


Lenry
félisten

kertészkedtem ma.
jó volt, szeretek kertészkedni...

ha nem jön össze az informatika, megyek kertésznek :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) Lenry


Lenry
félisten

nem jó... ez az egész.. úgy szar ahogy van :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) Lenry


Lenry
félisten

Central heterochromia

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) Lenry válasza Lenry (#21) üzenetére


Lenry
félisten

errefelé viszont ritkán járok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) Lenry


Lenry
félisten

különösen ajánlott elolvasni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) Lenry


Lenry
félisten

majd elfelejtettem...

Boldog Szülinapot Apu!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) Lenry


Lenry
félisten

ha már van két kert-blog is, (Algieba-é és z0d1Ak-é), gondoltam én is leírom, hogy a hétvégén unalmamban kigazoltam az ablakom alatti virágoskertet... köv. hétvégén nekiállok a többinek, mert nagyon elhanyagolt állapotban vannak... plusz van egy régi homokozó, azt ki kellene egyengetni, kis virágföldet szórni rá, plusz fűmag, és máris szépen egybeolvadt az udvar többi részét borító pázsittal... :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) Lenry válasza Lenry (#32) üzenetére


Lenry
félisten

felástam. sajna nincs még fűmag, úgyhogy a terv további fázisait jövő hétvégére halasztom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34) Lenry


Lenry
félisten

tudnám minek tanulom a programozást... mármint minek iskolába járni emiatt?

nézzük az aktuális félévi prog kurzus alatt elsajátított legfontosabb ismereteket:
Smalltalkot a gst-vel, Haskell-t a hugs-zal fordítunk. kb ennyi

hogy pl hogy kell fájlt beolvasni, hogy kell fájlba írni, hogy kell ez meg azt... az lényegtelen
de Fibonacci-számokat generáló rekurzív algoritmust kb 6 nyelven tudok már írni

nesze neked felsőoktatás :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) Lenry


Lenry
félisten

NAGYON fáj a fejem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) Lenry


Lenry
félisten

na még ez is... faszom :W

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) Lenry


Lenry
félisten

nem világok harca bazmeg, hanem world of warcraft :W

többet nem nézek szinkronos south parkot

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) Lenry


Lenry
félisten

epic

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39) Lenry


Lenry
félisten

ehh

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) Lenry


Lenry
félisten

este megettem egy almát
a csutkáját odaadtam a hörcsögömnek, Dömötörnek...
erre most megyek be a szobámba, az almacsutka nem látszik ki a hangyák alól, a forgács is szinte nyüzsög a hangyáktól...

úgyhogy éjféli programként almot cseréltem a hörcsög alatt, míg öcsém összeporszívózta őket... :((( remélem Dömét nem csípték meg

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) Lenry


Lenry
félisten

tegnapelőtt volt 3 éve, hogy regisztráltam a PH fórumára!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42) Lenry


Lenry
félisten

Crayon Physics Deluxe
ezt mindenkinek ki kell próbálni... hatalmas játék

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) Lenry


Lenry
félisten

jó kis arányom van

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44) Lenry


Lenry
félisten

ezúton szeretnék gratulálni annak a nagyon sok ésszel megáldott barna hajú Renaultos huszonéves hölgyeménynek, aki a megállni tilos tábla ellenére is képes volt fél órára megállni Szeged legforgalmasabb trolivonala útjának legszűkebb pontján (Deák Ferenc utca - Híd utca sarka), ezzel megakasztva az egész rendszert... a kiscsajt legszívesebben autóstul b*sztam volna a Tiszába :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45) Lenry


Lenry
félisten

tanulok operációkutatás vizsgára

a kötőszavakat értem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#46) Lenry


Lenry
félisten

ezt egyszer kipróbálom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#47) Lenry


Lenry
félisten

még mielőtt módosítanák

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#48) Lenry


Lenry
félisten

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#49) Lenry


Lenry
félisten

qdb legjobbja

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#50) Lenry


Lenry
félisten

van aki nem bírja a meleget [link]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Curriculum Vitae
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.