Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucli™


Cucli™
tag

Nem nagyon szoktam Ph!n más fórumrészeket nézegetni. ám miközben tápoltam ma vacsit gép elött megnéztem a többi részleget is.Nemtok mit mondani megtetszett ez fórumrészleg. Jó olvasni más elmélkedéseit is mindennapjait. Gondoltam énis csinálok egy ilyen saját kis részleget magamnak. :) inditásként ennyi :))

(#2) Cucli™


Cucli™
tag

Green Day - Wake Me Up When September Ends

Eszembejutott még pár dolog. most 2 hónapja bagózok. nemtom mi értelme. de mégis valahogy szükségem van rá. Régen mondogatták szüleim ,h megnyugtatja őket stb..
Először csak azthittem mondják ,h legyen valami kifogásuk mért is cigiznek. de mostmár énis így vagyok ezzel.
Csütörtökön hazament a barátnőm romániába, ott lakik de magyar. Minden nyáron lejön unokatesóimhoz. Mivel tesóim muterjának a barátnőjének a lánya (remélem követhető:)))
Náluk találkoztam vele először. kb a nyár felénél ismertem meg. Egy tünemény..
Mégis most nagyon messze van tőlem, majd 700km :O Nagyon hiányzik és lehet ,hogy cask jövő nyáron láthatom megint. elszomorít

Gorillaz - Feel Good Inc.

Holnap suli. Elég fura órarendet sikerült összehozni a fejeseknek. 1xse kell 8ra menni. holnap is csak 9re megyek :) és 3x megyek 10órára. reggel több idő jut legalább az alvásra :) viszon van amikor du. 4ig is bentrohadunk :(
Lépek is aludni. Jó8

(#3) Cucli™


Cucli™
tag

Suli...:(((

(#4) Cucli™


Cucli™
tag

Blink 182 - I Miss You

Reggel felkeltem.Kóma beficcen de nagyon, node sebaj. magamhoz térek és danubius rádióban benyomják a számunkat... Feketében mentem suliba. Hazafele tűző nap. majd megdöglök. blahán 5percet vártam a retkes villamosra, megjön erre full televan :@

Depresszió - Nem Akarok Elszakadni

(#5) Cucli™


Cucli™
tag

Elmentem kicsit FarCryozni. a serveren benvolt egy nagy farcry játékos. 1map után lecsalózott :DDDDDD 45 fraget gyűjtöttem csak snipoval. aztán kijöttem mert ki akartak szavazni ;) jó játék volt nagyon

(#6) Cucli™


Cucli™
tag

Ma egész nap csak fct toltam nonstop :DDD
Este hihetetlenül pörögtem :D
végre kicsit jobb kedvem is van emiatt. íme :) :
[kép]

[Szerkesztve]

(#7) Cucli™


Cucli™
tag

Az előzőleg elcseszett link:
Bővebben: link

(#8) Cucli™


Cucli™
tag

pff. csütörtökön angol tz. grat. ez gyors volt. nc
és ma mondta, hogy rohadna meg. :(((

(#9) Cucli™


Cucli™
tag

halál unalmas napom volt. 2irodalom 2tesi. pfuj.
holnap angol tz,biosz doga illetve fizika felelések. nyami...

(#10) Cucli™


Cucli™
tag

yeah. az ELITE-t megvertük 5-4re. cbn a 3. helyen vannak. ez most jól esett.:D

(#11) Cucli™


Cucli™
tag

ohh fuck suli time megint. elfogyott a cigire szánt pénzem is. érdekes napoknak nézek elibe :DD
Majd kibírom valahogy :S

(#12) Cucli™


Cucli™
tag

kicsit hanyagoltam a naplóm.
elkezdek megint írni mert annyi dolog kavarok a fejemben hogyha nem írom le vagy nem mondom el valakinek akkor 70% ,h becsavarodok.amúgyse vagyok normális =|
depressziós vagyok. asszem. mik a tünetek ha valaki tényleg depressziós??
tökre magamba vagyok fordulva. alig beszélek valakivel és szar kedvem van napok(hetek?) óta. szétdurran a fejem áááááááá. kezdek tényleg becsavarodni. =/
na mind1. a végén skizó leszek és megpróbálok kitörni szürke hétköznapokból (álá fight club). most ,h visszaolvasok elég összefüggéstelen az irományom de akik ismernek azok megszokhatták már ezt =D
A MOST WANTED MEG EGY RESKES CSALÓ G*c| JÁTÉK. scriptelt fos az egész. a graf meg minden bejön de úgy elbassza a játékélményt a csaló gép ,h az valami hihetetlen...

d[O_O]b/The Engine Room - A Perfect Lie

(#13) Cucli™


Cucli™
tag

Muse - Hysteria

100%on pörög az agyam. nemtok mit kezdeni magammal.
AGYTORNÁZOK!! rázom a fejem =D

pénteken bebasztam és ''kicsit'' lehánytam a gatyám. amikor jöttem haza villamoson akkor csomó ember rosszallóan nézett rám. kéne csinálni egy olyan pólót ,hogy
Igen bazmeg részeg vagyok és hánytam! _!_

namind1

(#14) Cucli™


Cucli™
tag

depressziós vagyok.

(#15) Cucli™


Cucli™
tag

áh és még élek baz+ xDDDDDDDD
ha valaki azthitte volna ,h már kinyírtam magam Oobár tényleg voltak napok amikor aztkivántam ,h baxxon el egy busz vagy villamos vagy akármi. lol

(#16) Cucli™


Cucli™
tag

és már megint esik az a kurva hó is. dejó. így befagy a seggem reggelente. ma gyúrtam bakker. nemérzem a 2kezem de azért még itt spamelek nagyjódolgomban :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.