Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

(#1) morfondőr

morfondőr
(őstag)

Sziasztok!
Azért nyitottam ezt a topikot, mert szeretnék egy, a címben szereplő ''csúcs'' alaplapot venni a 478-as tokozású 3.0 Ghz-es Northwood magos P4-em alá. Szerintem nem én vagyok egyedül, aki megvette drága pénzért a Northwood magos procit, és szeretné belőle a maximumot kihozni, annélkül, hogy mindent le kellene cserélni. Ezért ötleteket szeretnék kérni ebben a témában. Kinéztem 4 féle lapot és elsősorban ezekről szeretnék véleményt kérni. Először is az érdekelne, hogy lehet-e egyáltalán találni valahol ilyeneket az országban, és hogy milyen áron futnak ezek? Tehát ez a választék:
Gigabyte GA-8KNXP Ultra-64: Bővebben: link
Gigabyte GA-8KNXP Ultra: Bővebben: link
ABIT IC7-Max3: Bővebben: link
MSI 875P Neo-FIS2R: Bővebben: link
És még hozzávenném az Abit IC7-G-t is amit biztosan be tudok szerezni. Kérdésem tehát az lenne, hogy kinek milyen tapasztalata van a fenti lapokkal, vagy, hogy érdemes-e ennyit bajlódni a keresgéléssel vagy jobban megérné venni egy sima Abit IC7-G-t? Természetesen egyéb javaslatot is szívesen fogadok.
Esetleg ha valakinek van eladó a fenti lapokból az is érdekelne, vagy egy boltnak is örülnék, ahol megtalálom valamelyiket.
A válaszokat előre is köszönöm!

Steam/Uplay/Origin: racka_HUN

(#2) Rover623 válasza morfondőr (#1) üzenetére

Rover623
(félisten)

Szvsz befért volna ide:Bővebben: link
Persze lehet hogy szigorú vagyok...:DDD

primus inter pares

(#3) Scream007

Scream007
(őstag)

ezek közül az ic7 a legjobb választás.
msi giga szerintem nem annyira tuningbarát a tesztek alapján.
szerintem még az asus p4p800 és c800as széria is jó lehet.
illetve az abit ai7je, ami ha jól 3.2es feszt. is tud memónak adni.:B

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#4) S.Feri válasza Scream007 (#3) üzenetére

S.Feri
(őstag)

Üdv!

Szerintem a Giga lapja a legjobb választás a felsoroltak közül.
De esetleg az Asus p4c800e deluxe is jó választás lehet.
Persze minden attól függ mire sztnéd még használni.

[Szerkesztve]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#5) S.Feri válasza morfondőr (#1) üzenetére

S.Feri
(őstag)

Üdv!

Giga 8knxp --> 60K
Msi --> 30K
Asus p4c800e deluxe -->34K
Az Abit ic7 beszerzése sztem nem lesz könnyű, ha újat akarsz.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#6) Ősember

Ősember
(őstag)

szevasz
látom király 875 chipsetes lapot keresel. mint elözö hozzászolom emlitette a p4c800-e deluxe 34k. többek is dicsérték és alá szeretném támasztani ezt! nekem nagyob bejön a lap mert birja a tuningot 260mhz fsbig is gond nélkül! persze nem csak a laptol függ, mennyire megy a tuning... és most jön az ellentmondos része. sajnos el kell adjam ezt a lapot :O. gyengébbre váltok. neked adom 27k-ért. Bővebben: link itt láthatsz elég sok kiskerárlistát és ez a legolcsobbiknak a nettoja. remélem igy el fog kelni. probagaranciát vállalok rá! remélem meg tudunk egyezni. egy éves ez a lap és nemrégiben járt le a garija. várom a válaszod!
ui: persze dobozos és minden kelléke megvan! minden kifogástalan ujszerü állapotban.

[Szerkesztve]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#7) Menetke93

Menetke93
(csendes tag)

sziasztok van egy Gigabyte GA-8IPE1000-G alaplapom és me, magyon vokk jártas a dologban ezért inkább kérdezem hogy a gépház elején lévő jack hang bemenet nincs bekötve és hogy azt hova lehetne köti az alaplapon(valami tervrajz) mert én nem nagyon találtam róla semmit!!? előre is köszi

(#8) Paqito válasza Menetke93 (#7) üzenetére

Paqito
(senior tag)

Itt megtalálod magyarul is

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#9) Menetke93 válasza Paqito (#8) üzenetére

Menetke93
(csendes tag)

Köszönöm szépen a segitségedet!!!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.