Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morfondőr


morfondőr
őstag

Sziasztok!
Azért nyitottam ezt a topikot, mert szeretnék egy, a címben szereplő ''csúcs'' alaplapot venni a 478-as tokozású 3.0 Ghz-es Northwood magos P4-em alá. Szerintem nem én vagyok egyedül, aki megvette drága pénzért a Northwood magos procit, és szeretné belőle a maximumot kihozni, annélkül, hogy mindent le kellene cserélni. Ezért ötleteket szeretnék kérni ebben a témában. Kinéztem 4 féle lapot és elsősorban ezekről szeretnék véleményt kérni. Először is az érdekelne, hogy lehet-e egyáltalán találni valahol ilyeneket az országban, és hogy milyen áron futnak ezek? Tehát ez a választék:
Gigabyte GA-8KNXP Ultra-64: Bővebben: link
Gigabyte GA-8KNXP Ultra: Bővebben: link
ABIT IC7-Max3: Bővebben: link
MSI 875P Neo-FIS2R: Bővebben: link
És még hozzávenném az Abit IC7-G-t is amit biztosan be tudok szerezni. Kérdésem tehát az lenne, hogy kinek milyen tapasztalata van a fenti lapokkal, vagy, hogy érdemes-e ennyit bajlódni a keresgéléssel vagy jobban megérné venni egy sima Abit IC7-G-t? Természetesen egyéb javaslatot is szívesen fogadok.
Esetleg ha valakinek van eladó a fenti lapokból az is érdekelne, vagy egy boltnak is örülnék, ahol megtalálom valamelyiket.
A válaszokat előre is köszönöm!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.