Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Nahát, de meglepő. Ja nem.
(Bár ne lett volna így, de sajnos tényleg minden jel erre mutatott.)

[ Szerkesztve ]

(#2) mad823 válasza #72042496 (#1) üzenetére


mad823
őstag

Úgy tűnik, hogy nem jött be az inkjet dolog, pedig nem tűnt rossz ötletnek.

(#3) #72042496 válasza mad823 (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Így messziről nekem az látszott, hogy közel sem volt benne elég pénz, főleg az olyanokhoz viszonyítva, mint az LG Display és Samsung Display. Így maradt a már korszerűtlen 5,5G sor kérdéses kihozatallal, jó drágán.

Kíváncsi vagyok mi lesz, felvásárolja-e valaki. Arra én nem számítok, hogy ez a cég innen talpra áll.

[ Szerkesztve ]

(#4) Duree


Duree
veterán

Hát ez eléggé szomorú.

duree54

(#5) Yodafon


Yodafon
senior tag

es ROSSZLED neven ujra alakul

I'm gangsta!

(#6) mad823 válasza #72042496 (#3) üzenetére


mad823
őstag

Nem lepne meg, ha a két említett cég valamelyike a hóna alá nyúlna, mert náluk adottak a legújabb generációs sorok, a JOLEDnél meg nyilván felhalmozódott némi know-how, ami bármire is jó lehet.

(#7) #72042496 válasza mad823 (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az engem se, ill. most a kereskedelmi vitákat is rendezték a hírek szerint, valószínűleg az sem hátrány.

(#8) zetor2000


zetor2000
senior tag

"A vállalat jelentős tartozást halmozott fel, amit részben az eszközeik eladásával próbálnak fedezni."
Azért kerültek csődbe, mert eddig se tudták eladni az eszközeiket... :P ;]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Tokeletesen rimel ez a cikk is a [Húsz éve ezek a márkák uralták a tévépiacot – mi lett velük? aka hova tuntek a japanok az elmult 20 evben ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) mad823 válasza GeryFlash (#9) üzenetére


mad823
őstag

Nem feltétlenül, mert itt egy technológiai úttörő bukdácsol, aki B2B gyárt kijelzőket, amott pedig B2C gyártók voltak meglehetős nagy vertikális integrációval.

(#11) ROBOTER válasza mad823 (#6) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ez azért is fontos kérdés, mert a csúcs LG monitorban JOLED panel van. Ugyanis ott a WRGB nem lenne megoldás.

(#12) bteebi válasza mad823 (#6) üzenetére


bteebi
veterán

Háát... azzal a know-how-val az LG jó eséllyel kitörölheti, max. a Samsungnak lehetne belőle némi haszna. De nekik is talán csak azért, mert még csak a 2. generációs QD-OLED-nél járnak.

A jó mérnökök meg majd beépülnek valamelyik nagyhoz.

#7: A poén az lenne, ha részint pont emiatt rendezték volna a viszonyt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#13) tibaimp válasza #72042496 (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezt így "megjósoltad" 1 évvel ezelőtt! Fasza! :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) Low Noise


Low Noise
senior tag

Amit vártam tőlük, volt is OLED monitor prototípusuk, de nem jelentek meg vele a piacon, ez lett a vesztük a Samsung beelőzte őket, persze ha 2015 öta kínlódtak vele és nem sikerült akkor lehet sose készültek volna el vele.

(#15) mad823 válasza Low Noise (#14) üzenetére


mad823
őstag

Speciel az összes 27" 4k oled monitort az ő panelükkel szerelték...

(#16) Low Noise válasza mad823 (#15) üzenetére


Low Noise
senior tag

Valamiért akkor azok nem terjedtek el, híreket olvastam ilyenekről, de árukeresőn nem találkoztam velük, vagy lehet az LG 2,2 millió forintos 60 hz-es monitorában az van? Az viszont nem piacképes ár.

(#17) mad823 válasza Low Noise (#16) üzenetére


mad823
őstag

Dehogy, 2000$-ért már a tiéd lehet. :) De ez munkaeszköz, azt lehet így árazni.
De a Philips verziója 1000 ojró, az már szinte versenyképes.

[ Szerkesztve ]

(#18) Graphics válasza tibaimp (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindkét kimenetelnél igaza lett volna ... 50-50... :D

PH-n mindenféle bántás nélkül is megmondjuk a tutit.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Sinesol válasza Graphics (#18) üzenetére


Sinesol
veterán

Szóval mégsem volt oylan JO LED. :D

(#20) #72042496 válasza Graphics (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem ez senkit nem lepett meg, aki egy kicsit követte a történéseket. Én inkább tettem volna 80-ra, csak nem ilyen hamar, hanem öt éven belül. Negyedéves jelentéseiket mondjuk sose néztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.