Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) coolrob


coolrob
aktív tag

na helosztok lenne egy-két kérdésem..:)
az egyik hvaer ideadta a konfigját hogy adjam el..utoljára vagy 2 honapja használta de elszált neki a tápja igy azota nem is nézte..na már most gondolom ha egy táp elszáll az bizony magával vihat vmit..
kipróbáltam a tápommal és csipog..nem szagatottan hanem hosszu sipolás végig kép semmi...tudja vki mit jelent ez?mert ugy tudom minden sipolásnak külön jelentése van..
a cucc amugy egy ABIT TH7 II raid meg 1.6A proci és 2*128 Rd ram illetve egy gef2 mx400 videokari..
lécci segitsetek...ja és mégvmi mit vihet magával egy táp ha elszáll..a memot is akár?

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#2) Flashy válasza coolrob (#1) üzenetére


Flashy
veterán

gyakorlatilag bármit elvihet. attól függ hogy szállt el. alaplapot, procit, memóriát, vagy akármit ami rá volt kötve. de lehet olyan is hogy semmit. innentől próbálgatás meg cserélgetés a feladatot szerintem.

(#3) Loretto válasza coolrob (#1) üzenetére


Loretto
veterán

azért először nézd meg minden rendesen a slot-ban van e.(kezdd a legeccerűbb dologgal)

Soirée...

(#4) ebx válasza coolrob (#1) üzenetére


ebx
aktív tag

memóriahiba is lehet, vagy inkább érintkezési hiba a memória foglaltatánál

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#5) coolrob


coolrob
aktív tag

az a baj hogy Rd ramos és az ritka mint a fehér hollo..Miskolcon lakom de senkit nem ismerek akinél esetleg kipróbálhatnám az alkatrészeket egyenként.:((

a sipolás nem tudjátok mit jelent?

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#6) Flashy válasza coolrob (#5) üzenetére


Flashy
veterán

hát a sipolás valami hibát jelent :) de amúgy szerintem minél feltűnőbb, minél idegesítőbb, annál fontosabb alkatrészt jelent. tehát ha egyfolytában sipol akkor proci vagy memória talán, ami nélkül semmi esetben sem tud elindulni. kivesz-betesz-megmozgat.

(#7) b@ndi


b@ndi
tag

Nehany gyarto a manual-ban, illetve a honlapjukon feltunteti, hogy melyik sipolas mit jelent.

A masik kerdesre, hogy mit vihet magaval :(
Haveromnak megmaradt sertetlenul a haz meg a monitor. (video, vinyo, memoria,az osszes pci kartya es a proci levesbe mentek) Mondjuk ez attol is fugg, hogy hogyan megy tonkre a tap. Neki raengedte a halozati aramot ;]

(#8) tkesy válasza coolrob (#1) üzenetére


tkesy
őstag

A TH7-II -eseken van un. Post Code display...
Az mit mutat:F Egyeltalán mutat valamit:F
Mert abból talán ki lehetne indulni....

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#9) coolrob


coolrob
aktív tag

na itt vagyok csak próbálgattam..volt rajta vmi tápeloszto azzal volt a baj..minden hibátlan mostmár..:)
köszi a segitséget srácok.:)
zárható

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.