Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) harylmu


harylmu
őstag

mindjárt kezdődik a a dömping! :D ~5-6perc :D

[ Szerkesztve ]

(#802) antikomcsi válasza Locutus (#799) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az egyik amit már mondtak, a másik, pedig, hogy nem kell "www", csak simán http://prohardver.hu

(#803) didyman válasza antikomcsi (#802) üzenetére


didyman
őstag

www nélkül is meghasal.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#804) antikomcsi válasza didyman (#803) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Könyörgöm, szervezzünk, gyűjtést! Mindenki bead egy ezrest, aztán jól van, Parci összedobja álmai szerverét. Én adok akár kettőt is, csak legyen már valami, mert most borzasztó, roszabb, mint az 56K-s időkben.

(#805) Laslow válasza antikomcsi (#804) üzenetére


Laslow
senior tag

Hát jó lenne már tenni valamit, mert túl értékes a PH ahhoz, hogy ne látogassam napi szinten... 3000 aktív felhasználó nem tűnik olyan soknak, hogy ne bírja el egy megfizethető árú szerver. A PH mögött meg az Index szerverparkja áll, nem?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#806) joshua7


joshua7
veterán

Nekem is már vagy egy hete random kínszenvedés, legtöbbször időtúllépés miatt...

Semper Fi

(#807) hossszú


hossszú
őstag

Megnyugodtam nem nálam van a hiba, látom mindenki szenved a lassúságtól.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#808) Loretto


Loretto
veterán

Nyugodjatok meg, gőzerővel készülünk az ünnepi leállásra.

Soirée...

(#809) littlelion21


littlelion21
addikt

Na és most mitől gyorsult így be hirtelen...?
Vagy csak nálam?

(#810) gYaLo


gYaLo
őstag

Ez az "ingadozás" minek köszönhető ? :B :U :F

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#811) Szten Márs válasza Loretto (#808) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ünnepi leállás? Lemaradtam valamiről? :F

(#812) littlelion21 válasza Szten Márs (#811) üzenetére


littlelion21
addikt

Erre én is kíváncsi lennék mit is jelent...

(#813) sHafiii


sHafiii
tag

Ha bejelentkezésnél mind a 4 pipát bejelölöm, akkor elég sokáig tart a bejelentkezés... :U

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#814) hossszú


hossszú
őstag

Megint nagyon lassú, sőt van amikor meg sem nyilik, gondolom az időkorlát miatt.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#815) cizoe


cizoe
őstag

Szenvedősen lassú most. Jójó tudom, a webszerver köhög, de lassan a használhatatlanság szélét ostromolja.

(#816) RoyalFlush válasza cizoe (#815) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Katasztrofális. :(

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#817) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ismét nagyon lassú a PH! :(((

(#818) lsc


lsc
nagyúr

Mondjuk ezen a szerveren lehetne már hegeszteni valamit, ennyi homokóra a sivatagban sincs amennyit ma este láttam .

Az élet kegyetlen .

(#819) V.L.


V.L.
aktív tag

Kicsit tuningolni kellene azon a serveren. :DDD

(#820) joshua7


joshua7
veterán

Uh... :(

Semper Fi

(#821) cizoe


cizoe
őstag

Előbb 4 percig szenvedtem a főoldallal. Most kezd fürgébbnek mutatkozni. Viszont Bixnél is valami para lehet, mert az Index meg az Origo is tetű.

(#822) fekeandras


fekeandras
őstag

"regisztrált tagok: 198186 online tagok: 251 legújabb tagunk: BradMax"

Most, hogy nincs bejelentkezve 2400-2600 user hasít a PH! még az én tetű lassú netemmel is. :D

(#823) RoyalFlush válasza fekeandras (#822) üzenetére


RoyalFlush
őstag

18 óra körül kezdődnek a gondok :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#824) lsc válasza RoyalFlush (#823) üzenetére


lsc
nagyúr

Igen, már kezdődik . Mondjuk lassan 3 hete írták hogy rossz, azért ennyi idő alatt már faragni is lehetett volna valamit .

Az élet kegyetlen .

(#825) R.P.


R.P.
aktív tag

Gyerekek, nekem nap mint nap 18 óra után használhatatlan a prohardver, és az összes aloldala szintén. Amíg sikerül megírni ilyenkor egy hozzászólást, kb. 5-ször kell újratölteni az oldalt.
Gyakran van még az is, hogy a HTML tartalmat beszenvedi, de a CSS-t nem.

(#826) PazsitZ válasza lsc (#824) üzenetére


PazsitZ
addikt

Már egy hónapja köhög [link]

- http://pazsitz.hu -

(#827) Oliverda


Oliverda
félisten

Ez már kezd borzasztóvá válni.... :((( A sávszél vagy a szerverek teljesítménye lett kevés?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#828) R.P.


R.P.
aktív tag

Iszonyat.... Most meg ilyeneket csinál:
link
link
link

Várható valami változás ebben az ügyben?

[ Szerkesztve ]

(#829) Bordoi válasza R.P. (#828) üzenetére


Bordoi
őstag

Várható.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#830) bzoley válasza Bordoi (#829) üzenetére


bzoley
veterán

Frappáns válasz, grat :U

(#831) Magnum_


Magnum_
nagyúr

lassú :(

I humbly and respectfully decline™

(#832) Bordoi válasza bzoley (#830) üzenetére


Bordoi
őstag

Igazán örülök, hogy neked is tetszik.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#833) #65675776 válasza Bordoi (#829) üzenetére


#65675776
törölt tag

És milyen irányban?

(#834) RoyalFlush válasza R.P. (#828) üzenetére


RoyalFlush
őstag

A kérdés inkább az, hogy mikor ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#835) szacsee válasza RoyalFlush (#834) üzenetére


szacsee
nagyúr

A válasz az aláírásodban.. :DDD

(#836) Bordoi válasza #65675776 (#833) üzenetére


Bordoi
őstag

Remélem minél hamarabb és csak jó irányba, de ennél többet mi sem tudunk. [link]

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#837) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Gyerekek, a szerver megvan már, jelenleg pakoljuk össze, reméljük néhány napon belül megoldónak a lassúságból, használhatatlanságból eredő gondok. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#838) fekeandras válasza Racecam (#837) üzenetére


fekeandras
őstag

Na ez jó hír.Mert már ilyeneket ír ki :" <div class="xabre mid728 nofejle " :O

(#839) jorden06 válasza Racecam (#837) üzenetére


jorden06
senior tag

Mérpont 4 nap, mérnem már holnap :(((
Najó, bocs, sok sikert, jó munkát :K Nekem is már, refresh-nél kifagy, vagy else indul a kicsike :O Jó munkát :R

(#840) Racecam válasza jorden06 (#839) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én nem mondtam, hogy 4 nap. :U

mod. #841: Én még mindig nem mondtam, hogy 4 nap. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#841) jorden06 válasza Racecam (#840) üzenetére


jorden06
senior tag

vuh
vah
:(((

[ Szerkesztve ]

(#842) RoyalFlush válasza jorden06 (#841) üzenetére


RoyalFlush
őstag

4 nap múlva lesz 1000 napos a reg.em. :D Máshoz semmi köze.

szerk: örülök, hogy sikerült ezt is összehozni az új szerver indulásának időpontjával ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#843) Winner_hun válasza RoyalFlush (#842) üzenetére


Winner_hun
félisten

:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#844) Racecam válasza RoyalFlush (#842) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azért nem lesz az olyan egyszerű, szerintem kell még ahhoz jónéhány nap, amíg felkonfiguráljuk, úgyhogy szándékosan nem bocsátkoztam jóslatokba. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#845) Parci válasza Racecam (#844) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

baromira nem 4 nap lesz, hanem 1-2 hét. jó esetben. a vas amúgy 1m ft, köszönjük, h mindenki evidenciának veszi, h tegnapra megvan és kész van (pedig már van 3 szerver, és azok sem ingyen jöttek). egy ilyen cuccnak a felkonfigurálása, szoftverezése és üzembe helyezése önmagában sok-sok idő, ráadásul bár úgy tűnik, h a ph összes alkalmazottja csak a s.ggét vakargatja, de nem.

légyszi legyetek türelmesek. nekünk legalább akkora probléma a jelenlegi helyzet, mint nektek, rajta vagyunk, költünk rá, foglalkozunk vele, nem alszunk nyugodtan.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#846) Parci válasza Parci (#845) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

(és gigaarcú Kolumbusz bocsássa meg nekem, h el mertem menni szilveszter után 3 napra borozni, ahelyett, h kukoricán térdepelve szervert telepítettem volna (amihez amúgy sem értek és nem én fogom csinálni))

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#847) #65675776 válasza Parci (#845) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem az a problémája szerintem az embereknek, hogy lassú a PH!. Illetve nem csak az, a lassúság inkább csak kellemetlen.

A nagyobb probléma szerintem az, hogy csak a sötétben tapogatózik mindenki, hogy mi a lassúság oka, várható-e megoldás, és mikorra. Azaz az információhiány. Bizonytalanság már egy hónapja. És ilyenkor jönnek a mindenféle találgatások.

Szóval annyival talán meg lehetne (lehetett volna) tisztelni a közösséget, hogy egy amolyan szolgálati közleményben leírta volna valamelykőtök azt az egészet, és szépen kibiggyesztettétek volna a kezdőlapra. Ezt a topicot azért nem olvassák olyan sokan, sőt szerintem a többség a létéről sem tud.

(#848) Racecam válasza #65675776 (#847) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ebben igazad van, gondolkodunk is egy ilyen "a gépház üzeni" megoldáson (biztos, hogy nem ez lesz a neve, mert ettől sikító frászt kapok én is), de felmerül a kérdés, hogy hol legyen ez? A PH! főoldalán, a Fórum főoldalán, az összes oldalon? És hová fog elférni? Stb. Szóval ezt jól meg kell rágni. De valami ilyesmire, ha nem is túl gyakran, de szükség lehet, mint ahogy ebben az esetben is jól jött volna.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#849) ABE válasza Racecam (#848) üzenetére


ABE
őstag

Privát üzenetként nem megoldható?

(#850) R.P. válasza Parci (#845) üzenetére


R.P.
aktív tag

Nem tudtam, hogy mi okozza a lassúságot, de ez esetben természetesen jó munkát kívánok mindannyitoknak.

Köszönöm az oldalba fektetett munkát és energiát, üdv.: R.P. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.