Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  CS: miért nincs fsaa? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) XeeN


XeeN
senior tag

CS alatt nincs fsaa. Barmely meghajtot probaltuk, nem sikerult elocsalnunk(Catalyst3.0-3.6Omega). Tippek? Btw: mas OpenGL-es jatekok alatt (pl:Q3)van. :F

(#2) h4ndsp1k3n


h4ndsp1k3n
tag

nem lehet h nem támogatja? AMúgy kissé részletesebben is írhatnál... (pl milyen oprendszer, videokártya, stb.)
Próbáltad D3D-vel?

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

(#3) rogers válasza XeeN (#1) üzenetére


rogers
aktív tag

Pont én is most szembesültem ezzel a dologgal hétvégén a Radeon 9600Pro élesztgetésekor. OpenGL alatt biztos, hogy nincs.
Nálam Win2000van + legfrissebb driverek. Direct3Dvel igazság szerint nem néztem, mert a HL-t OpenGL-el érdemes inkább futtatni, az a jobb.

Amúgy a játékot nem zavarja, de ha vki rájön, hogy miért van akkor engem is érdekel. :)

Jobb későn, mint még később...

(#4) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

d3d-vel cs borzalmasan randa... az én configomon 2x-es aa van aszem, mert szép kerekek a tárgyak, meg a fegyverek(mármint kerekebb mint másnál láttam)
meg nekem a vga-m támogatja trueform-al az összes half life modot, köztük a CS-t is :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#5) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Control Panel-ben be lehet állítani hogy mindig legyen FSAA, nálam van is (6x) OpenGL alatt. Egy hátrány: ilyenkor nem lehet screenshotot csinálni, mert szétgányolja a lementett képet, de állítólag ezt nemsokára kijavítják az ATIsok.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#6) Mosqu!to válasza Agyzuzo (#5) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hehe agyzuzo téged még látni? :DD

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) Agyzuzo válasza Mosqu!to (#6) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Miért ne lehetne? Nem szokásom eltűnni sehova...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#8) rogers válasza Agyzuzo (#5) üzenetére


rogers
aktív tag

Érdekes én is a Control Panelben próbáltam állítgatni a dolgot, meg egy haverom is, mégse sikerült nekünk...
Talán vmi konkrétumot, hogy hol is? Mert ha az OpenGL fülön lévő állításra gondolsz, az nem műxik...

Jobb későn, mint még később...

(#9) Mosqu!to válasza Agyzuzo (#7) üzenetére


Mosqu!to
addikt

cs scene-ben nem látni, és most itt látlak, azért mondom :))

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#10) Agyzuzo válasza rogers (#8) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ne legyen bepipálva hogy 'Application Preference' akkor minden OpenGL alkalmazás alatt FSAA lesz. Nálam tökéletesen műxik, mióta ATI kártyám van (még Catalyst se volt amikor CS-t már FSAA-val nyomtam...).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#11) Agyzuzo válasza Mosqu!to (#9) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Pedig a pozícióm CS.HU-n belül változatlan. :) Csak lusta vagyok hírezni, inkább csak javítgatom az újoncok által vétett hibákat. :D Ja és csak egy szerveren szoktam játszani, de inkább csak LAN-on, ezért nem nagyon láthatsz.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Próbáld openGL alá forceolni a FSAA-t powerstrippel.

Nálam GeForce2 Tinál eléggé szutty mert supersampling AA megBOLDondítja a betűket :)

(#13) Agyzuzo válasza JulWCZar (#12) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sajnos CSé alatt is elmosódnak a betűk, ezért nem is nagyon szeretem, mert 6x FSAA-n pl. olvashatatlanul elmosottak lesznek. 2-4x-esen még elmegy.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#14) XeeN


XeeN
senior tag

Hali!

Koszi a tippeket. Igazsag szerint csak kivancsisagbol tettem fel a kerdest, a gyakorlatban nem hasznalom az FSAAt. Egyebkent 3 kulonbozo gepen probaltuk ki, Win 2000-XP-ig, 9700-9800 PRO ig. barmit (Powerstrip kivetel) nem mukodott az FSAA. Most kiprobalom a Power Stripes megoldast. :)

(#15) XeeN


XeeN
senior tag

Nna megsem probalom ki, mivel nem engedi. :))

(#16) rogers válasza Agyzuzo (#10) üzenetére


rogers
aktív tag

Na pontosan erre gondoltam, hogy ezt próbáltuk.
Club3D Radeon 9600Pro. legfrissebb driver... Azt semmi. Minden más amit itt lehet állítani hatással van a CSére, csak ez nem. Anisomicsoda szuper, VSync cucc oké, stb...

...franc se érti... :(

Jobb későn, mint még később...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  CS: miért nincs fsaa? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.