Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cs fps probléma :/ (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) D4v3


D4v3
őstag

Hi!
A gépem: shuttle ak37/gt alaplap, ami a 2600+os procit max. 2400+-on tudja vinni, 512 kingmax 400mhz és inno6600Gt vga. CS-n kívül mással abszolút nem játszok, de nincs meg benne a max 100fps. Ha eldobok 5füstöt a kezdőn meg se moccan 100ról a számláló, de amint megjelenik valaki egyből lemegy 70 körülire.. Páran azt mondták, hogy a proci az, ami kevés neki, de régen 9600Xt-vel még simán jó volt az egész. Most gondolom vagy azt kéne, hogy veszek új procit meg alaplapot és menni fog, vagy nem tudom, hogy lehet-e olyat, hogy a vga-t visszaveszem gyári értékek alá és úgy menni fog-e?
Esetleg tudok szerezni abit nf7-2sg alaplapot, amiben remélhetőleg megy már a proci 3000+on, az meg csak elég nem??
HELP! :O

(#2) D4v3


D4v3
őstag

Kicsit érdekesen lett megfogalmazva :) Írjatok, ha vmi nem érthető

(#3) D4v3


D4v3
őstag

up! :O

(#4) D4v3


D4v3
őstag

??

(#5) BlackSmiley válasza D4v3 (#1) üzenetére


BlackSmiley
tag

És ezért mértkellet külön topicot nyitni? vanmár egy rakás cs topic ráadásul ha ott teszed fel a kérdésedet sztem percekalatt megkapod a választ. Amúgy nemtudom mivbajvan a 70 fps-elaz teljesen jó

(#6) illusiON


illusiON
őstag

azér a 70 nem rekord... én 75el állandóan behaltam, 100 fps-nél simán gyilkoltam a többieket, sokat számít ám :)

( : no woman no cry : )

(#7) HolloW


HolloW
senior tag

Ős régi szar engine-je van az a baj... Rakj föl high fps modeleket attól sokkal jobban fog menni.

Bővebben: link

STEAM - KOBRA KAI!

(#8) HolloW válasza HolloW (#7) üzenetére


HolloW
senior tag

Ja, meg fps_max 999 :DDD

STEAM - KOBRA KAI!

(#9) Viktor77


Viktor77
titán

Omegadrivert próbáld ki és telepítésnél a régebbi (direkt CS-hez való) OpenGL drivert válaszd.

Ezt zárom, van CS topic egy pár.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cs fps probléma :/ (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.