Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kpal válasza master90 (#48) üzenetére


kpal
veterán

Én szoktam ritkán mikor időm engedi .

(#52) Góliát válasza kpal (#51) üzenetére


Góliát
senior tag

Megkérdezhetem, hogy milyen néven küzdesz? :K

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#53) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

Sziasztok!

Valaki megtudja mondani, hogy az miért van, hogy Wars-ban (Crysis) ha gyors játékot akarok játszani és már azt írja ki, hogy csatlakoztam a szerverhez állandóan lefagy? :F
Ha bemegyek egy szerverre és ott játszom akkor semmi gond, de ha gyors játékot szeretnék megmakacsolja magát. (Legújabb patch fent van.)

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#54) Tomi0703


Tomi0703
őstag

na ujra elkezdtem vele jatszani. valaki nyomja meg (akar pub-on akar esl-en) ?? :D

(#55) ZuziqHUN


ZuziqHUN
csendes tag

Üdv!

Event scriptet keresek, konkrétan a BFG/GAMERS-en futó "pistol partyt" szeretném megtalálni.

Nemrég inditottam egy szervert, Crysis FairPlay, mindenkit szivesen látok 0-24 megy.

Üdv.

Crysis FairPlay

(#56) cmu721 válasza ZuziqHUN (#55) üzenetére


cmu721
csendes tag

Keresem majd! :) Játszani akarok, jó meccsek voltak régen, nekem az hiányzik az összes multiból mostanában

(#57) kpal


kpal
veterán

Hali! Van aki még játszik , vannak szerverek ?

(#58) Surii válasza kpal (#57) üzenetére


Surii
csendes tag

Hali

Ahogy elnézem kihalt a topic ,pedig én is imádtam anno. Jó lenne beizzítani a parazsat és nosztalgiázni egyet, de kb 1 éve nincs semmi új :F hálás lennék ,ha valaki ezt észrevenné/tudna mondani valami oldalt, vagy helyet ,ahol még futnak páran :R

(#59) kpal válasza Surii (#58) üzenetére


kpal
veterán

Néztem Game Rangert de nem láttam senkit se aki játszana :( Pedig ennyire csak nem felejthetik el ,sok autós játékkal ma is játszanak , és persze a Quake-e is sokan tolják. Szóval nem értem ,pediga Wars ütős nagyon. :F

(#60) Tomi0703 válasza kpal (#59) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem úgy volt, hogy valamikor tavaly vagy tavalyelőtt lelőtték a szervereket? Mintha ezt olvastam volna, de nem biztos.
Imádtam a játékot (az összes bugjával együtt, amit mind ki is használtam... :B :DDD ), vagy 4-5 éven át játszottam vele folyamatosan. Azóta se volt olyan game ami ennyire magával ragadott volna.

[ Szerkesztve ]

(#61) kpal válasza Tomi0703 (#60) üzenetére


kpal
veterán

Le is kapcsolaték csak azóta nem találom sehol hogyan lehetne játszani vele ,GameRanger sincs senki ezzel a játékkal. :(

(#62) Surii


Surii
csendes tag

Akkor Rest In Peace Crysis Wars :O

(#63) ron8


ron8
senior tag

Aki szeretne multizni, van megoldás, csak sajna kevés a player. De ha bárki szeretne az írjon és összehozunk egy jó meccset
Működő Crysis Wars

(#64) Tomi0703 válasza ron8 (#63) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ezer hála. :R Jó volt picit játszani. Igaz, alig vannak páran. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.