Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  CRM Rendszerek

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Létrehoztam, hogy ne offoljuk szét az SQL topicot. Remélem használva is lesz...

Ki olvasnivaló (bár angolul): The 10 Best Free and Open Source CRM Software Solutions

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) DNReNTi válasza sztanozs (#1) üzenetére


DNReNTi
őstag

Jo otlet, csoda hogy meg nem volt. :C

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3) sztanozs válasza DNReNTi (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem pedig rémlett, hogy volt, de olybá tűnik, hogy biztos a SEO-val kevertem, aminek egy időben elég mozgalmas topicja volt. Ezek a betűszavak...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) GreenIT válasza sztanozs (#3) üzenetére


GreenIT
tag

Kerestem en is hosszasan, de nem talaltam, ezert kerdeztem sql-ben.

Szoval miert sugar?
Mert meg akarom ismerni a logikajat, es ez az egy volt telepitheto es azt hirdettek, hogy ez szep es jo.
Azutan rajottem, hogyha adatokat importalok be excelbol, majd utana uj adatot adok hozza, attol kezdve a csak az uj adatot lehet kezelni. A tobbi elerheto marad, de csak a myaccounts-ban a nyito oldalon, ahol egyesevel vegig lehet lapozni, csak eppen nem lehet vele semmit kezdeni tobbet.:-(

Megprobaltam tanacsot kerni a suger blogjaban, de a regisztraciohoz tucatnyi adatot bekertek, majd megtagadtak a regisztraciot, "something is wrong" volt az osszes hibauzenet, igy feladtam. Ha meg egy normalis hibauzenetet se kepesek irni, hogy mi a problemajuk, akkor nem szanok ra par orat, hogy kitalaljam.

(#5) GreenIT


GreenIT
tag

Huuu, micsoda porgos topic. :C

(#6) GreenIT válasza DNReNTi (#2) üzenetére


GreenIT
tag

Ezzel ki is merult az osszes aktivitas - lassan be is lehet zarni, kesz, vege, beke poraira. :DD

(#7) tamas60


tamas60
csendes tag

Érdekelődnék olyan CEM rendszer után, amit saját szerverről tudnék futtatni. A felhő megoldás nekem lassú és a távoli elérés a munkavégzés során ritka. Itt az irodában kell gyorsan működni és a dokumentumok, fájlok gyors elérése fontosabb, mint bármi más. Viszonylag nagy fájlokat kezelünk, akár 120 Mb
Építészeti tervezéssel foglalkozunk, szolgáltatással nem termék forgalmazással, tehát sok olyan standard, amit egy általános crm tartalmaz nekünk nincs szükségünk rá. Gondolok itt raktárkészlet kezelésre stb..
Saját szerverünk van, ami jelenleg fájlszerverként üzemel, Linux op. rendszerrel. Ezen nem szeretnénk változtatni.

(#8) GreenIT válasza tamas60 (#7) üzenetére


GreenIT
tag

CEM rendszerrol nem hallottam, a CRM-nek pedig nem a raktarkezeles a celja.

Elobb tisztaznod kellene, hogy mit akarsz.

Amugy, ha elolvastad volna az eddigi beirasokat, lathatnad, hogy ezt nekem hoztak letre, mert SQL forumban kerdeztem, es inkabb csinaltak egy kulon forumot, csak ne zavarjam oket. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) drup


drup
junior tag

Ez a forum halott?

Erdekelne letoltheto, telepiteheto, testreszabhato CRM megoldas, egyesulet reszere.
Szemelyes adatok kezelese es email-es uzenetek kezelese szukseges lenyegeben.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  CRM Rendszerek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.