Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) colli


colli
csendes tag



Szóval ezzel a rendszerrel kapcsolatban várnám a tapasztalatokat.
Volt nálam egy Labtec Pulse 350, de nagyon nem tetszett a hangja, ez gondolom azért jobb nála. Zenéhez, játékhoz használnám, nem kell hogy nagyot szóljon(arra ott a 100 W-os Vidoton hangfal), egyszerűen csak arra kell, hogy a PC-nél ülve halgassam.

Köszi !

(#2) colli


colli
csendes tag

Ja a specifikációk:

-Satellite Power: 6 Watts RMS per channel
-Subwoofer Power: 17 Watts RMS
-Frequency Response: 40Hz ~ 20kHz

(#3) colli


colli
csendes tag

Senki ?

(#4) Thom!


Thom!
veterán

Aki hallgatta, annak meglepetésére meglepően jól szólt, hála az újratervezett satelliteknek. Megéri a pénzét azegyszer biztos.

'' A Creative új 2.1 –es hangszórórendszere, az Inspire P380, elődjeinél is magasabb minőséget nyújt a multimédiás alkalmazások során. A legújabb technológiák felhasználásával és modern tervezéssel megalkotott rendszer, minden olyan asztali PC illetve notebook társaként, mely rendelkezik sztereó kimenettel, kiváló hangzást biztosít. A szett egy mélynyomóból (melynek kimenő teljesítménye 17W rms) és kettő hangszóróból (melyek teljesítménye egyenként 6W rms) áll. Kezelését segítendő vezetékes távirányítóval is rendelkezik, melyen a ki/bekapcsolás mellett hangerőszabályzó is helyet kapott. A mágnesesen árnyékolt hangszórók pedig teljes nyugalommal helyezhetők akár a monitor közelébe is. ''

(#7) aga


aga
tag

Nekem P580 van, szerintem u.e. megtoldva még 3 szatelittel. Szerintem nagyon jól szól, de nincs túl sok viszonyítási alapom, előtte 2 db ''240W-os'' hangfalam volt. Live! 5.1-el szép tiszta hangja van, csak akkor súg kicsit, amikor teljesen rányomom. A mélyhangok nagyon erőteljesek, és elég keményen szólnak. A mélynyomó termetes darab, pedig azt hittem, torzít a fénykép.
Szerintem jó vásárlás!

A világon 10 féle ember létezik. Aki ismeri a kettes számrendszert, és aki nem.

(#9) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Meghallgattam én is egy ilyet a MediaMarktban. valóban szép hangja van.
Egy dolog nem tetszett, a távirányítón a hangerőállítás túl érzékeny, tekertem egy szokásos adagot, rajta és hirtelen olyan hangos lett a cucc hogy mindenki engem nézett. :)

Lenne egy kérdésem is:
Én csak a mélynyomót szeretném használni, mi történik ha a mélynyomóra a saját szatelit hangfalaim kötöm? Van itt valami freki vágás, hogy a szatelitre csak magasabb frekiket enged?

(#11) tomcica


tomcica
addikt

Mult heten vettem egy Cambridge Megaworks 550-est THX minositesu,nagyon megvagyok elegedve vele :))) Creative rulez (nalam)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#12) buci_


buci_
tag

lehet ez most hulye kerdes lesz, meg tudom utana is nezhettem volna, de most egyszerubbnek talalom:
p580as vasarlast tervezek nagyjabol megegyezik a p380-nal
az arban hogy vannak ezek? :U :U :U

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#13) odani


odani
tag

Ha nem vagy elkötelezett ''creative-os'', akkor nézz körül az Altec:CLansing rendszerek között...

(#14) klezzz


klezzz
tag

Hi!
Örülök, hogy nektek ennyire bejön a hangja és agyondicséritek, de én meghallgattam egy asszem creative T2900-at(kép alapján nem lehet sok különbség) és kifejezetten nem tetszett a hangja.
Én is szeretem a basszust, de ez CSAK basszust tud kiadni magából azt is addig amíg el nem kezd torzítani. Egy csomó hangot meg se szólaltat. Fél óra után minden bajom volt, egyszerűen elfárad az ember ha ezt kell hallgatni. Egy Altec 321 vagy Genius(Orion)HT és e között sztem ég és föld a különbség.
Bocs, ez az én véleményem.

Ja és a megaworks 550-et ne emlegessük már ezzel egy kategóriában mikor az 6x annyiba kerül!

[Szerkesztve]

(#15) Re-Tech válasza klezzz (#14) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Ez a Dzsekóra erősen hajazó kép már 1 kicsit túlzás, szólok is 1 moderátornak h intézkedjen... :))

(#16) klezzz


klezzz
tag

Nekem is azért tetszett meg :DD

(#17) Grunya


Grunya
aktív tag

Tegnap vettem egy ilyen P380-ast. Gyerekek, majdnem beleélveztem a nadrágomba, annyira tetszett a hangja... :) Azért is érdekes, mert előtte Onkyo erősítőm volt 2 db Jamo hangfallal, de azok valahogy nem szóltak így. Ennyit számítana a mélynyomó???

(#18) RVN


RVN
tag

Most sikerült vennem egy ilyet, kérdésem az lenne, hogy akinek ilyen, annak is hallatszik a mélynyomójából pöfögő hang, ahogy a levegő jön ki belőle?

(#19) RVN


RVN
tag

UP

(#20) Gergello


Gergello
addikt

most tervezek beruházni egy ilyenre, azóta volt még vkinek ezzel tapasztalata? szerintem 9500 ért jó vétel

(#21) The Creature válasza Gergello (#20) üzenetére


The Creature
tag

már van 8,2k bruttóért is... én is lehet veszek már ráuntam az 5.1-re, tényleg sok a kábel ;)

''Nem te vetted el, én adtam neked..''

(#22) hollo


hollo
csendes tag

hello.szerintetek megeri most egy ilyet venni 8880-ert? milyen tisztan hallatszanak a hangszerek?komplexebb zenere is jo?metal zenevel hogyan teljesit? kosz az infot.

(#23) hollo


hollo
csendes tag

senki tobbet harmadszor? :O

(#24) Gaba


Gaba
senior tag

Hali!

Nekem volt ilyen hangfalam és bátran ajánlom mindenkinek! Metál zenét nem hallgattam rajta ,de mozizni tökéletes. Ennyi pénzért nagyon megéri! :D

Gaba

Telszám : Húsz-401-negyven4-hetven7

(#25) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Sziasztok!

Jó régi a topik, de ehhez kötődik: tönkrement a távirányítója. :( Elvittem műszerészhez, azt mondta nem tud vele mit csinálni, mert a grafit felület a potméterben elkopott. Ilyen potit meg nem lehet kapni. Lehet valahol külön hozzájutni, vagy kuka az egész emiatt?

Üdv.
ChRiS_RS

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#26) creativehun


creativehun
csendes tag

Szevasztok! Dettó ugyanez a problémám! Potméter haldoklik ha megmozdítom egyszer az egyik csatorna egyszer a másik szól hangosabban esetleg ha mázlim van és jól érek hozzá akkor oké.Szétszedtem de sajna én sem tudtam vele semmit sem kezdeni.Ha valaki valami megoldást tud akár a komplett vezetékek cseréjével is az kérem,hogy üzenjen a creativehun@msn.com címre.Előre is köszönettel.Üdv:Creativehun

(#27) rootkiller


rootkiller
őstag

Nekem ki van vágva a hangerőszabályzós zsinór. Rövid proel jelkábel jó minőségü jackekkel, gépen szabályzom a hangerőt. Ennyi.

Artengo TR 990 Pro

(#28) ChRiS_RS válasza rootkiller (#27) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Hát ez is egyfajta "megoldás". Azért köszi. :) ;)

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#29) creativehun válasza rootkiller (#27) üzenetére


creativehun
csendes tag

Köszönöm a tippet de már megoldottam a dolgot.Átforrasztottam azóta kutya baja:)
Üdv:Creativehun

(#30) ChRiS_RS válasza creativehun (#29) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Azért ezt egy kicsit bővebben is kifejthetnéd. Találtál megfelelő potit?

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#31) tomifsztm


tomifsztm
csendes tag

Sziasztok!
Most került hozzám a nevezett "hangszer", és azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy volt e már valakinek hibája, hogy folyamatosan hüppögött, a basszus csak úgy nyomja a hangokat, kb. másodpercenként két jelet dob le, mindenképp elektronikai hiba, akár van csatlakoztatva hangszoró, akár nincs, ugyanez a bemenettel is. Esetleg a táp lenne hibás, vagy valami IC mehetett tönkre? Remélem valkakit tudja a választ! Köszönöm

(#32) buzasibg válasza tomifsztm (#31) üzenetére


buzasibg
csendes tag

Szia!
Nekem is hasonló hibám van, nemtudom elég régi hozzászólás ez, megoldódott valahogy?
Egyébként egy tápot vásárolnék a P380-ashoz!

Welcome

(#33) TechRobot válasza colli (#1) üzenetére


TechRobot
aktív tag

kb 12 éve tökéletesen megy napi használatban 5éve TV-re kötve előtte 7év pc....
TVhez szereztem egy 50+k-s JBL hangprojektort mély ládával és inkább visszatettem a régi Creative-ot...

Dikk egy százas...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.