Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Creative inspire 5300 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) redf


redf
csendes tag

Eltűnt a hang a az első 3 hangszórómból. Csak a 2 hátsó szól. A hangkártyából (Audigy 2) még kijön minden csatorna, de a basszus ládából már csak a hátsó 2 kimeneten van hang. Volt már valakinek hasonló szívása ezzel a remek termékkel ? Most vigyem vissza vagy mi a f...t csináljak vele ?

''Nincs olyan eszköz, melyhez az ember ne folyamodna, hogy megmeneküljön a gondolkodás fáradalmaitól!'' T. A. Edison

(#2) nszb


nszb
tag

Hi!

Sajnos az előző problémához hozzászólni nem tudok, én most készülök venni egy Inspire 5300-at.
Egy kérdés foglalkoztat viszont engem.. A kis hangszórók hátuljába csatlakozó nélkül fut be a kábel, vagy ott is van RCA?
Könnyű és gyors áthelyezhetőség érdekében kéne nekem RCA csatlakozó hátra, mert így (mivel a szobában különböző helyzetben hallgatok zenét és nézek DVD-t) kiépítem a kábeleket mindkét helyre, aztán csak átteszem a hangfalakat a másik helyre, és ott csatlakoztatom. Ha viszont nincs csatlakozó (mint most a 4.1-es Genius-omnál) akkor ez bukó.

Előre is köszi, ha valaki válaszol!
nszb

(#3) Tibisz válasza nszb (#2) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Sanos, fixek a csatik amik a hangszorókba mennek, így nem tudod kétszer bekábelezni. :(

(#4) nszb válasza Tibisz (#3) üzenetére


nszb
tag

Köszi a választ!
Hát.. lelombozódtam. Így nincs is nagyon értelme lecserélnem a 4.1-et 5.1-re. (No, azért még meggondolom ;))

(#5) AND1 válasza redf (#1) üzenetére


AND1
őstag

Hogy érted hogy eltünt? Eddig ok volt, vagy mi? Nekem is ilyen van és istenül szol nagyon...

Egy régi PH-s.

(#6) Snowman21 válasza AND1 (#5) üzenetére


Snowman21
tag

CSatlakozom!!

JA és a srácnak hozzászólásként:
nézd meg nem e húzódott ki a láda hátuljábol egyik kábel sem....
hülye krédés de a ''távirányitón'' a balance jol be van lőve???? :)))
audigy driverben minden okés, nem állitottál el semmit??

(#7) KZT válasza redf (#1) üzenetére


KZT
tag

Kicsit rossz helyre tetted ezt a topikot.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Creative inspire 5300 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.