Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neck


Neck
veterán

Sziasztok. Sikerült szert tennem eme régiségre, valamint egy hozzá való infrás távvezérlőre.
(Ez egy infrás CD-ROM)
Az volna a problémám, hogy ehhez csak win95ös drivert találtam. Kell-e ehhez driver, hogy a távirányítót tudjam használni? Ha igen, van-e XPhez? Ha nincs, akkor win95 alatt hogy kell feltelepíteni?

Ha valakinek volt/van ilyen, kérem írjon, szeretném megoldani az infrás távvezérlést :D

Előre is köfi!

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#2) Ameda


Ameda
tag

Nekem 24x volt, az simán telepítettem az akkori w98-ra. Kirak egy kis ablakocskát, ami elég szépen zavar, de meglehet szokni.

Gratula ehhez a szép szerzeményhez!!!!

Én régóta keresek Infra Creativot, mert szobai használatra nagyon megteszi. De felénk kihaltak, az enyém meg bedöglött.

Please use LINUX!

(#3) Neck


Neck
veterán

Szal 98hoz van hozzá driver? mer gondolom attól hogy ez most csak 12x, attól ugyanaz a driver jó hozzá, nem? Nemtom h műxik e , mert a távirányítóban elem sincs... :(:(:(

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4) Raymond válasza Neck (#3) üzenetére


Raymond
félisten

Eloszor vegyel elemeket, utana megprobalhatod ezt:
Bővebben: link

***********************************************************************************************
Creative Infra Suite for users running on Windows 9x, Windows NT, Windows Millennium & Windows 2000

This is a new driver release for Creative Infra Suite for users running on Windows 9x, Windows NT, Windows Millennium & WIndows 2000 only.

This release has been tested on Creative CD-ROM Blaster iNFRA52X and includes the following:
Creative Infra Suite 3.20
Creative Infra Suite 3.20
Note: This software is tested on Creative CD-ROM Blaster iNFRA52X AudioXcel only and may not work properly on older iNFRA series of CDROM Drives.

Please refer to the README.TXT file for additional details.
***********************************************************************************************

Szoval vagy menni fog vagy nem....

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) Neck válasza Raymond (#4) üzenetére


Neck
veterán

Gyá köszi, megpróbálom :):):)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.